• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste kupovaly kočárek?

1. srpna 2014 
Ahoj holky,
zajímá mě, kdy jste kupovaly kočárek pro miminko? Jsem ve 14týdnu (4.měsíc) a naskytla se mi možnost pořídit si krásný, trojkombinační kočárek od jedné paní, která ho používala snad jen několik prvních měsíců. Je nepoškozený, vyčištěný za 2000,- Zajímá mě, kdy jste si vy pořídily, popřípadě, jestli byste koupily kočárek už takhle brzo?
31. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ho kupovala až na konci 7 měsíce... tak koupit si ho můžeš :slight_smile: ale říká se že kočárek by neměl být do narození miminka doma....na pověry nevěřím ale i tak sme ho nechali uložený na prodejně .)
31. bře 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně bych ho být tebou koupila :slight_smile: My teda kupovali asi před 14 dny, ale kdybysme natrefili na nějakou výhodnou nabídku, tak koupíme klidně dřív :wink:
31. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@querty Já jsem ve 13tt a také se mi naskytla podobná nabídka, jen o něco málo dražší 3500,- téměř nový málo ježděný. Zn. dorjan danny sport. Udělám to tak, že se na něj pojedu s manželem podívat, osahám si ho, uvidím v jakém bude stavu a pak se rozhodnu. Domluvila bych se s paní tak, že pokud bych ho chtěla, tak že si ho koupíme později, ale aby s náma počítala. Ve 13tt těhotenství mě přijde také hodně brzo kupovat kočárek. :slight_smile:
31. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskacz - No právě, že je moc brzo, ale zase kdy se naskytnou takové nabídky že? Kdy se naskytne možnost koupit skoro nový, plně funkční kočárek do 5000,- i s vajíčkem a sporťákem? Hlavně jsem si ho oblíbila už podle fotek :grinning: Ale zase,a bych ho nekoupila a chvilku na to nepřišla lepší nabídka, hezčí kočárek :grinning:

@macinka0007 - Jojo, mamka povídala :slight_smile: Tudíž jsem domluvená, že když ho koupím, tak až přijde, okamžitě ho pošlu k mamce nebo k babičce, abych ho neměla v bytě, taky sice pověrčivá nejsem, ale tak co.... :slight_smile: stejně by doma do porodu zabíral jen místo a já bych už chtěla vozit kočárek klidně i s panenkou :grinning:
31. bře 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@querty To máš pravdu, kdoví jestli by se vůbec nějaká taková nabídka naskytla :slight_smile: Navíc je strašně hezký a dle mého vkusu. Taky jsem si ho podle fotek oblíbila :grinning: Mrkni ke mě na fotoblog, mám ho tam na obrázku :slight_smile:
31. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
U kluka si to presne nepamatuji,nejak kolem 6mes.tehu.U holky jsem byla odvažna a koupila jsem ho cca ve 4mes.tehu.
31. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem ho kupovala až někdy na konci osmého měsíce. A taky jen proto, že se nám naskytla "výhodná nabídka," jinak bych ho snad neměla ještě teď ve 40.tt:slight_smile: Myslím si, že pokud Ti něco takhle spadne do klína, ber to.....
31. bře 2014 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@querty My teda kupovali v zahranici - objednano vse v dubnu, v kvetnu doma. Od te doby doma az do porodu, ktery byl v polovine srpna. Na povery a zvyky neverime, ani na svatbe jsme pred par lety neresili.
Jedine co drzime, ze s malou do roku veku nepujdeme na hrbitov.
31. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho ještě koupený třeba nemám, nakonec ho možná koupíme až se malá narodí
1. srp 2014 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kupovali až po 30.tt- jako kdyby se malý nedej bože narodil, aby přežil....U druhého máme kočár po prvním a to už se neřeší, že jej máme a coby kdyby...jeslti nejsi nějaká pověrčivá a je to dobrý kup, tak bych to neřešila a kočár koupila
1. srp 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek