Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
janulka21
22. led 2010

Ahojky, hlásím zarezervovaný kočár Camarelo Q12 v prodejeně v Berouně 🙂 Byl to první kočárek, který se mi líbil na netu a i ve skutečnosti. Manželovi se taky líbí jak po stránce snadného skládání tak po stránce vzhledové 🙂 Paní v Berouně je moc ochotná a kdo máte zájem, písněte mi do IP a já Vám pošlu telefon na paní z prodejny s popisem cesty. I s autosedačkou kočárek vyjde na 10.680,- je to sice dražší než na netu, ale bojíme se případné reklamace. Ještě je kočárek Camarelo Q10, ale ten na prodejně paní nemá.
FUsak od Emitexu se tam prý vejde a oba má paní na prodejně jak do autosedačky tak do hluboké vaničky.

sonorista
22. led 2010

Toho Camarelo Q10 bych se trochu bal. pokud to porovnate na fotkach na Q10 chybi jedna spojnice na podvozku, coz muze zvysovat vachrlatost kocarku, dale ta rukojet je takova tenci, proste mi to prijde takova orezana a levnejsi varianta Q12. Mozna se jen domnivam soudim jen dle fotek, ale urcite to neni vylepsena verze Q12, spis jeho odlehcena levnejsi varianta.

shaarka
23. led 2010

ahojte, hlasim, ze kociar v sytozelenej farbe mame doma, zda sa nam uplne super!
mame ho z blsaku (KE) za 320€ 🙂

pipussa
25. led 2010

kocky, kto vyraba tento kocik ? madarsko, alebo polsko ??

ajjik
25. led 2010

Verun.j - v Příbrami mají tento kočárek vystavený v černý barve v Dlouhé ulici - kocarky-sarm.cz a v Benešově ho mají v šedivé barvě a je to obchod "Dětský ráj" v Tyršový ulici.

majovka35
27. led 2010

pipussa - ja si myslim, ze je to polsky kocik...

vodickova.jana
27. led 2010

Pipussa minulý týden jsem se na něj byla ptát u nás v krámě a je maďarský výroby.

pipussa
27. led 2010

vodickova.jana, dakujem...
pozrieme ho teda v madarsku, mozu tam byt lepsie ceny... / mame to blizko /

jankapb
28. led 2010

Ahojte, kočík vraj predávali minulý rok za uvádzaciu cenu 330 € a teraz výrobca zdražel a predávajú ho za 355 € ☹ . Na nete sa ešte dá kúpiť za pôvodnú cenu 😎 , ak ste váhali tak ako ja, už nie je na čo čakať. Jasno zelený som objednala a na budúci týždeň by mal prísť 🙂

pipussa
28. led 2010

jankapb,
kde si si ho objednala ? a za aku cenu ?
ja stale spekulujem, bexa/camarelo

jankapb
28. led 2010

pipussa, objednala som za 333 € (vrátane autosedačky) http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?c...

cebrna
31. led 2010

Ahojky, také nám se od záčátku kočárel líbil a minulý týden jsme ho byli vyzvednout( máme tmavě oranžovou) a je fakt moc krásný 🙂 .Jinak jsme ho koupili v Rakovníku.

sonorista
31. led 2010

Takovy maly objev, hluboka korba ma zespodu vyklapeci male nozicky, pro polozeni korby na zem.

janulka21
1. únor 2010

taky dobrá vychytávka 🙂 My ho budeme mít až někdy v březnu, se asi nedočkám 😀

garonka
1. únor 2010

my mame ten kočiarik v bežovej farbe a tu na okolí ho zatiaľ nikto nema okrem červenej a zelenej 😵

quiquo
1. únor 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli je Camarelo Q12 vhodný do terénu? Máte s tím nějaké zkušenosti? Díky

petulas
1. únor 2010

quiquo: ještě jsem s ním nejezdila, ale když jsme si ho vezly z obchodu dom ,tak byl venku sních- myslely jsme ,že blbě pojede a jelo se sním fakt dobře (a to byla zrovna taková ta břečka), ale byl to fakt kousíček..určitě tu je někdo kdo už kočárkuje a odpoví ti

sonorista
1. únor 2010

My jezdime mesic a neco a naprosto v poho, i pres zmrzlej snih a brecky, naprosto v poho. Je vhodny do terenu.

dida81
1. únor 2010

Tak my s camarelom Q12 tiež už "jazdime". Co sa týka kolies su super, aj do snehu, ktoreho je teraz vela. Velka vanicka mi tiež vyhovuje, aj ja mam fusak EMITEX, ktorý je idealny aj do autosedacky... Inak viac-menej spokojnost zatial 🙂
Casto ho aj rozkladame,,,lebo casto cestujeme. V pohode. 😉

A tiež je fajn aj pre vyššich...(ako sme my)

Minule sme dali aj autosedacku na konštrukciu a boli sme na nakupoch, to bolo skveléééé 😀

monline
2. únor 2010

Dnes som videla kočík Camarelo Q10 v tyrkysovej farbe, veľmi sa mi páči, ale pôvodný výber bol kočík BEXA B4, viete mi niekto porovnať tieto kočíky?

sonorista
2. únor 2010

Kdo by nevedel k cemu jsou ty zarezy zespoda autosedacky, tak skvele padnou do nakupniho kosiku.
Rozlozite sedatko u nakupniho kosiku a sup s autosedackou nahoru a zarezy tam pekne pasuji.

jankapb
2. únor 2010

Q 12 farby tmavá pistácia už máme doma 🙂 V Žiline som kočík objavila v predajni na "Štvorcáku" Mariánskom námestí. Majú ho tam za 350 €.

dida81
2. únor 2010

Monline- tyrkysový mam ja, je krááásny žiarivý ... 😀

letisia
3. únor 2010

Ahoj holky víte někdo jaký je rzdíl mezo camarelem q12 q10?Vím že na q10 chybi ten spodní rám a toho se bijím

dupik
3. únor 2010

Ahoj holky, taky se nám moc Q12 líbí, budeme ho brzo objednávat. Jen si nevím rady s barvou...manželovi se líbí ta šedá, mě sice celkem taky, ale bojím se, aby to nebylo v létě pro mimi ponuré...nechci vypadat jak Adamsova rodina....co vy na to?

dida81
3. únor 2010

😉 Dupik- ja si myslim, že je to veeelmi individualne. Teraz sa mi zda, že letia práve čierne kociky... to je už o vkuse každeho. Ja osobne som šedy camarelo ešet nevidela... videla som hnedy, oranžový, zeleny, modry- to vsetko v dvoch odtienoch, ružový, cerveny... 🙂

dupik
3. únor 2010
dida81
3. únor 2010

Jééj, super stranka, pekne vsetky farby su tam. 🙂 Ani som nevedela, že je aj biely, velmi elegantny, ale podla mna neprakticky. Ked si predstavim , ake je teraz pocasie, stale by bol asi spinavy ☹

Ale vsetky su pekne... i ked ja by som si asi vybrala iny ako šedy.... moj nazor... ale ako vravim, každemu sa ine paci. 😀

shaarka
4. únor 2010

http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-D...

pred dvoma tyzdnami bola cena este 320€ 😀 😀 😀 postovne (aspon SVK) zdarma 😉

dupik
4. únor 2010

No stále přehodnocuji tu barvu.....nemáte některá zkušenost s tím, na kterou barvu lezou mouchy? Slyšela jsem, že na tu zelenou, ale nevím, co třeba ta oranžová....