Kočár Implast Clipper. Máte zkušenost?

lulii
11. srp 2009

Ahoj holky, máte prosím některá zkušenost s tímhle kočárkem? Hledala jsem snad na všech diskuzních fórech a nikde o něm ani slovo. Moc se mi líbí, tak mě zajímají vaše zkušenosti s ním. Díky moc

verusa22
15. únor 2010

holky mam tenhle kočárek. Kdyby jste někdo chtěl nějaké informace pisnite mě do IP
zatím se mějte pěkně🙂

verusa22
15. únor 2010

luli kdyby jsi chtěla pošlu ti fotky na meil at vis jak vypada ve skutecnosti....

jinak ja snim jsem vazne moc spokojena... nemam zadne vyhrady k nemu...jen se ta sportovni verze kejve 🙂 ale to tak ma pry byt 🙂 male jsou 3.mesice zatim mame hlubokou korbu a myslim ze jeste 3 mesice mit budeme 🙂

verusa22
15. únor 2010

marie.peli pak mi pisni jak jsi ty spokoejna s kocarkem a co rikas na prvni dojem 🙂
me teda kazdy rika kdyz me snim vidi ze je uzasnej... taky aby ne 😀 on ho nikdo tady u nas nema tak jeste ze tak 😎
pak nam napis jaky je ten cervenocerny...puvodne jsem ho chtela hned me zaujal.ale nakonec mam bily s cernymi kruhy 🙂
jinak preju hodne stesti u porodu🙂

beruskaveruska
15. únor 2010

veruso děkuju moc za info 🙂 ted koukám, že malá je v korbičce 🙂

ještě se zeptám koupila jsi ho přes net nebo v obchodě???

verusa22
15. únor 2010

koupila jsem ho pres internet jelikoz jsme ho nikde nazivo nevidela...

lulii
autor
15. únor 2010

verusa, tak to je super, že to vyšlo, riskla jsi to a vyplatilo se 😉 Pošlu ti do IP mailovou adresu a když teda budeš tak hodná, tak se ráda pokochám.

Mimochodem, ještě jsem ho nikde neviděla a to už jsem byla v Českých Budějovicích, Praze, Plzni a nic, prostě nic. Ani jsem ho neviděla na ulici. Ale ty jsi důkaz, že opravdu existuje 😀

marie.peli
15. bře 2010

verusa22 no už mi porod klepe na vrátka, tak jen co to vyklopím a trochu povozím napíšu nějaké zkušenosti. Za držení palců děkuji, už aby to bylo🙂

marie.peli
1. dub 2010

Ahojky holky,
dnes první vyjížďka zrovna na Apríla a taky mi to tak připadá, až na to, že do smíchu mi moc není ☹
Kočárek jsme koupili už v lednu, aby jsme ho měli včas a teprve dneska ho složili, což se ukázalo jako VELKÁ chyba. Máme křivé madlo a to dost. Normálně je šejdrem až se z něho ke straně šine i ta závěsná taška. Nehledě na to že přední kolečka docela šmajdaj a když se nám na kamenném dláždění přední kolečka postavili na příč kočárek se málem převrátil 😠 a to ho řídil manžel. No jsme strašně naštvaná a hlavně, když to pošlu na reklamaci v čem budu VOZIT!!! Když jsme volala do Ostravy, tak že prej jsme to měli vyzkoušet hned a ne až za tři měsíce. No ale my jen zkontrolovali jestli je to všechno a tohle nás teda fakt nenapadlo. Ani jsme ho neměli doma kvůli pověrám no znáš to. Teď tady bulím a nevím co s tím. Budu si muset od někoho půjčit nějakej provizorní.
Jinak na pohled je moc krásnej to zase jo, ale tohle mě teda dostalo. Doufám, že to dobře dopadne. Kdybych měla tu možnost asi bych ho měnila za Boldra SD kvůli stabilitě. Tak mi držte prosím palce ať to dobře dopadne.
A přeji lepší zkušenost. Ahoj Marie
Jinak máme druhýho kluka 3400g, 51cm a jmenuje se Vojta 🙂

majina
2. dub 2010

marie.peli.... tak to jsem zklamaná, takže to chce určitě zajet do kameného obchodu, všechno si hezkdy v klidu projít a potom teprve koupit co?

Ty jo, to je blbá situace, nezávidím ti to. Držím pěsti.

marie.peli
2. dub 2010

Majino, tak sypu si popel na hlavu neboť po konzultaci s Ostravou jsme zjistlili, že to je jen špatně zaklaplé. Ještě včera jsme tam posílala manžela ať to zkusí znovu, že to přece není možný a přišel s tím, že to fakt nejde. Dneska mi to nedalo a šla jsme to zkusit já. No a povedlo se. Musím teda říct, že jsme bejčila jak o život. Jsem si myslela že to snad zlomím. Ale ta paní říkala, že musím zabrat ať se prej nebojím. A taky ten návod k tomu byl 100x zkopírovanej, takže z toho nebylo nic poznat. No dneska jsem ještě venku nebyli, ale vypadá to že to bude v pořádku. Co si ženská sama neudělá to nemá. Dneska asi manžela hned zbiju jen co vejde do dveří 😠 Tady alarmuju půl republiky a pak je to jen naše blbost.
A taky ponaučení, že s horkou hlavou se nemají psát příspěvky do diskuse 😝

majina
2. dub 2010

Maruško a co to kolečko??? Psala si že se kočárek málem převrátil ☹

marie.peli
3. dub 2010

No to všechno asi souviselo z tím špatným zacvaknutím. Dneska jsme ho podrobili další vyjížďce a vše OK. Ještě jsme i v kontaktu s Verusou a ta mi potvrdila, že se stabilitou nemá vůbec žádný problém, tak snad už to bude v pohodě.

verusa22
3. dub 2010

marie.peli ja sním jezdím od 25,listopadu bez nehod 😉 jo malinko nehodu měl.. a to tu,že jsem si udělala trošku větší nákup a jak jsem ho násím rvala ven tak mě prasla dole ta síťka:( nemehlo no....ale je už sešitá 🙂
jinak přeji ježdění bez nehod 🙂

majina
4. dub 2010

Tak to je paráda! 🙂

verusa22
20. dub 2010

ahoj holky ☹
prosim ty co mají implast clipper....moc prosím... vykle se vám sportovní verze??? moc prosím vyzkoušejte..... potřebuji to vědět 🙂 děkuji

majina
25. dub 2010

Slyšela jsem, že opěrka zad u sporťáčku je prý kraťoučká???? ☹ Roční děťátko už prý šoupe hlavičku o stříšku... 😒 Jak to vidíte vy????

verusa22
25. dub 2010

majina to určitě není... prý je u boldera kratší,ale u implastu je ok..... akorát mě sere to vyklání 😒 v pátek jsem to odeslala na reklamaci tak jsem zvědavá.

majina
26. dub 2010

veru...tak to si mě potěšila 😉

majina
28. dub 2010

veru... a vyklá se to hodně? Třeba u Quinnyho Buzze se to totiž také trošku kýve-jakoby dopředu a dozadu, do stran né. Teď si vybavuji, že s každým kočárkem se kterým jsem jela a do lehu se dává celá ta sportovní sedačka se ta sedačka kapánek kýve.

A co reklamace? Uznali to?

verusa22
28. dub 2010

Maji jj vyklese to dopredu a dozadu. No me ten chlap tvrdil ze se to houpat nema:(. Jeste se neozvali. Jak budu vedet hned pisnu ju🙂 ale kdyz rekne ze je vse ok tak se to asi houpat ma a potesila jsi me ze se quinny taky houpe🙂

verusa22
29. dub 2010

holky!!! ja jsme takovej BLB!!! predstav te si... dneska jsme byli v brne v chiccu.... meli tam podobny kocarek jako mam ja implast clipper.... a div te se 😅 ona se sportovni verze houpe stejne jako ma 😀 a to same se tak houpe i u quinny 😀 takze me to pan nevyreklamuje a udela ze me asi blbce 🙂 , No nic musim se mu omluvit....jenze koho by napadlo ze se to bude houpat 😲

majina
1. kvě 2010

veru... já si to myslela, ono se to nekýve nějak moc ale kapánek ano. Já jela s Quinny Buzz, PP Skate, Firstwheels a kývaly se všechny sport. sedačky 😅 😉

verusa22
1. kvě 2010

no Maji me se to kyvalo teda dost.... ne malinko....ale vic...tak uvidim

majina
2. kvě 2010

veru, tak to tam asi nějaká chyba bude.... opraví to a budete drandit 😉

verusa22
2. kvě 2010

no jsem zvědavá 🤐 ... dám vám potom vědět 😉
a stejne jsem si koupila golfac tak nejak nespecham 🙂 😅

majina
15. kvě 2010

veru... tak jakpak jste dopadli??? 😕

verusa22
18. kvě 2010

ahojky maji...no zatím nic 😠 neozvali se a kočárek taky nemám.... ale uvidím...mají čas do 24,5, pokud do té doby nepošlou odstupuji od smlouvy pošlu jim zbytek kočáru a chci vrátit peníze! 🙂

verusa22
21. kvě 2010

ahoj holky 😠
REKLAMACE NEUZNÁNA!!!!!
se z nich pos.ru..... prý se to má takhle houpat a že kdyby byl problém mám se kdykoliv ozvat... jenže prostě když zacvaknu na sportovní sedačku adaptér tak v tom neskutečně klechtá vykle se... uvidím....

majina
23. kvě 2010

Tak to je blbý, protože určitě se to nějak extra houpat a kynklat nemá! 😖

verusa22
19. črc 2010

Čauky holky🙂
Jakpak se máte?
My mám nové poznatky..byla jsme asi moc přísná na clippera 😎 Ta nerada jsem jezdila ze sportovní verzi,že teď sní jezdím ráda🙂 Vyndala jsem vložku a najednou je kočárek vetší...na to polohování jsme si zvykla.... malá se tam krásně vyspí . Na kývání jsme si taky zvykla🙂 nejde to ani moc poznat. Teď už ho teda prodávám ☹ už ho nevyužijem...máme golfky a kočárek de do světa:( druhé zatím neplánujem.....
A co vám jak se jedí s kočárkama? jink barva není anivšisovná a a to jsem sebála,žetď ty tepla to zničí a nic🙂