Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
vodickova.jana
17. dub 2011

@sonorista my taky ...asi jako jediný...asi nejsme tak náročný...nebo nevim.... 😕 🙂

monun
17. dub 2011

🙂 My jsme také spokojeni se sporťákem..jen ty pasy,ale nechaly jsme je na lehko a jen v pase je má pevněji malej a dáváme madlo..takže v poho...jinak celkově spokojeni s autosedačkou a i s hluboku korbou,vydržela až do 10měsíce,takže super... 😉

magali
17. dub 2011

@monun do desiateho mesiaca? ale ta vanicka ma urcitu nosnost, myslim ze osem kg.. nas maly bude mat sest mesiacov a pocitam ze sa mi tam vojde tak do siedmeho alebo osmeho mesiaca, lebo uz teraz bude mat 70cm a kazdy mesiac mi narastie take tri cm a navyse uz sa blizime aj k tym osmim kilam, tak to ste mali super ze do desiatich mesiacov

monun
17. dub 2011

@magali také záleží na velikosti miminka.. 😉 ... jj byli jsme rádi,že celou zimu jsme ho tam měli..jsme akorát 🙂 ... mé kamarádce by se tam malý vešel taky sotva do 8měsíce.. 😀 .. ale velikostně je korba a sporťák stejný..cca 2-3cm ...

magali
17. dub 2011

my sme zatial spokojni, ale sportak este nepouzivame, takze neviem posudit, vela vyuzivame aj autosedacku na podvozku, zo zaciatku isla trosku tazsie nakliknut, ale inak si nemozem vynachvalit.. no a momentalne mame bohuzial v reklamacii, lebo nam praskla ta tycka na ktorej drzi kosik, praslp to na zvare, myslim ze to bola chyba uz od vyroby, lebo sme zatial nejako ten kosik nevyuzivali, ale inak velka spokojnost

petronelka1
18. dub 2011

@magali Aj my sme sa vozili do 11 mesiacov. Neviem, ale my máme 15 mesiacov a 10,3 kg. My sme tam vošli teraz v zime v pohode, hlboká časť sa mi zdala hrubšia ako ten športiak.

petronelka1
18. dub 2011

Baby, chcem sa vás opýtať, aj vám to tak vŕzga v tej časti, kde sú pružiny (myslím tie v tom mieste, kde sa naklikujú korbičky). Keď kolíšem, tak na nervy, stále to vŕzga.

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
petronelka1
19. dub 2011

@em_ka Diky, vyskúšame. 😉

ivcadr
22. dub 2011

Ahoj holky.Nechci Vás strašit,ale dnes mi ségra říkala ať si hlavně nekupuji tento kočárek,že její kamarádce a ještě její dvoum kamarádkám praskla konstrukce a to dvakrát,a kočárku se zabvily. 😒

desmodka
22. dub 2011

@magali nas maly mal 8 kg v troch mesiacoch, my sme tiez vydrzali vo vanicke do 7 mesiaca a aj to som ho dala len preto do sportoveho lebo jeho rovesnici uz davno boli v sportovych kocikoch

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
zajo79
22. dub 2011

aj v obchode o prasknutych konstrukciach vedia.. znama teraz reklamovala a ako prisli, tak predavacka hned sa pytala- ze co? zlomene camarelo? 🙄

@em_ka je vela ludi, ktory aj ked si kupia drahsi kocik, vystriedaju viacej kocikov, lebo chcu zmenu..

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
zajo79
22. dub 2011

kazdy mame svoje skusenosti... a nikomu jeho nazor neberiem

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
zajo79
23. dub 2011

ja ani neuvazujem nad jeho kupou.. 🤐

mima263
23. dub 2011

každý podľa svojich prorít a možností, no nie? kúpim si 5 značkových kočíkov a ešte pôjdem vyrývať do témy poľské kočíky napr. 😅

zajo79
23. dub 2011

ja nevyryvam. 😉 ja som len prispela, ze vedia o tom predajcovia, ze konstrukcia sa praska.

adusased
25. dub 2011

my sme nakoniec tiez kupili camarelo a to na odporucanie znamych a vsetci boli s kocikom velmi spokojni , tak dufam aj my budeme, ina kamaratka kupila drahsi kocik za 700 euro a mala s nim len problemy, ale jasne,ze sa moze stat.....hadam nam nie 😀

monnika
27. dub 2011

aj my sme prave v obdobi, ze pozerame po kocikoch..boli sme nejake omrknut v obchodoch, a tiez sa nam za tu cenu pozdaval camarelo najviac. porovnavala som ho s bexou, lebo najskor som chcela bexu, ale camarelo vyhral. Teraz sa este rozhodnut pre farbu a objednat.

jjjana
28. dub 2011

Teda... My jsme si taky koupili Camarelo, zatím čeká zabalené 🙂 , ale co jsme si ho koupili od té paní, tak ta s ním byla naprosto spokojená. Byl to už její druhý kočárek, takže mohla porovnávat... Máme taky pistáciovou barvu a nikde se mi na něm nezdá, že by byla třeba vybledlá... A s tou kvalitou, no znám i holčinu co má X-Lander a není s ním spokojená, taky měla s ním jisté potíže... Ono asi záleží na kusu. Co jsem se na C, ptala v obchodě, tak mi ho paní chválila a že si ho koupila i její dcera a je s ním moc spokojená. Ale já bych byla nerada, kdyby se mi s ním něco stalo, kor v našem terénu...

lienika
28. dub 2011

...ja používam camarelo už rok a som s ním úplne spokojná, nemali sme zatiaľ žiadny problém...ťuk ťuk ťuk... 🙂

ladylavender
28. dub 2011

V rodině našich známých jsou hned dvě Camarela a je to 50 na 50. Jedni jsou spokojení a s druhým jsou pořád nějaké potíže (vrzání, rozpáraná látka, špatné skládání...). Já bych do něj nešla - mít šanci jen 50% že bude v pohodě mi fakt nestačí. A navíc nehoupe 🙂

sonorista
29. dub 2011

ladylavender: u kazdeho kocarku typu All in One v cene do 10 tis. to bude sazka do loterie. Takze jestli je to Camarelo, Dorjan, X-Lander ajine je to uplne jedno. U nich je to vzdy kus od kusu a vzdy se najde nejaky problem, nekomu drobne problemy nevadi a nekomu maly problem prijde jako velky problem. My jsme taky meli problem, dokoce 2x reklamaci, ale vubec to nehrotime a jsme ve vysledku spokojeni a nemenili by jsme. Je to taky mozna dany tim, ze ho mame z kameneho obchodu se servisem primo v bydlisti, takze kdyz byl problem okamzite se vyresil.
Ale neverim ze by jine polske kocarky do 10ti tisic byly na tom lepe. Je to pracant kocarek, jazdily jsme s nim v lese, vozime spodni kos plnej nakupu atp. a konstrukce drzi.

monun
30. dub 2011

@ladylavender My máme Camarelo už rok a jsme s ním spokojené a to jezdíme v terénu,takže jsem potřebovala,aby se hodně houpal...jsou tam dvě polohy,stačí si přepnout na houpání 🙂 ...

sonorista
30. dub 2011

My meli problem s houpanim, bylo to spatne smontovane, jak je ta packa na prepinani tak jsme ji museli pretocit o 180°, nemyslim o pretaceni tvrde a mekke perovani, ale museli jsme to pretocit v ose. A hned to makalo jak melo.

vertyeux
1. kvě 2011

Ahojte, citala som vase postrehy na Camarelo. My sa momentalne tiez rozhodujeme, aky kocik kupit, zatial sa nam Camarelo paci najviac. Velmi podobny je aj Tako Warrior. Chcem sa spytat, ak tu nahodou aj je nejaky predajca, alebo aj Vas, co momentalne obehavate kociky, ci by ste mi vedeli povedat rozdiel v tychto kociky pripadne vase postrehy. Dakujem za kazdu odpoved 🙂

zuzanamac
1. kvě 2011

Ahojky, jak to tady čtu tak většinou jste spokojené, já jsem holt asi náročnější 🙂 (hodně sportuji tak asi pořídíme croozer), a tak kdyby jste někdo měl zájem tak prodávám Camarelo Q 12, tmavě oranžové barvy, trojkombinace se vším všudy, v záruce ještě do začátku prosince letošního roku, koupen v Č. Budějovicích. Cena 6 000,-- PC 9 600,--

zuzanamac
1. kvě 2011

@cam79 Ahojky, já to zkoušela a dveře 60 jsou úzké, bohužel ☹