• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy koupit kočárek?

6. srpna 2015 
zoozi - a preco nie oranzovy pre chlapca?? :sweat_smile: my zatial este nevieme co to bude ale napriek tomu chcem ten oranzovy.. neviem,nepride mi nejaky "divny" zeby som v nom mala vozit napr.aj chlapca..
30. lis 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si tiez myslim, ze je v pohode. napr. tako je velmi robustny a ja mam len 161sm, tak som vyzerala smiesne.ale tento je super. este sa chcem opytat, ja ho mam v albume, ale ma inu konstrukciu ako ten vas, to uz je nova kolekcia alebo je to uplne nieco ine.
inak je tu tusim dobra mania s tymi kocarmi, sranda by bola keby sa vsetky nikde stretneme :grinning:
30. lis 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
píšou,že váží 14kg a taky myslím, si,že by kočárek těch 10kg měl mít určitě, aby pak třeba vichřice ho neodnesla... a stabilita je dost důležitá, ale mrknu po Praze a snad na něj někde natrefím... když budu mít štěstí :slight_smile: dnes to zkusím v Tescu....
30. lis 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
každá by si měla uvědomit co od kočárku očekává, my jsme třeba z vesnice takže dojíždím autem do města a tahat těžký kočárek třeba jako jsou ty sportovní s vložkama by nebylo nic optimální
30. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzanat: to mi povídej já nemohla usnout a před očima všude kočárky.... doslova kočárkárna :grinning:
30. lis 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katmi-já si nemyslím, že by chlapeček nemohl být v oranžové, naopak. já jsem to myslela tak, aby jste se nedali zmýlit těma barvama, co jsou na Netu, protože ve skutečnosti jsou ty odstíny trošku jiné!

zuzanat-ta konstrukce co máme my je novější

nadik-podle mě je ta váha taky v pohodě
30. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši já jen doufám, že budete spokojené, aby jste mě potom neukamenovaly :confounded:
Já to ale myslím dobř
30. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoozi - ahaaa :grinning: nejak som to zle pochopila..

holky ja sa lucim pre dnes.. piseme sa v pondelok..pekny vikend vam prajem..papa
30. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mi budeme mat chlapca a ja chcem cerveny, proste sa mi paci a je uzasny :dizzy_face: je fakt, ze v skutocnosti su tie farby inaksie.
zoozi a ked je poskladany, vojde sa do auta? lebo my mame fabiu, tak dufam,ze ho tam dame
a ja ta neukamenujem, ja som uz daavno rozhodnuta :wink:
30. lis 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzanat: taky řeším zda se to tam vejde... máme Fabku krátkou
30. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanat: my máme ford Focus třídveřák je menší než Fabie a vešel se nám tam. Taky jsme výběr museli přizpůsobit autíčku :wink:
30. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Espiro Atlantic-Holky do svého alba jsem ještě přihodila fotky toho kočárku, tak se kukněte jestli chcete
30. lis 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nemáte někdo zkušenost, s kočárkem Pierre Cardin- toledo??? Viděla jsem ho na mimibazaru ale nikdo ho ve skutečnosti zatím neviděl.
30. lis 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky..
ako dnes? dnes tu nikto nieje?? :frowning2:
3. pro 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute. Zuzanat, bola si v tom Poľsku? Aj si niečo kúpila?
3. pro 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi bola som, kupila som kocarik, je uplne genialny :dizzy_face: a este supravy, kosielky, dupacky,lehatko, zavinovacky- za super ceny, nieco mam aj v albume pofotene :wink:
3. pro 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeejda zuzi takze si ho nakoniec kupila v tom polsku?? tak super..
3. pro 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat?
3. pro 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZUNAT: kočárek je super, kolik stál???
3. pro 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve24 - ahoj :wink:
3. pro 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATMI: AHojky
3. pro 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve24 kocar stal 6800Kc, je k tomu platenka a fusak. pridavam sa k zoozi, lebo je uplne genialny :dizzy_face:
3. pro 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZANAT:a kde jsi ho kupovala?
3. pro 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Polskom Tesine, normalne v obchode aj so zarukou
3. pro 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kde tam, to je široký pojem
3. pro 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve24 - aj ja si ho idem kupit :grinning: budeme tu mat vsetky rovnaky kociar :grinning: esteze nie sme z toho isteho mesta..to by bola aka haluz,keby sme sa tak vsetky stretli :grinning: :wink:

kocky na dnes sa lucim.. pekny zvysok vecera prajem..papa
3. pro 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to tam nepoznam, proste tam kde su trhy, tak na poschodi je obchod.
3. pro 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je v nich nějaký rozdíl?? Viděla jsem na internetovém obchodě jeden za 5900,- a jinde stál 6900,-
3. pro 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanat, tak ty si sa vyšantila dosýta. Ten kočík je úžasný. Fakt sa mi moc páči!Dúfam, že s ním budeš spokojná.
3. pro 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som kočík kupovala 2 mesiace pred pôrodom a oblečenie priebežne. dosť vecí som mala po dcérkach, ale niečo som predsa kúpila. keď sa mi niečo páčilo, tak som kúpila aj väčšie číslo a odložila som to. teraz mám toho strašne veľa, a neviem čo s tým.
katmi vidím, že máš termín ako ja, mne sa tiež malá narodila 9.mája.
8. pro 2007 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek