Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
barborahr
17. únor 2010

Viděla jsem kočár Q10,a opravdu je udělaný aby byl levnejsi.Rukojeť je kulatá a pijistka skládání konstrukce trochu jiná.Jinak je kočár stejný jako Q12-jen levnější.pro mě bylo důležité že velikost vaničky i sportovní části je stejná.Šití má taky pěkné. 🙂

sissi
19. únor 2010

lumixii - prosím co konkrétně ti vadilo na té sportovní korbě? Všichni zde píšou chválu na hlubokou korbičku, ale co jsem četla, tak jsi jedna z mála, co používala i sportovní část. Psala jsi, že je vysoko - já mám 164cm, tak se trochu bojim. A s živějším dítkem že není stabilní? Kočárek mě zaujal hlavně prostornou hlubokou korbou, ale víc času pak člověk bude používat tu sportovní, tak bych nerada po půl roce kočárek zase prodávala... Moc DĚKUJU! 😵

Jinak v obchodě jsem na živo viděla šedivý - já tmavý kočárky fakt nemusím, ale tenhle se mi moc líbil, oranžový a ostře zelený - ten by u mě asi vedl. Prodavačka vůbec ochotná nebyla, takže co si člověk nenajde sám, to neví 😒

lumixii
19. únor 2010

sissi: já mám 167, takže rozdím moc není.. ale né že by naše výška na kočárek měla nějaký vliv...
To tady nebudu nějak moc rozeposovat, napíšu to stručněji, protože to by bylo slohové cvičení... jak jsem byla s hlubokou korbičkou spokojená... a se sporťákem né.. ikdyž musím podotknout, že se mi velice líbilo v hluboké korbičce to polohování, že hned nemusíte přejít do sporťáku a může se zvednout opěrka a mimi sedí krásné i v hluboké korbičce... ale i tam jsem objevila docela nedomyšlenost.. Opěrka zádíček je podstatně lepší udělaná ve
sporťáku... jde i do polosedu, když mimi ještě úplně nesedí, ale nechce jen ležet... v té hluboké korbičce je opěrka dělaná spíše pro děti co opravdu už sedí... no a v té době už můžou být klidně v tom sporťáku... ale na každém kočárku se najde něco, co nebude tvým představám vyhovovat... JInak co se týče nestability.. tak jak jsem už psala.. malej je hodně divokej... když jsem ho měla k sobě zády, tak pohoda.. ale jak byl ke mě čelem, tak se to naklánělo na všechny strany, jak v tom lítal... je jasné, že by se nemělo mimi nechávat v kočárku samotné at už máte kočárek jaký koliv, to je jasné... ale ... většina z nás víme, jak to chodí...
Vážně tady nechci hltit diskuzi nějakýma mýma poznatkama, nebo pro někoho nesmyslnýma názoroma...
Ale ještě mi to nedá sem něco nenapsat... jako veliké plus jsem viděla že jde sporták posadit oběmi směry..
to byla i jedna z mých podmínek pro koupi kočárku... (v jedné diskuzi psal i odborník, že pro mimi je lepší když vidí na toho kdo kočárek veze.. že je to pro jeho citový vývoj lepší.. ), v realitě to bylo trochu jiné..
Šli jsme na procházku.. malého jsem měla posazeného proti sobě.. jdeme zpět, vítr nehorázně foukal malému do kočárku... myslela jsem si, že mu ten vítr částečně kreju.. ale i přesto mu tam strašně foukalo.. co uděláte, když máte možnost otočit sportovní část?? No otočítejí, a ted, když se nad tím zamyslíte.. jak jí otočíte, když máme mimi v kočárku, a ono ještě nechodí, pouze sedí?? Musíte ho vyndat, někam ho dát.. položit... otočit sporták a dát ho tam zpět.. Kam ho ale v takém počasí položíte? Ve sportáku ho neotočíte... takže to bylo tenkrát opravdu super.. výsledek? Po dlouhém přendavání a vyndavání, kdyby jsem raději ten kočárek otočila tak jak byl a jela s ním chvíli po zadu, tak to bylo lepší 😀 😀

lumixii
19. únor 2010

Tento kočárek rozhodně nijak nezatracuji.. je to novinka, a u všech novinek, jsou prostě věci, které občas nejsou ještě vychytané... docela velké plus je ta prostorná hluboká korbička.. i design je super... dopňky jsou taky fajn.. A nakonec je třeba možné, že jsem měla třeba kočárek kazový, že nikomu jinému to nestabilní připadat nebude... a nebo nebude mít takové nároky jako já 😀

sissi
19. únor 2010

lumixii moc děkuju za zkušenosti! Je pravda, že už jsem přemýšlela,jak v případě nutnosti přehodit korbu, ale to by určitě vyřešila přehazovací rukojeť a to je zas o jiných kočárkách. Líbí se mi, jak jsi pozitivní a kočárek nezatracuješ 😵
U nás zůstává velkým favoritem. Co jsem se tak koukala, tak město je plný maminek s X-landry a V-crossy a všechny ty kočárky mi přijdou děsně prťavý, včetně toho, že děti ve sporťáku jsou strašně napresovaný - se všema těma dekama a fusakama - takže pro mě tyhle (původně favoritní) značky padaj. Ale je to jen můj názor. Ještě půjdem vyzkoušet do obchodu, ale myslím, že nakonec padne volba na Q12 😀

lumixii
19. únor 2010

sissi: já mám teď X lander XA... 😀 a fakt sporták maličkej není... mám klasickej fusak, starší typ normálně uvnitř s kožíškem, takže žádná nová moderní "nudle" a i přesto se mi tam malej v klídku vejde a není tam vůbec zmáčknutej... 😉 Ale jak jsem řekla.. vše je věc názoru a představ o tom, co by měl kočárek splnovat... 🙂

sissi
19. únor 2010

lumixii fakt? 😀 Jo já do x-landru dítko fakt nedávala, ani s ním nejezdila, fakt jen co jsem koukala na maminy ve městě, jak jim děti pomalu kopou do břicha. Ale jsem jen nastávající matka-teoretik, nedávám si na nic patent a nechám si poradit. Ale každýmu vyhovuje něco jinýho, proto je asi taky takovej výběr na trhu 😀

lumixii
20. únor 2010

sissi: to je pravda... když jsem šla kupovat kočárek na malého, měla jsem jasnou představu co kočárek má mít a co né, a když jsem viděla ten výběr... jsem absolutně nevěděla jaký 😀 No nakonec to vyhrál Q12 😀

xenicka
26. únor 2010

Mne sa osobne tiež páči ten šedý. Tiež mám dilemu v tom akej farby si vyberieme. Rozhodujeme sa medzi šedou a béžovou.

xenicka
26. únor 2010

Ešte sa chcem spýtať, neviete mi niektorá povedať či majú Camarelo Q12 aj v tom Poľskom obchode Bybyboo?

lidiab
1. bře 2010

Ahoj, nevíte někdo zda se na podvozek tohoto kočíku může s adaptérem dát jiná autosedačka? Nějak jsem o té jejích sedačce nenašla moc informací. Nebo nevíte někdo o nějakém podrobnějším popisu samotné sedačky, nebo nějakých testech?
Jinak se mi kočárek vážně libí, vybírali jsme nejdřív mezi dražšími ale tenhle mně zaujal. Krásné barvičky a i celkově vypadá dost fajn. Akorat bychom možná chtěli trochu lepší sedačku, nebo spíš manžel, já se v tom moc nevyznám. Nezdá se mu tá cena. Bojí se aby byla bezpečná.

konik88
1. bře 2010

Ahoj, dívala jsem se na tento kočárek na internetu a docela mě zaujal. Nevíte, kde by se dalo na něho podívat v Brně?

xenicka
1. bře 2010

lidiab, ja som (síce neviem ako sa mi to podarilo 🙂 ) našla na youtube popis tohoto kočáriku :

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM


Je to v češtine , trvá to cca 8 minút a mňa týmto videom presvedčili, že Camarelo chcem 😉

sonorista
1. bře 2010

To video je i tady v diskuzi, stacilo se divat 🙂 Tocil sem ho ja v lete s manzelkou. Nektre fotky kocarku mam i zde v profilu.

konik88
1. bře 2010

sonorista, jsi s tímto kočárkem tedy spokojená, vytkla bys mu něco? Já někde četla, že se někomu vykle sportovní verze, myslim, že to bylo tady někde nazačátku.

sonorista
2. bře 2010

Sonorista = ON (ale uz sem si zvyknul)

Po nakupu jsme meli malinkej problemek ze se nam u sedacky vytrhlo kus latky ze svu, ale manzelaka to na stroji opravila. Jinak sme s nim moc spokojeni a zatim zadne problemy nemame. Vse zatim z lehka funguje.
Sportovni cast otestovanou nemame, mame mimi 2 mesice - takze je zatim cas. Autosedacka taky good, libi se mi u ni spodni zarezy jenz pekne zapadaji do nakupniho voziku. Jedine co by mohlo byt volnejsi je ten latkovy kryt na vanicku - ten docela pne. Jinak sem videl posledni verzi kocarku a ta dokonce na tom krytu co je pres vanicku na nohy ma v sobe nove zip, kterym jde rychle pristupovat k miminku. My ho tam nemame.

zofiniatko
2. bře 2010

úplne lahúčko sa ovláádu a má dosť velkú vaničku...moc sa nám pááči...fakt super...ked neberiem do ohladu to, že už sme mali dva defekty, za 5mesiacov...hm....

zofiniatko
2. bře 2010

a máá veliký spodný kosík,..aj sa doňho dobre vkladá a dáte tam toho dosť...super, váážne a lahučký je....

syll.
2. bře 2010

Holky přidávám se do diskuze, tento kočárek jsem si taky vybrala, vím, že ho chci :o) a v béžové barvě. 🙂

sonorista
2. bře 2010

Je to proste polsky kocarek, na trhu je vice mutaci. Podle mne se muze na kazdem objevit nejaky problemek.
Za ty penize a uzitnou hodnotu to tomu kocarku rad prominu, pokud se s nim nestane neco zavaznejsiho, ale vse se da pri trose vule opravit.

verusa22
2. bře 2010

No holky, tak nevim. Dva defekty během pěti měsíců? To je docela dost 😒

verusa22
2. bře 2010

Jo, to jsem já, konik88, píšu od kamarádky 😀

zuzi82
2. bře 2010

Ahoj, tak my tento kočárek jedeme kupovat v pátek přímo do Polska. Dva defekty jsou opravdu hodně, ale zase beru, že to je snad jediný příspěvek s defekty, jinak všichni chválí. Stát se to může, tak snad my budeme mít štěstí na bezproblémový kočárek. A ta cena mi připadá dost slušná. Navíc vanička opravdu patří spíše mezi větší a má krásné barvičky.
Zofi: Co přesně se ti pokazilo?

konik88
3. bře 2010

Zuzi, tak až budete kočárek zkoušet, tak pak pisni, jak jsi z něho nadšená, ať víme 🙂

pampelka.pam
3. bře 2010

Ahoj holky, měla jsem vybraný kočárek danny sport 2010 a docela mě zklamal. Byl to náš favorit. Vedle něho stál Q12 a bylo rozhodnuto 🙂 Celý kočárek je prostě větší a vyšší. V obchodě jsem se ptala na poruchovost a prodavač říkal, že zatím žádný nereklamoval, ale je to individuální. Viděla jsem ho v šedé a oranžové. Oba vypadly dobře. Náš favorit je ale černý nebo béžový. Nevíte, kde ho sehnat v Brně? Děkuji

konik88
3. bře 2010

Pampelka, taky ho sháním v Brně a zatím neúspěšně. Pokud by se ti podařilo ho tam někde sehnat, tak dej určitě vědět. Ráda bych ho viděla naživo.

kpetra
3. bře 2010

Ahoj
Holky Brňandy, co zkusit veletrh Pro dítě? Tam bývá k vidění většina běžných kočárků. Třeba bude i Camarelo.Byli jsme loni a kamarádky si kočárek rovnou odvezla. 😀 Jinak ho mají u nás ve Znojmě. Kdybyste si chtěli udělat výlet. 😉

konik88
3. bře 2010

Vážně a kde? Já to mám do Znojma dokonce blíž.

kpetra
3. bře 2010

Měli ho na náměstí v Bambinu. Až půjdu okolo, tak se kouknu, jestli ho ještě mají. 🙂 Já jsem si nevšimla, že jsi odsud. 😀

konik88
3. bře 2010

Ne, já nejsem přímo ze Znojma. Bydlím v jedné vesnici 28 Km od Znojma. Tak kdyžtak pak dej vědět, jestli ho tam mají. To by bylo super, ani bych nemusela jet s manžem. V Brně si netroufnu jet, ale do Znojma v pohodě, to bych jela s kamoškou 🙂