Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
zuzulinka003
20. zář 2009

Ahoj no tak já mám doma ten pistáciovej a jsem z něho úplně natšená už do něj jen to miminečko,budeme mít holčičku,tak jsem si říkala,že zelenkavá je neutrální a že ji může mít i holčička.Akorát co mi přijde,že je potom z kočárku hodně vysokej sporťák oproti jiným kočárkům,nebo se mi to jenom zdá???

janulka182
21. zář 2009

Aj ja som si to vsimla, tiez som to tu riesila 🙂 . Ale kaslat na to, klady vyhravaju 😀 .

jijitka
21. zář 2009

Ahoj, ohledně výšky sporťáku - zatím posuzuji jen podle fotek, ale vysoký vypadá jen, pokud je sedačka posazená v protisměru (dítě čučí na mamku 🙂 ), a když je nasazená po směru, zdá se mi jako u jiných kočárků (viděla jsem tady u někoho v albu). A já určitě preferuji vyšší kočárek, když vidím takové ty, kde se dítě veze ve výšce kolen 😝 ......

zazalienka
21. zář 2009

kočky neviete mi povedať, dá sa camarelo objednať aj ako len hlboký kočík? bez športového? vopred ďakujem...

luuca2
22. zář 2009

Ahoj holky. Tak jsem na tento kočárek taky narazila, ale bouhžel jen na netu. Nevíte náhodou, kde by mohl být k vidění normálně v krámě? Pohybuju se nejvíc v Praze a střed. Čechách směre Č.B. a Příbram.
A pokud ho neuvidím naživo tak jdeme do http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2..., ale s podvozkem travel. Trojkolku nechceme.
Díky za každou odpověď 😉

jijitka
22. zář 2009

luuca2 - na IP jsem ti přeposlala seznam prodejních míst. Tak snad tam něco najdeš. Jinak - taky rozmýšlím mezi V-travelem a Camarelem 🙂

klara.t
22. zář 2009

Ahoj, mohla by jsi mi také poslat seznam prodejců? Nevíte kde by se na něj dalo juknout? Já jsem ze ze severních Čech. Nejlépe někde mezi Libercem a Chomutovem. Díky

klara.t
22. zář 2009

Jinak v-travel jsem měla také vyhlídnutý, ale našla jsem dost negativních příspěvků. Už nevím čeho se moc týkaly, ale myslím podvozku. To já spíše rozmýšlím mezi camarelem Q12, firkon verano, Danny sport prestige.

jijitka
22. zář 2009

klara.t - máš to tam 😀 Jinak ohledně v-travelu je tu samostatná diskuze a podle všeho už hodně nedostatků vychytali. Já zatím v reálu viděla Danny sport a v-travel, oba se mi líbily, jen danny mi připadá hodně malý. U mě zatím vede Camarelo, ale ten jediný jsem ještě neměla v ruce.

klara.t
22. zář 2009

Jj, na Camarelo je tu zatím samá chvála. Bojím se jen, že je to nový kočár, že se u uživatelek ještě nedostatky nestačily projevit. Toho se bojím i u toho firkona. Danny sport si všichni chválí, ale o té velikosti se také vedou debaty. Někdo tvrdí, že je to ok, někdo že malé? No uvidíme. Ty dva mají v Mostě na podívání a teď jsem v tom tvém seznamu našla, že i camarelo by měli v Mostě mít (nebo také v litvínově a bílině).
U Camarela mě jen trochu vadí ten nápis na boudičce. Ale s tím se nedá nic dělat.

klara.t
22. zář 2009

No a také ten sporťák mi příjde takový divný. Nemůžete některá sporťák vyfotit? Nejlépe i s dítkem. Třeba půjčeným 😀

zazalienka
22. zář 2009

klara.t, mala som možnosť vyskúšať v obchode, mali aj vaničku, aj športovú časť, práveže mne sa šporťák veľmi páči, lehátko je komplet polohovateľné, podložka pod chrbátik a popruhy.. ja mám 1,81 m, takže výška maximálne vyhovuje a veľmi dobre sa ovláda..

jijitka
22. zář 2009

na 3. straně této diskuze má v albu lenka (myslím) nafocený kočárek se sedačkou posazenou po směru jízdy a vypadá normálně. Mě spíš připadá - jak jsem procházela nabídky kočárků na netu - že Camarelo má snad jediný nafocený sporťák v protisměru a vypadá to divně.

olinkavaci
22. zář 2009

Holky kupovali jste některá tento kočárek v Brně?Jestli jo tak kde???

klara.t
22. zář 2009

Tak teĎ už se mi ten sporťák líbí, co jsem ho viděla v albu u Lenky. Já viděla jen ty reklamní obrázky a tam mi přišel divnej, záda položený a nohy ve vzduchu... 😀

mima263
22. zář 2009

ahojte baby, dnes som v obchoďáku videla kočík o ktorom debatíte a vyzerá fakt dobre. Veľká vanička - ale fakt v porovnaní s inými, dobre odpružený, športová časť vyzerá ok, aj tie farby vo vzorkovníku.
Jediné, čo ma zarazilo je hmotnosť. 14,5 kg bez kolies

lumixii
22. zář 2009

LUUCA2: mají ho ve Strakonicích... jestli to pro tebe není moc z ruky

jijitka
22. zář 2009

Mima - myslím, že 14,5 kg na celý kočárek není tak moc. A pokud ho budeš rozkládat do auta, samotný podvozek má kolem 9 kg, což je taky docela skladné.

michellis
23. zář 2009

Holky,Danny sport jsem viděla taky.Myslím,že je dost podobný camarelu,ale je prostě menší.A nižší taky.Sporták jde u něj taky polohovat do lehu.I odpružení má jak camarelo.Není špatný,ale je prostě menší.A firkon jsem viděla jen tak,že ho měla jedna paní v zoo,tak jsem ho trochu okukovala.Ale byl hodně nízký a nelíbí se mi ta konstrukce.Vypadá tak moc tenounká.Ale byl taky zajímavý.Vlastně tam jezdil hluboký i sporták.Ten hluboký mi přišel dost velký,ale sporták už moc ne.Tot jen můj názor 🙂

Jijitka-prosím prosím pošli mi taky ten seznam prodejců 😉

zuzulinka003
23. zář 2009

Ahoj holky já koukám mám ho doma,to už jsem psala a nemůžu se na něj vinadívat.Kupovali jsme ho v Českých Budějovicích v Bejby centru za necelých 10 000kč prolejzala jsem kočárky i danny u kterýho mi přišel ne malej sporťák,ale jakoby ouskej a pak jsem viděla camarelo a padl mi do oka a za 10min.jsem si ho vezla domů.Doma jsme zkoušeli sporťák na mým 2ročním synovci,ale je na svůj věk abnormálně vysoký pomalu jak 3,5letý dítě,ale bez problémů se tam vešel,jen mu bouda už třela o hlavičku,ale jak říkám to je jeho výškou má to u všech kočárků,takže myslím,že do 3let ideální.Jsem z něj natšená pořád ho chodím okukovat k babičče. 🙂

janach3
23. zář 2009

Ahoj holky, pořídila jsem si také Camarelo ve světlejší oranžové barvě. Z pověrčivosti ho máme ještě v obchodě. Jsem z něj nadšená a moc se na něj těším. LUUCA2 - koupila jsem ho ve Strakonicích za 7990,-.

lumixii
23. zář 2009

janach3... taky ve Strakonicích? Já taky.. jen mám ten zelený 🙂

jijitka
23. zář 2009

Holky, už jsme tady pořešily kdeco, ale napadla mě ještě jedna technická. Máte někdo zkušenost se skládáním do menšího auta - konkrétně Felicie ?? Protože já jsem pro tento kočárek rozhodnutá na 200% a pokud by tohle měl být problém, tak mě asi trefí 😝 I když je pravda, že už jsem ve svém autě převezla neuvěřitelné věci, tak určitě dokážu i tohle 😅 😅

elle2009
23. zář 2009

ahojte žienky...práve dnes som si domov doniesla Q12 v pistáciovej farbe (tá tmavšia zelená) je úúúúúúúžasnýýýýýýýý...skoro dve hodiny som sa s ním zabávala (ako šialená chichi), je ľahko ovládateľný, všetko na ňom môžte zložiť a oprať, veľký úložný priestor pod vaničkou, pršiplášť,sieťka proti hmyzu a pomerne veľká taška, ľahko sa vymieňajú jednotlivé časti (a to podotýkam, že som v 35tt a brucho mám fakt veľké), vajíčko (škrupinka) je ľahká, športová časť je podľa mňa akurát (keďže som vysoká 175cm, tak mne sa tento kočík zdá ušitý presne pre mňa, a myslím, že aj nižšie budu spokojné, moja mamina má iba 160cm a tiež jej sedel ako uliaty 🙂) ale je tu predsa ale...trošku ma sklamalo, že ak chcem aby krpček sa pozeral do sveta musím ručne otočiť športovú časť, ale na druhej strane to nie je až taký problém, však veľa kočíkov to dnes nemá a aspoň sa mi rúčka na kočíku nepokazí častým otáčaním (švagriná mala kedysi taký a dosť rýchlo sa im to pokazilo) takže ja som úúúúplne nadšená týmto kočíkom...dúfam, že ma nesklame v praxi 🙂

mariajana
24. zář 2009

Ahojte,tiez sme rozhodnutí za Q12,podla mna vyzera super.Vsade kde som nanho natrafila bol len v oranzovej a my chceme tmyvy,presne grafitovy.Takze hoobjedname cez net cez bambino-cadca,tam ho maju a tiez za vyhodnu cenu.Najviac ale ocenujem to,ze vanicka sa da v aute priputat a je polohovatelna.dufam,ze budeme vsetci spokojní 🙂

jijitka
24. zář 2009

mariajana - já budu pravděpodobně taky kupovat ten tmavě šedý. Pojedu se na něj podívat do Val. Meziříčí, je tam rovněž obchod Bambino a paní je moc ochotná. Stačí dát předem vědět, kterou barvu bych chtěla vidět a kdy přijedu a ona ho nachystá ze skladu. Další obchod mají ve Vsetíně. Ale obě místa jsou pro tebe asi dost daleko ☹ Jinak, prosíííííím 😕 máte někdo pro mě info ohledně skladnosti do kufru Felicie ???

lumixii
24. zář 2009

jijitka: informace ohledně Felicii nemám.. ale mám rovněž malý kufr, a kočárek se mi tam vejde, tedy máš-li namysli jen podvozek, korbičku si dávám do auta na sedačku, ale sportovní nástavba se mi do kufru vejde.
Jen tak pro zajímavost rozměry mého kufru jsou... 110 x 74 x 22(22 měřeno na výšku v místě nejnižším, zešikmení kufru)

jijitka
24. zář 2009

lumixii - díky, já zatím kufr neměřila, ale myslím, že se vlezu 🙂

bicista
24. zář 2009

Rad bych upozornil, ze vybirat barvu dle fotek na webu je docela haluz a o nicem, hlavne barvy tykajici se oranzove cervene, cihlove, margarita nebo jak se ta barva jmenuje. Hlavne existuje jakoby cihlova matna, a taky cihlova leskla, ale jmenu se to buchvi jak. Neni nad to to videt. My si koupili cihlovou matnou ale pak jsme videli cosi podobne cihlove, ale bylo to vice leskle, takze dojde k vymene.
Podle meho odhadu je to takhle u tech barev:
01 - Cihlova = ostra oranzova leskla
02 - Magenta = takovy cerveny odstin leskly
05 - Red = takovy cihllový odstin lesklý
06 - Skoricova = podobna cihlovemu odstinu matny vzhled

zuzulinka003
25. zář 2009

Ahoj holky,tak mám dvě špatný zprávy o kočárku,kamarádka ho má ten červený,ale barvou to samozřejmě není.Má ho necelý 3měsíce a už se jí rozbilo kolečko jezdila se zablokovanýma a začalo jí jako kloktat,jako by chtělo upadnout.No a další věc,jak vyndaváte korbičku a je tam takový to červený do čeho se to zasekává ta korbička,nebo sporťák,tak jí to začalo blbnout když dávali kočárek do auta a chtěli to nacvaknout tak se to z jedný strany sekalo,no a pak se to ulomylo je z toho špatná,má ho v reklamaci a bude ho mít až za měsíc.Ale to mě od něj prostě neodradilo nemusí to mít každý kočárek to určitě ne,má to v reklamačce kvůli tomu nacvakávání,to kolečko jednoduše utáhli.

Píšete tady o barvách popravdě já jsem viděla jen ten pistáciovej a lesklej co máme a pak ten oranžovej nelesklej a paní v obchodě říkala,že ty lesklý nemají tendenci blednout,ale ty matný jo a kord ty oranžový a cihlový,ale oni toho napovídají,ale je pravda,že sestra měla sice V-cross tmavě modrej a lesklej na léto a slunko se ho nedotklo.

Každopádně camarelo je úžasnej kočárek a už se těším až tam dáme naší maličkou a vyrazíme.

Jediný co jsem nezkoumala je,jestli jde sporťák úplně do lehu nevíte?Děkuji. 🙂