• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Camarelo Q 12

3. února 2015 
presne, clovek nemuze chtit od trojkombinace ktera ma slouzit vsemu uplny zazrak je to takovy kompromis pro vsechny ucely. Pokud chce nekdo poradny sportak je treba mit sportak proste zvlast koupeny.
Vsechno je to o tom kolik mam doma mista a kolik mam penez :slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pouzivam sportak uz vyse 3 mesiacov a ja som spokojna...dieta sa v nom odvezie, spinkavala mi v nom vonku na brusku, na prechadzky chodime dennodenne, nestazujem sa:slight_smile: co vlastne na nom nevyhovuje? akurat som dokupila slnecnik a je to super :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pre vivianu
22. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mischelin, kde si dokúpila slnečník? Dá sa použiť aj na hlbokú časť?
22. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, da sa pripevnit aj tam, my ho mame tiez na konstrukcii, v detskom obchode v partizanskom...
22. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a za koľko?
22. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tiez som si prave objednala Q12 - celu trojkombinaciu.
Velmi sa mi paci, aj som si ho dala predviest v obchode.
Len som sa zabudla opytat. Je k nemu aj plastenka do dazda a moskitiera?
Neviete mi povedat? Diky. :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuliatko74 ano, my sme to k nemu mali
23. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischelin
Dakujem. A ako ste s kocikom spokojni?
23. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evuliatko74
nemame s nim ziadne problemy, hlboku cast sme vyuzili do 8 mesiaca, pekne v nom aj sedavala a az potom sme presli na sportovu cast, s kt. som spokojna. chodim s nou von kazdy den, kazdy vikend kocik skladame do auta, ked chodime k rodicom, dokazem ho bez problemov zlozit i ja, nie je problem. keby som sa mala rozhodnut este raz, kupime ho znova :slight_smile: a mnohi tvrdili, ze kocik vybledne ale mozem ti povedat, ze ked som po 8 mesiacoch dennodenneho pouzivania menila hlboku cast za sportovu, nebol tam ani naznak zmeny farby :wink: a to som ho pouzivala v lete, na jesen, v zime- nedavala som nan ani raz prsiplast, cize sme aj zmokli aj boli zasnezeni :wink: a nevybledol.
23. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischelin Ahoj, chci se ještě zeptat, co mušky? Je to moc hrůza? Už máme vybrané Camarelo, ale ještě řešíme barvu. Vy máte asi ten tmavozelený, co?
23. čer 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby tiež uvažujem o Camarelo Q12 chcela by som niektoru poprosiť či by mi vedela zmerať vnutornu vaničku Ďakujem
:slight_smile:
23. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtica11 Ahoj,
my ho este sice nemame doma, ale nasla som tieto rozmery na nete, tak skus pozriet stranku:
http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kombinovane/q12-camarello-3-kombinacia-bezovy-38.html
Neviem, ci to presne sedi, mozno Ti viac poradia baby, ktore ho uz maju.
:wink:
23. čer 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
merala som 83x35 cm
23. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby :slight_smile:
23. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvirka musky su, ako pri kazdej svetlej farbe, ale je to uplne v pohode...nie je ich milion, ako to tu niekto spominal...ale ked ju nahodou trafis a ostane flak, ide to cistou vodou a handrickou super dole :wink:
23. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischelin dekuju ti mockrat mooooooc jsi mi pomohla´jsi zlatiko.jest e jednou moc dekuju.
24. čer 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vivinana
NEMAS ZA CO:slight_smile:
24. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
camarelo so slnečníkom....
24. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme, slnecnik sa da dat aj nizsie, ale nam vyhovuje takto
24. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischelin Ještě se chci zeptat, ten popruh na sporťáku mezi nožkama, dá se odepnout? Abych tam druhou zimu dala malého i s fusakem. A co až bude větší, dá se ta část na nožky nějak sklopit, aby se tam vlezl? Nebo jak se to dělá? Já jsem na tyhle věci úplný trotl... :sweat_smile: Díky :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvirka ja som to riesila tak, ked som davala malu vo fusaku do sportaku, ze som bud nedala tu ciernu opierku nad nozicky- da sa odopnut, alebo som ten popruh nechala pod fusakom a bolo to super, vmestila som i fusak i deku :slight_smile:
cast na nozicky sa da sklopit, pozri moje predosle foto- ja to zatial mam hore, pokial je dcera mensia, potom sa to sklopi:slight_smile:
24. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ma niekto tu sedu bledu alebo sedu tmavu?mne sa ta paci,ta zelena a ostatne su take gicove,co ja viem ale neviem ako budu vyzerat tie sede,
28. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ja vim tak tam je jen jedna seda a ta je tmava o zadne svetle sede nevim
29. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady by měli být všechny barvy : http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&kat=14&id=833
a kdyz sem hledala na netu tak sem narazila jeste na tyto odstiny nevim asi jsou to nake novinky
29. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my taktiež rozmýšlame nad týmto kočíkom, ale neni šírka 35 cm malá?
29. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
některé kočárky mají i míň.tenhle má jednu z nejprostornějších korbiček na trhu,prý konkuruje už i klasickým hlubokým kočárkům.Já sem pro něj rozhodnutá:slight_smile:
29. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to jeden z prostornejsich kocarku v teto cen. relaci. Dneska sem se byl na ne nahodou kouknout, a zjistil sem ze zase pokrocili a nove je tam dana nova pojistka pro skladani kocarku. U starsi verze mohlo dojit k tomu ze se vam pojistka na rukojeti sklopila a kdyz ste rozlozily kocarek mohlo dojit k poruse. (coz se nam stalo, nastesti sme to dali jako reklamaci) Ted je to uz reseno lepe.
To jen takovy maly postreh.
29. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffanka neviem,ci si ho videla nazivo,ale toto je snad najvacsi kocik aky sa da zohnat za taku cenu...ostatne,aj vela drahsich modelov pri nom vyzeraju ako kociky pre babiky :slight_smile: skus omrknut, neviem, ako ine baby,ale ja som si ho vybrala prave kvoli velkej vanicke
29. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek