Kočár Jané Energy nebo Carrera? Který je lepší?

marti7
1. srp 2008

Který byste si vybraly a jaké máte s těmito kočárky zkušenosti? Děkuji 🙂

sonik05
1. srp 2008

Ahoj, nemám sice ani jeden z těchto kočárků, ale myslím, že je v nich velký rozdíl. Energy je vyloženě lehký golfáč a dle mého názoru není moc prostorný. Carrera je spíše sporťák, který se dá využít i jako golfky a je také lehký. Já bych volila Carreru.

lennis
1. srp 2008

Loni na podzim jsem přemýšlela o lehkém kočárku, původně jsem chtěla Energy, ale malýmu byl půlrok a v zimní bundě byl v Energy docela na fest, takže to jsem odmítla, koupili jsme Jané Nomad, jelikož ještě letošní zimu bude na kočáru - teda aspoň občas, takže jsem volila lehký, ale velmi prostorný, lehce ovladatelný. Carreru jsem jen zahlídla, moc jsem si ho neprohlížela, ale je rozhodně širší a golfáč na zimu stejně asi nic moc, jednak na sníh a asi se tam ty děcka moc nevejdou, já vždy volím pohodlí dítěte. Energy tak na cesty a rychlý převoz. Mně stejně ty golfáče přijdou docela takový, že v nich to dítě cítí hodně ty otřesy ve městě a do lesa si to nějak ani nedovedu představit. Tak dobrý výběr 😉

nasticka
5. srp 2008

Já mám Carreru a jsem s ní moc spokojená. Naše malá má rok a místa v kočárku má dost,taky v něm pěkně dračí, ale kočár je stabilní, nebojím se převrácení.kola jsou super odprérovaná (všechna), po poli sním jezdíme naprosto vpohodě.Já bych určo volila Carreru 😎