• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Camarelo Q 12

3. února 2015 
24. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak fakt ho nikdo nemá?
25. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halooo.tak furt nic? :sweat_smile:
26. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my sme si ho objednali :slight_smile: je to novinka, ale hadam bude fajn :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hurááá
aspon někdo.dej pak i info,prosím :wink:
třeba i do IP
díky
27. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatial ho doma nemame, ale v obchode nam povedali, ze je dost kvalitny a za dobru cenu...robi tam pani, nasa znama, tak jej verime. objednali sme pistaciovy, na nete sme ho nikde nenasli, len v prospektoch, kt. ona ukazala, ma prist koncom juna, cize kazdym dnom. nebudeme ho vsak brat domov, az ked sa malinke narodi-co bude do mesiaca, ho pojde manzel zobrat, tak info o nom asi az potom:slight_smile:ty si ho kde nasla-ten kocik?a za aku cenu?
27. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já sháním info pro mojí sestru
já nedám dopustit na quinny speedi :wink: jsem zásadně pro 3kolky a nafuk. koly
27. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa zas 3 kolky nepacia :wink: ale nafukovacie kolesa musia byt :wink:
29. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
já původně chtěla taky 4kolku zůženou ve předu, ale měla jsem možnost dost intenzivně zkoušet jak 3kolku, tak 4kolku s otoč, koly a 3kolka vyhrála na plný čáře, co se týká ovladatelnosti
jediný, co mi trochu vadí, nejde přehodit rukujeť :frowning2:
ale pozitiva převažují :wink:
já jezdím s kočárem jak po městě, tak po poli u nás kolem baráku, i do lesa a pohoda

segra je zase proti :wink:
30. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééj môj kočík.......je naozaj super, môžem odporúčať......
1. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čo sa týka farby, asi by som podľa katalógu neobjednávala. My sme mali možnosť porovnať 2 vystavené kusy a to pistáciová a pomarančová a boli ÚPLNE iné ako vo vzorkovníku (povedala by som že krajšie a žiarivejšie), ale nie každému to musí vyhovovať.......
mňa najviac oslovili pružinové kolieska, čo teraz tie nové kočiare nemajú a tiež veľká vanička keďže čakáme drobčeka do zimy :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj studio, my mame pistáciový :slight_smile: vcera ho bol manzel pozriet, a je vraj krasny :slight_smile: premyslali sme aj nad oranzovy, ale na oranzovu idu muchy velmi :angry: a v lete ich je neurekom :confounded:
2. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže ho žádná ještě nemáte vyzkoušenej.
aby to nebylo jako implast bolder.taky všichni nadšený z nového modelu a teď ho všichni prodávaj, že má spoustu drobných vad, ale když se jich nahromadí víc, tak už je to otrava.
2. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hadam, nie, a zaruka plati, takze obavy nemam:slight_smile:
3. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale záruka se nevztahuje na opotřebení :wink: takže, když se ti po 2měs ožmolí potak , tak se zárukou člověk moc nepochodí :wink:
ale jak říkám, já jsem na jiný styl kočárku, tady sbírám info pro ségru.dnes mi psala, že bude mít holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: já když vidim ty plastový kola, tak se mi otvírá kudla v kapse :sweat_smile: jinak vzhledově hezkej :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My mame ten kocik s nafukovacimi kolesami..nie s plastovymi.soanpe, potah mozes ohodnotit na pohlad- na kocikoch vidiet, ake maju ktore potahy...a vyblednu na slnku vsetky rovnako- ci kociar za 10 000, ci za 30 000
3. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridam si ten kocik do albumu, mozte si ho pozriet s naguk. kolesami, my mame zeleny, ale nemam ho v PC, len tento, nabuduce pridam aj ten
3. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten budeme brát my :dizzy_face: kola má všechna nafukovací. je lehounký, strašně dobře se ovládá, i přes obrubníky (vyzkoušeno teda zatím jenom bez dítěte, v říjnu podám podrobnou recenzi jízdních vlastností s dítětem :sunglasses: ) má velikou korbu a velký ten košík pod ní.

http://www.bambino-kocarky.cz/product_info.php?products_id=1699
3. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmm30
jezdím se speedi a ještě jsem neviděla u nikoho,že by vyblednul. :sunglasses:
maxi cosi, taky nebledne
co vím, že blednou,tak to jsou polský kočárky a deltim
3. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mastastie- toto polsky kociar nie je :slight_smile: sice madarsky, ale uvidime :grinning:
4. črc 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ked vybledne, kupime novy :wink:
4. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočiarik je naozaj super. Aj tie farby čo som videla sú krásne :wink: Nám síce povedali v obchode že je vyrobený v Poľsku, ale nikde inde v návode a záručnom liste sme to neobjavili......tak neviem.
Ja ho vrelo odporúčam: nafukovacie a otočné kolieska, veľká vanička, polohovateľná športová časť a super cena....a je suuuper ľahký. Mala som možnosť vyskúšať veľké množstvo kočiarov ale na tento zatiaľ nedám dopustiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kto si ho vyskúša nedá na neho dopustiť :dizzy_face:
6. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Studio, dufam, ze aj ja budem spokojna s tymto kocikom :slight_smile: uz sa tesim, ked sa mimco narodi a budem ho mat doma :wink:
6. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmm30 - Ty ho budeš používať skôr, tak daj potom vedieť ako..... :wink:
My sme ho teraz odložili a vyberieme až v októbri :dizzy_face: ale ja verím že bude super, že budeme spokojné a budeme ho môcť vrelo odporúčať ďalej :wink:
6. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. tak mi sme ho tiež kúpili v pistáciovozelenej farbe. už ho máme doma aj s vajíčkom (resp. u našich kvôli poverám). je krásny a ľahko sa ovláda. tiež ho mám s nafukovacími kolesami. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už ho taky máme, v červené :dizzy_face:
11. črc 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fender a už jezdíš?
11. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jenom s prázdným :wink: dneska jsme si ho dovezli.
11. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také jsme zakoupili tento krásný kočárek, :dizzy_face: mají ho v eshopu www.kocarky.shop5.cz.
Moc príma majitelé, vše mi ukázali a kočárek předčil naše očekávání. Mohu jen doporučit. Jezdíme s ním, lehko se ovládá :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmm30-všechny kočárky fakt neblednou-mám deltim a trend-line a chicco a všechny mají i po jednom dítěti,tedy asi po 2 letech pořád pěkný barvy(chicco je roční)...ale máš pravdu,že někdy i dražší kočárky vyblednou...záleží i na materiálu potahu.Dřív bledly ty,co byli i z vrchu z čisté bavlny...
Tak ať tento taky drží barvu.... :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 43
Tvůj příspěvek