Jde zkombinovat korbu s jinou značkou kočárku?

kulihrasekzeleny
29. zář 2016

Holky jdu si k vám pro radu jako naprostý amater v kočárkách. Máme dostat starší kočár od tchýně trojkombinaci. Vypadá suprově, je lehký skladný. Jenže mě se absolutmě nelíbí ta barva :( a napadlo mě že si dokoupím novou korbu. Je to možné skombinovat, když korba bude jiná značka než ten kočár???

eliskaxox
29. zář 2016

@kulihrasekzeleny tak zalezi jaka to je znacka kocarku? Treba kocarky Jane a Concord jsou navzajem kompatibilni a sedi na ne asi 8 typu korbicek. Pak taky jsem uz videla ze na nektere kocarky jde pripevnit pomoci adapteru na autosedacku Romer korbicka Britaxe. Ale vetsinou vsechny tyto vymeny probihaji u drazsich kocarku. Treba u Bugaboo muzete menit strisky jak se vam zlibi, klidne 7x v tydnu

sara84
29. zář 2016

Nechte si presit strisku. Na mimibazaru nebo na FB jsou svadlenly, ktere se tim zivi. Tunnig kocarku 🙂

kulihrasekzeleny
autor
29. zář 2016

Je to Hartan Skater. Nakonec jsem nasla korbicky Hartan. Ale docela drahe kolem 6 tisíc. Jenze kdyz koupim tu hlubokou korbu nepujde predelat na sportak. Tak jsem nasla vkladaci tasku ale to by nemel strisku :D a o tom presivani slysim poprve. Zkusim mrknout. Dekuji 🙂

eliskaxox
29. zář 2016

@kulihrasekzeleny pokud davate vloznou tasku, tak ta se dava do sportaku, takze strisku ma od toho sportaku. Pokud budete mit korbu tak odstrojite z kocarku sportovni verzi a date tam korbicku. Az nebudete potrebovat korbicku, tak zase navleknete sportak. A zkuste kouknout na bazos nebo sbazar obcas se tam da neco najit

kulihrasekzeleny
autor
29. zář 2016

@eliskaxox dekuji moc nakonec jsem se k tomu dopatrala ale koupit novou korbu i tasku by me vyslo kolem 10tisic na ten Hartan :( za to uz mam novy kocar

lucyp13
29. zář 2016

Nereste to ;) v korbě je Dítě stejne krátkou dobu...

vanilkacka
29. zář 2016

Jestli se přece jen rozhodnete koupit na Hartan korbu,tak si pohlidejte rok výroby,protože každých pár let mají jiný typ uchyceni korby a nemuselo by vám to pasovat. Buď je korba nebo sportak,do něhož se kupuje vlozna taška,která je levnější než korba.

kulihrasekzeleny
autor
30. zář 2016

@vanilkacka dekuji divala jsem se ze maji i ty tasky. Ten typ uchyceni bych.musela jeste zjistit. Problem je v tom kdyz koupim jen tu tasku nebudu mit stejnou barvu strisku :(

kulihrasekzeleny
autor
30. zář 2016

Tohle je presne nas, ten bych chtela predelat na jinou barvu

vanilkacka
30. zář 2016

@kulihrasekzeleny Já mám z roku 2014 a už mám jiný typ brzdy, Vy budete mít starsi. Jak už tady někdo psal,tak s korbou stejně jezdíte chvilku a pak máte sportak,viz.foto.

kulihrasekzeleny
autor
30. zář 2016

@vanilkacka ale prece k tomu sportaku potrebuju tu strechu??? A tu bych nemela kdybych koupila jen tu tasku? Jsem z toho jelen :D

lucyp13
30. zář 2016

@kulihrasekzeleny sporťák dáte do lehu a do něj tu vložnou tasku;)

sara84
30. zář 2016

ja bych vubec neresila hluboky, ten je fakt na chvili...nechala bych si usit boudu a nanoznik na sportak, podle sveho vkusu. A mate za 2tis original 🙂 a Hartany jsou pry dobre kocarky.Mozna bych jeste nechala usit vlozku do sportaku, hodne to setri vnitrek kocaru a snadno lze vyprat, nemusite resit cely sportak!

vanilkacka
30. zář 2016

@kulihrasekzeleny Ta taška se vkládá do sporťáku, takže boudička zůstává stejná, co máte, viz. obrázek dole http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/harta... Hartanů jsou plné bazary, tak třeba narazíte na nějakou korbičku za pár korun. Osobně bych se asi podívala, za kolik se ten kočárek prodává a podle toho bych se pak rozhodla, jestli mají cenu další investice.

kulihrasekzeleny
autor
30. zář 2016

@sara84 a nevite kde se to da presit?? Nebo kde mam hledat?

kulihrasekzeleny
autor
30. zář 2016

@vanilkacka ja jsem prave myslela ze ta taska jde predelat na ten sportak. Ze se to poodepina a pridela na ten kocar. Je to pro me jako spanelkska vesnice. Kdo se v tom ma vyznat :D podivam se na ty inzeraty to neni spatny napad 🙂

sara84
2. říj 2016

@kulihrasekzeleny na Mimibazaru jsou pani co to delaji. A na Fb - Monika Moncicak Novotna

kulihrasekzeleny
autor
2. říj 2016

Dekuji!