Klasický kočár - je to dobrá volba?

bjoucik.15
28. srp 2012

Ahoj je tu mooc témat na kočárky, ale nikde jsem nenašla téma na "klasické" kočárky. Chci si jeden pořídit (retro, velké kola, houpací) ale zajímalo by mě zda je to dobrá volba. Jestli není až moc houpací a zdali se s ním v Praze nenadřu. Jaký je váš názor na tyhle klasiky?? 🙂

pajiskazemlyna
28. srp 2012

Ahojky, já zrovna dneska narazila na opravdu krásný klasický kočárek s velkými koly, hliníkovým košíkem, velkou přebalovací taškou a pro holčičku jako stvořený 😵
Za 9600 Kč i se sporťákem, + za 1770 Kč se dá dokoupit autosedačka 🙂

ssassi
30. srp 2012

ahoj. já mám klasický kočár jeden na chatě a jeden u rodičů. zhruba do sedmého osmého měsíce jsem dítě po městě nosila v šátku nebo manduce ( a to jsem si koupila velmi obratný (otočná přední kola), úzký a relativně lehký kočár) a teď do města jedině v golfkách. představa, že se mořím s klasickým kočárem po městě, je šílená :o) v autobusu nebo šalině to zabírá hrozně místa, nikde se s tím člověk nevymotá a mezi stojanama v nákupním centru to musí být vyloženě sebevražda.

krásné jsou, ale praktické asi moc ne:o)))

zuza01
30. srp 2012

@pajiskazemlyna Ten je krásný... Podle mě do města supr, jenže u nás na vsi musíme mít teréňák... ach jo 🙂