Terénní kočárek s vyměnitelnými kolečky a přeh. rukojetí

xpetruska
31. kvě 2016

Vybírám kočárek a už jsem z toho úplně na mrtvici 😀 Hledám kočárek: vyměnitelná kolečka - přední malá otočná s aretací a popřípadě vyměnitelné za pevné velké,taky by se mi fakt líbila přehazovací rukojeť. Chci kombinaci - pevnou korbu a sporťák,žádnou vložnou tašku. Měla jsem vybraný Hartan ale po cenové nabídce jsem myslela, že manžel dostal infarkt 😀 Máte někdo nějaký typ na podobný kočárek, ale za méně peněz, se kterým jste spokojené? Představovala bych si to kompletně do max. 18-20tisíc. Mockrát děkuji za každý nápad a radu 😎

puresin
1. čer 2016

Koukni na Teutonia Mistral. Mame verzi P a naprosta spokojenost.

xpetruska
autor
1. čer 2016

@puresin Mrknu, díky za typ. Kolik vás kočárek vyšel, jen tak pro představu? 😉

puresin
1. čer 2016

Vysel na 26tis., ale kupovali jsme k nemu navic slunecnik, tasku, stupatko a tisic dalsich "nezbytnosti", jinak bychom se do 20 vesli.

janaaanna
1. čer 2016

My jsme měli Osann Beebop. Má vše, co popisujete, a v základní verzi stojí 10 tisíc 🙂 My jsme ho kupovali i s autosedačkou, přebal.podložkou, těmi koly a sporťákem ve verzi Ferrari za necelých 15. Je to vpodstatě napodobenina Bugaboo, ale pořád je kvalitní (německá značka). Kromě toho, co jste vyjmenovala, se mi na něm líbilo to, že má opravdu velkou (dlouhou) korbičku a je dobře skladný, vešel se mi i do malého auta. Teutonie teď všichni propagují, ale mně přijdou strašně drahé. Přehazovací rukojeť jsem jako těhotná také chtěla, ale vpodstatě jsem ji nevyužila, zvlášť když máte ta malá kolečka, tak je to k ničemu. Má to smysl jen s těmi terénními. Dobře vyberte, je to "věda" 🙂

xpetruska
autor
1. čer 2016

@janaaanna dekuji taky na nej mrknu, zní to dobre 🙂 jinak je to fakt strašná veda 😀

sara84
3. čer 2016

A co Jane Croswalk nebo Concord? Nemit uz doma Slaloma, tak jdu urcite do Croswalku! Vymenitelna kola nema, ale jizdni vlastnosti super a celkove mi prijde i krasny a vychytany 🙂

xpetruska
autor
4. čer 2016

@sara84 díky, ten Croswalk se mi líbí 🙂 😉 už mám seznam a musím to objet obhlédnout naživo 😀