Jaký sportovní kočárek?

novacka1276
25. čer 2019

Ahoj, chci malé koupit sporťák.. VALCO mne nijak nezaujal, ale koukam po Coletto joggy. Nemáte někdo zkušenosti? Nebo nějaký jiný, ale aby měl 4 nafukovací kola, 5bodovy pás, lehce slozitelny, lehký, přední kolečka s aretací. S cenou max 7-8tis.
Nemáte někdo zkušenost s nějakým? Pořád nevím a už se v tom ztrácím.. Děkuji

valentovapetra
25. čer 2019

@novacka1276 za nás Joie litetrax 4, maximální spokojenost 😊🙂

sinicka
25. čer 2019

Máme Joggy coletto 2018. Používáme ho skoro rok. Vyhrál u nás kvůli skladnosti do auta, nafukovacim kolům, obrovskemu prostoru pro dite na ležení (vyspi se v nem krasnei 3 lete dítě).
Je super ze k nemu je i v barvě nanoznik a slída. Přemýšlela jsem ještě nad Joie, ale tam se muselo vse dokupovat za hodne peněz.
Taky je fajn ze jde střecha zvětšit a dítě ma pri spaní stín a soukromí. A prekvapilo me, kolik kočárku nema polohovaci madlo. Joggy má i to.
Za mě je super, za málo peněz hodně muziky.
Akorat pozor pri skládání do auta jsem si o zamek kufru rozlomila sponu od zapínání. Naštěstí jsem sehnala nove zapínání. Vymena trvala 3 minuty 🙂

novacka1276
autor
25. čer 2019

@sinicka super.. Můj favorit právě je Joggy, ale nebyl jsem si jistá.. Ale asi je vyhráno 🙂🙂

javolejavo
25. čer 2019

@valentovapetra taky máme joie literax 4 air 2019, jsem spokojená, až na horší přístup do košíku, když malá leží.... a dost drkotají přední kolečka, máte to taky tak? nebo máme nějakou vadu?🙂

valentovapetra
25. čer 2019

@javolejavo kolecka nam nedrkotaji 🙂jediny ten kosicek je na prd, kdyz dite lezi no, to mate pravdu🙂

javolejavo
25. čer 2019

@valentovapetra no ja vyjedu jen na trochu nerovnou cestu, o kostakch ani nemluvim a delaji strasny rachot. Ale jinak je stabilni, i po trave se s nim jezdi dobre 🙂

makronka222
25. čer 2019

Baby jogger, britax, valco snap