Kočár Cortina. Kde seženu kolečka?

denousek
27. kvě 2008

pomoccc kde je sehnat nafukovaci.....kočárek mám obědnanej ale po kolečkáh se slehla zeem...
anepíšu do tématu cortina,ta je mi jedno tohle je téma na kolečka 😅
prostě nejsou...nevíte kde by se dali sehnat...

třeba ted nejsou ptz je vyrobí v černé barvě aby sedeli ke kolekc 2008 😅

denousek
autor
31. kvě 2008

hee 😅 no uvidime jak se mi bude jezdit s tema co tam jsou 😉

mery.luu
31. kvě 2008

Holky, když jsem obvolávala různé prodejny a sháněla kolečka, tak se mi pak po čase formou sms ozval nějaký pán Barak (nebo Bařák) a psal mi, že pracuje u velkoskladu cam a nabízel mi kolečka. Jenže já už jsem je v té době měla koupené. Tak doufám, že se ten pán na mě nebude moc zlobit, když vám sem šoupnu jeho číslo: 737 611 101. Když tak se na mě moc neodvolávejte, třeba řekněte, že jste to sehnaly na netu 😉 😉 Mějte se krásně a držím palečky.

alenka83
1. čer 2008

také se hlásím, že kdyby se našel někdo, kdo by nafukovací prodával, jsem jeden ze zájemců! Vypadá to bledě☹

denousek
autor
2. čer 2008

mery.luu kde je to číslo 😅

holky ja jsem opravdu nas...!!!obednala jsem si pre 14dny cortinu jesnze pak jsem zjisila ze jiny internet obchod mi k nemu prodaji i ty kolecka..tak jsem obedavku zrusila a vzala si kocarek tam!pan mi na to dal svoje slovo ze kolecka budou!a jeste k tomu e to budu mit doma do 3 dnu!!a to bylo v patek....takze dnes uz je to 5 dnu a on mi milstive napise ze kolecka nejsou a ze budou az o prazdninach!!tak co mam ted delat!!
pani z prvniho obchodu jsem zbytecne zklamala ze jsem ji zrusila obednavku....a on me ted tak podrazi.....co na to chcete rict mam chut mu napsat at si kocar necha... 😠 😠 😠

denousek
autor
2. čer 2008

hee prej jakmile kolecka budou tak mi je automaticky poslou to jsem zvedava prej na ne ceka uz 60 lidi 😒

lukin
2. čer 2008

denousek: A proč kupuješ nový kočárek? Co když za ty nervy nestojí?

vlnka1
2. čer 2008

Denousek: my nafukovací kola kupovali rovnou s kočárkem a náhodou jsem se minulý týden stavěla v tom obchodě a tam mi bylo řečeno, že jsme udělali dobře, že jsme je koupili hned, protože prý už je přestali vyrábět 😕 , tak možná, že je ještě rychle někde sehnat než budou úplně vyprodané 😉

vlnka1
2. čer 2008

jo a já je teda za žádnou cenu neprodám 😀 , měnila jsem je hned po první jízdě s těma původníma 😉

denousek
autor
2. čer 2008

lukin kdo to mel vedet ze budou problemy s kolama s tim mym se hrozne jezdi....

vlnko no sehnat se uznedaji a vim ze uz se prestali vyrabet ale prej maji mit dalsi o prazdninach ze je dovezou z číny či co... 😒

kacamar
2. čer 2008

denousku, pochybuju že budou. Pan si z tëbe nejspiš dela dobry den. Volala jsem tomu panovi (viz číslo výše) a už nejsou a nevyrábí se.... takže smůla.... dodrncáme se až do dvou let nebo jak dlouho budem jezdit...

evao26
2. čer 2008

Holky a co koupit rovnou jiný kočárek, třeba nějaké lehčí, ale bytelné a spolehlivé golfáče? 😕 😀 😉 Já tenhle kočárek nemám, ale má ho moje známá a sousedka. Známá má klidné dítě, takový ten typ, který zůstane tam, kam se posadí. Její chlapeček usíná sám, spí celou noc a naspí toho dost i přes den. Nedávno začal lézt. Oběma je 10 měsíců. Sousedka má živou holčičku, která chodí za ruce apod. Přes den jí uspává v posteli nebo v kočárku. Známá si na kočárek nestěžuje, chlapeček se jí venku moc nebudí, většinou spí jak dudek. Ale takový on je celkově. Navíc ona nerada kritizuje sama sebe a svá rozhodnutí 😀 Sousedce naopak to drncání holčičku budí poměrně často a na kočárek nadává. A já když to vidím, tak je fakt, že vevnitř to drncá a třese s dítětem víc. Kamarádka má houpací a rozdíl v jízdě to teda je.
No a já mám šílený kočárek pro panenky Bugaboo, který nesnáším. Ale nemůžu za to, byl to dar 😠 Každý druhý mi připadá lepší a vychytanější ve všem možném. Tenhle je tak akorát drahý 🙄 😝 Navíc se s ním stydím ven, nejradši bych se plížila kanálama. Tam kde bydlím je o to víc k ničemu (příroda, změny počasí). Sporťák úplně naprd. Hlavně pro dítě. Jediný co, že je na kombinaci celkem lehký. Půl roku jsem to vydržela, pak jsme koupili jiný. No ale musela jsem hledat tisíc výmluv, aby to nebylo blbý, když to bylo myleno v dobrém, i když.. tetka ráda dělá dojem 😉 Takže buďte rády za Cortinku 😵

denousek
autor
2. čer 2008

kacamar vsak ja je beru primo od dovozce...to je jediny obchod v republice ktery je bere ze zahranici a rozprodava pak do dalsich obchodu...a sdelili mi ze dalsi varka kolecek se do ČR požene o prázdninach 😉

kacamar
2. čer 2008

eva, jak dar?? Kočár si přece každý musí vybrat podle svých potřeb a svého vkusu....
Já jsem za Cortinu ráda, nic mi na ní nevadí, jen ty kola - drncání. Když je malá vzhůru, tak to tak neprožívám a jedu hlava nehlava, ale když spí, tak musím dávat sakra pozor na každou ďourku v cestě a na kažkou větší spáru na chodníku přejíždím tak, že nadzvedávám kola, aby se malá nevzbudila 😅 😅 a to nemluvím o našem náměstí, kam chytráci našoupali kostky alá kočičí hlavy a to je teprv drncačka. Jako naložit do kočáru bandasky s mlíkem, tak mám po přejetí náměstí máslo 😀 😀

denoušku, myslíš přímo sklad Cam?? Kdyby se objevily, tak na mě prosim mysli písni mi do IP. Kujůůů 😉

denousek
autor
2. čer 2008

kacamar jo je to fiirma cam neonato vsak si to dej do vyhledavace...primo k nim se vozi cam veci pro celou republiku tak oni snad musi vedet jestli kola jeste budou ze 🙂 oni sou prvni kdo je ma v rukou pro vsechny obchody takze u nich je sehnani nejpravdepodobnejsi ale prodavaji je jen ke kocarkum 😒 uz na ne ceka prej 60 zajemcu 😀 ale prej budou no..

bajunka
4. črc 2008

Tajk si asi ještě počkáme, jestli se vůbec dočkáme.dens mi došel tenhle mejl:
Dobrý den,
# omlouváme se, nastal problém u výrobce, nafukovací kolečka budou zřejmě až
# začátkem září. Děkujeme za pochopení.
#
# S přáním pěkného dne
#
#
# operátor
# tel: 604 601251

kacamar
4. črc 2008

bajunko a ty je mas nekde objednany? nebo i s kocarem??

bajunka
4. črc 2008

já to objednávala s kočárem,ten mám už doma,ale na kolečka čekám

atreides
4. črc 2008

na kolečka taky čekám, mám je zamluvený - prý hned jak se zase budou vyrábět, tak je pošlou
no a jak to tak čtu baji, tak si ještě počkám 😒

komteska
9. črc 2008

bajunka: vypadá to, že je máš objednaný u stejnýho obchodu, napsali mi to samý, já je objednávala na začátku června 😖 a kočárek máme od dubna od nich

a je pravda, že malýho to hrozně budí když jedeme větším terénem, no co se dá dělat budem drncat..................

bajunka
20. zář 2008

Tak už došel email,že kolečka jsou,jenže ouha už ne za 900(já je měla mít za 820),ale za 1600, to mi příjde za tři kolečka dost ujetý...takže ať si je strčí někam, budeme dál drandit na gumě