Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
jana21278
29. čer 2012

@feketka33 zatím to co je z obchodu za 8840. chromovanej podvozek se nám nelíbí. a chceme ty výhody, který nabízí při prodeji v kamenném obchodě.

jana21278
30. čer 2012

@feketka33 ahojky. zrovna dneska jsem venku viděla tu zelenou barevnou kombinaci co jste si vybrali a vůbec nebyla křiklavá ani tak jasná jak na netu. musím říct, že se mi to i líbilo.

feketka33
2. črc 2012

@jana21278 jé tak to jsem ráda!!!!Já teda vůbec nejsem na zelenou,vůbec nic zeleného nenosím ale tenhle kočárek se mě tak strašně zalíbil,že jsem nenašla hezčí 😀 😀 😀 😀 .No musíme tam co nejdříve skočit,termín máme ke konci září,tak aby jsme to stihli 😎

misanaty
4. črc 2012

Ahoj my máme kočárek camarelo Q12 exclusive v béžové barvě s chromovým podvozkem...
Jsem s ním docela spokojená, má velkou korbičku takže se tam vejde mimčo v klidu do půl roku, Natálka v korbičce jezdila do listopadu do půlky května a paráda, teď jsme přesedlaly do sporťáku a tam se ji líbí víc, může koukat a pozorovat... Určitě tento kočárek doporučuji.. 🙂 🙂

janemari
4. črc 2012

Aj ja mám tento typ kočíka a som spokojná.Pôvodne som chcela taký tmavočervený-cviklový a nakoniec prišiel ružový krikľavý.Najprv že ja ho nechcem a nakoniec som ho zobrala a všetkým sa páčil,že konečne pekná a veselá farba,kedže na okolo väčšeinou čierne kočíky.Vanička veľká dieťatko tam vydrží minimalne pol roka,športová časť tiež veľká,ľahká manipulácia skrátka super. 🙂

lucia912
4. črc 2012

Ahojky ja mam tiez tento kociar a som velmy spokojna je velka korba a sportova je tiez velka .a rychlo a lahko sa sklada 🙂 🙂 🙂 🙂 mam zeleny.

jana21278
4. črc 2012

@feketka33 ahojky, zrovna teď jsem narazila na vzorník látek na caramelo q12. je to až na konci stránky a řekla bych, že odpovídalo té zelené co jsem viděla v realu http://www.kocarkykarlov.cz/rs/kocarky/kombinov...

feketka33
4. črc 2012

@lucia912 a jaký zelený máš??

feketka33
4. črc 2012

@jana21278 díky za odkaz.Mám teď přikázáno ležet s nohama nahoře,tak nevím kdy se do obchodu dostanu ☹ ,doufám,že neporodím předčasně a nebudu kupovat kočárek až pak ☹

jana21278
4. črc 2012

@feketka33 v těhle vedrech je to na nic. přeju hodně štěstí.

lucia912
10. črc 2012

@feketka33 http://www.maxim-kocarky.cz/-camarelo-q12---pis... presne tento a aj odtial to mam objednany.. 🙂 😉

ja.muza
17. črc 2012

Ahoj holky, tak máme taky objednaný kočárek Camarelo Q 12. Nemohli jsme se rozhodnout pro barvu a nakonec jsme si nechali objednat modrý Evolution v kamenném obchodě Ina (už tu o tom obchodě někdo psal). Nemáte někdo tuto barevnou variantu? Zajímalo by mě jak vypadá ve skutečnosti🙂 Modrých kočárků moc nejezdí, tak mám trošku obavy. Původně jsem chtěla zelený, ale modrá se mi líbila víc a navíc zelený kočárek má každá druhá mamina, co potkám🙂 Moje kamarádka má taky zelené Camarelo, už rok s ním jezdí a je moc spokojená. Kočárek jsem viděla a je moc hezký.

jana21278
18. črc 2012

@ja.muza já jsem viděla ten světle modrý a je moc hezký. ty obrázku na netu jsou všechny takový křiklavý, ale ve skutečnosti jsou ty barvy tlumenější. když sjedeš na spodek tyhle stránky http://www.kocarkykarlov.cz/rs/kocarky/kombinov... tak je tam vzorník a podle něj je to víc věrohodný.

jana21278
18. črc 2012

@feketka33 ahojky. tak já mám kočárek už objednaný. nakonec v kyjově a je za 8260,-. a úplně jenou barevnou kombinaci než je ve vzorníku. je to evolution č.24. nikde jsem ho nenašla tak to sem nemůžu vložit. je to šedá s kombinací látky s červeno - černo - bílou kytičkou. moc pěkný. zrovna jim ho tam dovezl dealer jako novinku v barvách. a viděla jsem tam i colorado. je o 1000,- lacinější. vypadá skoro stejně a je asi 30-40 barevných variant. a řekla bych, že hezčí barvy. takže kdyby neměli tu co jsem si vzala tak bych určitě vybírala z colorada.

feketka33
18. črc 2012

@jana21278 ahoj,tak jsem byli v Ině mrknout na kočárky,byla jsem na 100% rozhodnutá pro Evolution 21 ale podle vzorníku se mi ta zelená VŮBEC nelíbila 😖 .Byla jsem z toho dost zklamaná.Jak píšeš o té kombinaci "šedá s kombinací látky s červeno - černo - bílou kytičkou"není to podobná jako Evolution 09???Mrkla jsem tedy celý vzorník ale vůbec žádná kombinace mě neuchvátila.Tak jsem se tam tak porozhlídla a objevila jsem Tako Laret černo-růžový,který jim zrovna ten den přivezli a ten byl bomba!!!!Tak nevím jestli spíš nejít do něj.Byl za akční cenu 7990 Kč jen pro prvního zájemce,pak už měl být za 8990 Kč.Tak jsem se manželem a čtyřletou dcerkou nechla přemluvit na rezervaci a do měsíce se musím rozhodnout jestli teda tenhle Laret nebo Camarelo.Ale jak si ho tak prohlížím na netu,postupně se do Laretu zamilovávám 🙂 🙂 a asi u něj zůstanu.No ale jsem typ co se dokáže rozhodnout na poslední chvíli úplně jinak 😉

feketka33
18. črc 2012

@feketka33 Jo a už mají v Hodoníně to Camarelo dražší.Nejsem si teď jistá ale bylo to okolo 9500 Kč!!!!!!Na netu jim cena zůstala stejná a tady podražili,říkala prodavačka 😖

jana21278
18. črc 2012

@feketka33 tenhle, že? http://www.kocarky-kocarek.cz/14967-kocarek-tak.... tak mi docela přijde, že s těma cenama fakt šidí. to co máme objednané my je ta šedá o něco světlejší - spíš jako silver z řady exclusive a ty kytičky jsou ne takový kulatý a obrovský. škoda, že jsem si to nevyfotila. nemůžu to nikde na netu najít. a to colorado tam neměli?

feketka33
18. črc 2012

@jana21278 ano ve skutečnosti je spíš takový fialovo růžový prostě nádherný.Na netu to tak neukáže 🙂

feketka33
18. črc 2012

@jana21278 jo a Colorado měli jeden šedý na prodejně a pak asi 10 barev na vzorníku,které mě teda vůbec nenadchli 😖 .A prodavačka říkala,že Colorado nemá tak dobrou konstrukci proto byl i o 1000 Kč levnější.

trutka
19. črc 2012

@jana21278
@feketka33 ahojky.mam par foto camarelo colorado.paci sa 🙂

jana21278
20. črc 2012

@feketka33 @trutka moc děkuju za vložené fotečky. ten první kočárek je přesně ta kombinace, kterou máme objednanou. typově jsou kočárky hodně podobné. pokud bych neviděla tenhle tak bych určitě vybírala z colorada.

lump
20. črc 2012

@jana21278, máme úplně stejný vkus. Tento kočárek jsem si včera přivezla z Hodonína z Iny a paní prodavačka říkala, že je to v barevné kombinaci naprostá novinka a ještě není ve vzorníku 🙂 . Jsem z něho nadšená, tak doufám, že bude dobře sloužit, máme kolem domu horší terény. Třeba na sebe v okolí Hodonína někdy narazíme a poznáme se podle stejných kočárků 😉

jana21278
20. črc 2012

@lump zdravím. já bydlím kousek od kyjova a to teprve 2,5 roku. původem jsem z vysočiny a tak jsem teprve teď hledala kde je josefov 😀. v ině jsme taky byli, ale nakonec ho máme objednaný v kyjově. a máš colorado a nebo evolution? a můžu se zeptat kolik tam vyšlo? my za camarelo evolution dáme 8260 a colorado bylo 7260. hned jak jsem ho uviděla tak jsem z něj byla nadšená. já jsem chtěla tenhle kočárek, ale strašně se mi nelíbily barvy a pořád jsem je prudila, aby mi zkombiknovali barvy ze dvou kočárků, ale nešlo to.

lump
20. črc 2012

@jana21278, my máme evolution, zaujal mě hned jak jsme do prodejny vešli a to už jsem byla plně rozhodnutá pro Tako Balillu, ale tento je ještě mnohem hezčí. Vyšel nás i s autosedačkou na nějakých 9300. Vidím, že Hodonín je o něco dražší než Kyjov, ale v tom všem pořizování se nějaká ta stovka navíc už ztratí.
Nedivím se, že Josefov neznáš, je to hodně malinká dědinka, máme jen kolem 400 obyvatel, ale je tu krásně, neměnila bych 😵

jana21278
20. črc 2012

@lump tak to my máme cenu bez autosedačky. taky jsem z něj nadšená. já bydlím v moravenech. a to je necelých 800 obyvatel. jsem tady spokojená. nechtěla bych bydlet v městě.

lump
20. črc 2012

@jana21278, to je náhoda, mám v Moravanech kamarádku, je to bývalá kolegyňka z práce. Nějaký čas jsem pracovala v Kyjově v daňové kanceláři.

jana21278
20. črc 2012

@lump no tak to je teda svět malej. teď jsem ukazovala tchýni ten kočárek a ona mi řekla, že s těma otočnejma kolečkama nebude umět jezdit. je invalidní, chodí o dvou holích a vůbec nechápu jak chtěla jezdit s kočárem. a nechce normálně chodit víc jak 200 m. to fakt nevím co plánuje.

lump
20. črc 2012

@jana21278, jj svět je malý 😉 . Tchýně, to jsou většinou kapitoly sami o sobě... Já jsem kočárek vybírala s mamčou a manželem, ale jsem si stoprocentně jistá, že tchýněnám ho zkritizuje, ať už kolečka, tak barvu najisto. Ale představit si tu tvoji s berlema a kočárkem..., to fakt nevím jak si představovala, že bude praktikovat. Navíc ty otočné kolečka jsou mnohem líp ovladatelné, právě kvůli kolečkům jsme si nakonec nechali rozmluvit Tako Balillu, která má "retro" podvozek.

jana21278
20. črc 2012

@lump my jsme prvně měli vybraný roan marita. ale nakonec nás taky ukecali na otočný kolečka. určitě je to na manipulaci lepší. a učitě se s tím budu muset prvně i trochu učit. taky to nechápu, ale už teď si představuju jak sedí na dvoře a holí potahuje kočárek sem a tam. bože, já se snad odstěhuju. nikdy předtím mě to ani nenapadlo, ale to jsem vůbec netušila, že chce vozit, když jinak "nic nemůže".

jana21278
20. črc 2012

@lump mám na tebe velkou prosbu. nemohla bys mi kočárek vyfotit a poslat na mail, abych se s ním mohla chlubit? my ho totiž budeme mít až koncem žáří.