Kdy v těhotenství koupit kočárek?

neznama09
3. čer 2018

Ahoj holky, myslíte že je ještě brzy na kočárek? Příští měsíc mám termín porodu, a za 2 týdny si chceme koupit kočárek, myslíte že je to ještě brzy nebo to je jedno? 😊😊

vladienka
4. čer 2018

@viki999 tiez to nechapem, co sa dalo tak som prala, co nie tak aspon hadrikem..

marii90
4. čer 2018

Ja kupovala 14 tydnu pred terminem a den po tom me zavreli do spitalu s rozjizdejicim se porodem 😁 Gynekolog ignoroval mesic problemy 😡 Kocar jsme meli u nasich az do porodu 😊

hikimen
4. čer 2018

My kupovali v 7. měsíci, našla jsem svůj vyhlídnutý kočárek za třetinu ceny 🙂 jinak bychom ještě čekali kvůli stěhování.
A já pověry chápu, kamarádka porodila týden před termínem mrtvou holčičku - pak se člověk musí vrátit domů, kde má kočárek, postýlku, hromady toho mrňavého oblečení... (Teď už má ročního kluka, konec dobrý 🙂 )
A vypraný byl kočárek během dne, to by zvládl udělat i taťka po porodu.

pavla555
4. čer 2018

Myslim, ze je nejvyssi cas ☺ My kupovali hodne brzo asi ve 4m. Kupovali jsme z druhe ruky a byla zrovna dobra nabidka, ale nechala jsem si ho mimo domov a cca 1m pred porodem jsem si do kocarku vse vyprala a nachystala, ale domu jsem ho vzala az z malym ☺

priefi
4. čer 2018

@viki999 cca v 34tt jsme se sli podivat na kocarky, vytipovali jsme si, co se nam libi a v den, co se prcek narodil, manzel sel kocarek, co se nam libil, koupit. Tyden jsi v porodnici, takze partner ma dost casu to resit a jak se z porodnice vratis, tak prvni dny budes rada, ze jsi rada a ven Te tahnout s kocarkem opravdu nebude, takze i pres net to pujde 😉 Kdysi to bylo tak, ze tatinci po porodu ditete sli sami vybirat kocarek, takze no stress. Vybrany byl, jen ho bylo treba koupit. A pani prodavacka rikala, ze kdyby nebyl skladem, tak dalsi den (nejpozdeji do 3 dnu) bude k dispozici.

luj89
4. čer 2018

@hikimen Jenze ta povera je o tom, ze kocarek v dome pred porodem prinasi nestesti, coz samozrejme pravda neni. Ze je smutny pohled na vybavicku, kdyz se s mimcem neco stane je vec jina no. Ale ja si neumim predstavit nemit doma ani autosedacku a obleceni na cestu z porodnice...
@priefi Ja byla v porodnici 3 dny, ne tyden a den po navratu domu jsem byla venku s kocarkem. Vyber kocsrku bych na muzi nenechala, protože na tyhle veci moc neni 😀. A tak z 90 % jsem vozila ja 😉

priefi
4. čer 2018

@luj89 vsak ja psala, ze jsme vybrali spolu uz predem a on ho pak sel akorat koupit 😊 A 3 dny jako prvorodicka? Ja byla 5 dnu a jeste se nam to malem prodlouzilo, kdyby maly konecne nezacal pribirat

luj89
4. čer 2018

@priefi Ja vim 🙂. Ja to psala k tomu, ze drive vyvirali kocarek tatinci samy. Ale je fakt, ze driv teda moc na vyber nebylo, takze vlastne nebylo co zkazit 😀. Pokud nejsou komplikace, tak se bezne chodi po 3 dnech 😉. Ale nechci tu zaplevelit tuhle diskusi jinym tematem, tak uz mlcim 😉

jkoll
4. čer 2018

My si pro něho jedeme teď o víkendu. Jsme v 6.měsíci.:-)

neznama09
autor
4. čer 2018

@luj89 Mas pravdu 👍 Taky bych radši vybírala sama 😂

neznama09
autor
4. čer 2018

@jkoll Ja si pro něho jedu příští týden 😊

sviva
4. čer 2018

Třeba za náš kočár je to už spíš pozdě. Záleží na skladu, obchodě a konkrétní značce nebo jejím dodavateli....v našem případě jsme na kočár čekali přes šest týdnů a byla to standardní doba dodání u této značky. Takže za mě se do toho klidně pusťte a pokud byste byla pověrčivá, schovejte kočárek u někoho 🙂