Jaký ze tří kočárků s velkými koly?

pajdalena
16. srp 2015

Je sice brzy, ale od září už nebude tolik času, tak sbíram informace už teď. Našla jsem si tři kočárky s velkými koly v různých cenových relacích a zajímalo by mě, který z nich je nej.

1. http://www.detskyruzek.cz/kajtex_fashion_2014
2. http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-roan-marit...
3. http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4-tako/sun...

Miminko se nám má narodit někdy na konci února, takže přes léto a kousek zimy bude v hlubokém a na zbytek zimy přijde na řadu sporťák...

ladyhacek
16. srp 2015

rozhodně ne 1 - má nejmenší korbičku. největší je asi 3, ale je uveden rozměr vnější.
My kupovali kočár s velkou korbičku, protože ho v ní chceme vozit co nejdéle - je ke konci března - korbička je cca 80-84 cm (je to ovál) a teď v 5 měsících má 65 cm (možná už víc, při narození 47cm)
a vypadá, že je do celého kočáru 🙂.
Nekoukat jen na vzhled, ale i na rozměr kočárku 🙂
Vzhledově 2
jinak 3 má o něco větší korbičku

drrregy
16. srp 2015

Já měla doma malinko jinou verzi čísla 3 a spokojenost maximální. Kočárek jednoduchý na složení/rozložení, nebyl těžký, korbička je veliká-dalo se v něm mimčo vozit opravdu dlouho...pokud mimi nechce z kočárku už ven .-) Vajíčko dostačující, ale nejméně jsme využili sporťák, malý nám v tom moc nechtěl být, protože to už chodil a pak ho spíš zajímali odrážedla, než aby jen seděl a koukal. Navíc, jezdil právě dlouho v té korbičce, takže ze sportáčku už chtěl ven. Super kočárek. Nyní čekáme druhé miminko a volila bych stejně i na podruhé.

mandala
16. srp 2015

Máme verzi číslo dvě, jenom s nafukovacími koly, jsem spokojená, korbičku má velkou, myslím, že se uvádělo 80 cm vnitřkem a vzhledově se mě líbí do ted. Nevýhoda je, že časem dost vybledl od sluníčka, na tom by měli ještě zapracovat a je těžký, což při jízdě nevadí, alespon je stabilní, ale při skládání do auta je to nepraktické. 😉

anniesfibis
16. srp 2015

@pajdalena my vcera koupili inglesinu magnum za 7995 (nyni vyprodej v eshopech), ma velka kola a velkou koru, skvele se houpe a je to dvojkombinace...je uzasna, doporucuji

metallico_mondo
16. srp 2015

Tako tako tako 🙂

78marcela
16. srp 2015

My jsme koupili na doporuceni tako, kamarádka ma taky tako tohle http://www.petto.cz/kocarekballilaacousticlatka a je moc spokojena.

spendlicek
16. srp 2015

.... za mě trojka 🙂 Já si chci koupit Tako Ballila Acoustic, je to podobné té Tvojí verzi tři 😉 Náááádherně a lehoučce houpe a má velikou korbičku. Jinak jsem kamarádce vozívala velmi často i ve dvojce (Marita), ale ta má nevýhodu - aspoň dle mě - že má ručku/madlo na pevno, nemůžeš si nastavit výšku.

dreamingsophie
16. srp 2015

Máme také Tako, sice ne stejný model, ale podobný - tako balila acoustic. Má hodně velkou korbu, malá není zrovna nejmenší a dlouho neseděla sama, tak v ní byla asi do 9 měsíců. Zatímco maminky s jinými kočárky musely kupovat kočárky větší nebo musely dávat děti sedět, my byly v pohodě. Má taky velká kola která má se mi zdají celkově na ježdění po různých površích praktičtější. No a navíc se často setkáváme s tím, že nám kočárek chválí úplně cizí lidé na ulici nebo v obchodě 🙂

jabadabadoo
16. srp 2015

Roan Marita, spokojenost 🙂 + je houpací, prostě super.

spendlicek
16. srp 2015

@dreamingsophie: Přesně ten si chci koupit 😉 Jen se chci zeptat, když je ten košík dole jakoby jen drátěnej, není pak vše z košíku špinavé? Děkuju za odpověď.

dreamingsophie
16. srp 2015

@spendlicek: Jezdíme i v lese a v dole v košíku taháme různý věci, nikdy se nám nezašpinily, tak by to mělo být v pohodě. Jo a ještě musím dodat, že super péruje. To jsme hodně ocenili zvlášť ze začátku 🙂

danca77
16. srp 2015

za mě Roan Marita, super vozítko do náročného terénu -) 😉

jetynka
17. srp 2015

za mě pokud nejsi moc vysoká tak roan marita, já ho nemám protože merim 180cm, manžel o 7cm více tak nám nevyhovuje výška rukojeti jinak design a vozí se super, má ho nejedna kamarádka. varianta c.1 nic moc a varianta 3 nevím neumím posoudit.

wecurka
17. srp 2015

@pajdalena za mě favorit, který to není sice je to 3 kolka, ale velká nafukovací kola, velká korba, 3 kombinace bez adaptérů, sporťák je také super velký, poloha až do úplného lehu atd. Mám ho už 3 roky a max. spokojenost. A je to Cam cortina X3 Tris. 🙂

berunda_brunda
17. srp 2015

Ahojky, máme Roana. Byla jsem s ním moc spokojená, krásně houpe a dcera v něm spinkala jako špalek. Rukojeť polohovací má, ale jen do dvou poloh. Výhoda u ní je ta, že není kloubová, a tudíž se časem nevyklochtá. Jediná negativa jsem shledala v tom, že nemá větrací okénko ve stříšce (to jsem pak řešila tak, že jsem odepla patentky a stříšku překlopila blíž ke mně - v podstatě jde překlopit až o 180 stupňů), že se barva vyšisovala (u naší světle zelené s bílými puntíky zas tolik nevadí, i ta vyšisovaná je koukatelná) a že občas šla hůře brzda (to vyřešilo promytí a namazání olejem). Jinak je moje srdcovka a je mi skoro líto, že dcerka už běhá převážně po svých 😀

akankeo
17. srp 2015

@anniesfibis muzu se zeptat kde ji maji ve slevach, at to cely den negooglim? Chtela sem koupit neco z druhe ruky, ale za tyhle penize uz to vyjde nastejno a manzel bude radsi, kdyz bude prcek v novym jako ti predchozi 🙂

berunda_brunda
17. srp 2015

@spendlicek Já si dolů připevnila stahovacími páskami rohožku, kterou jsem si koupila v obchodě Kik. 🙂

petrasipkova1
17. srp 2015

Roan se mi nelíbí. My máme I coo peak air a je to tank, jezdím po loukách, strništích, ve vysoké trávě a úžasný, navíc ty zatáčecí kola jsou fakt luxus. 😉

danca77
10. bře 2016

Roan Marita, velká spokojenost, i když ta sportovní verze je malinko nevzhledná.

dokument
10. bře 2016

Ja Roan Marita, i sportak se mi libi a byl i velmi prakticky. Hlavne pres zimu. Vyborny do terenu (mimo jine).