Versatrax vs. Cybex balios S. Který byste si vybraly a proč?

dashmiliana
9. bře 2020

Ahoj děvčata, zvažuju mezi těmito dvěmi kočárky, který byste si vybraly a proč? Popř. máte nějaké tipy? Díky moc

ninolleta
9. bře 2020

@dashmiliana pokud to bereš od miminka, tak bych volila spíš Versatrax, je takový plnohodnotnější, Cybex balios S bych brala pak spíš na místo golfek. Nepíšeš, do jakého terénu, a jaké máš požadavky, ale fajn je i třeba Gesslein indy, Gesslein f4, Britax smile lll., ABC design salsa 4 air,....

dashmiliana
autor
10. bře 2020

@ninolleta potřebuju už pro 14.měsíčního raracha. Do města, ale rozbité chodníky samá díra, takže i lehčí terén. Je to závislák, takže protisměr. Versatrax jsem dneska zkoušela a musím říct, že na prodejně super, jen hold nad hlavou už moc místa nemá. Ta stříška je tak nějak blbě nízko, což je velká škoda, jelikož zádová opěrka je slušně dlouhá. Ještě chci vyzkoušet ten Cybex, jestli nová verze 2020 bude lepší a nebo vezmu ten Versatrax...

ninolleta
10. bře 2020

@dashmiliana Cybex na ty rozbité chodníky moc nebude si myslím. Škoda, že potřebuješ protisměr, protože Joie Mytrax nebo ještě lépe Joie Mytrax Flex Signature je skvělý a stříška pěkně vysoko. Mám třináctiměsíční a místa nad hlavou je dost.

clementina
11. bře 2020

Máme Cybex balios S už 2 roky, je to super skladný sporťák, se kterým se všude vejdeme, lehoučký, jezdíme s ním úplně všude, terén, město, nijak ho nešetříme, mám ho moc ráda. Klady - drobnej, lehkej, super prodloužená střecha, sezení posměr/protisměr, terén zvládne a jde k němu dokoupit korba (využili jsme), ze záporů snad jen ty přední menší kolečka (blbě se s nimi sjíždí z obrubníku, ale já je nearetuju) a pak trochu závažnější, horší stabilita s větším děckem, které sedí čelem k tobě - menší dítě v pohodě, ale jako starší a těžší (cca 2 roky, 12 kg) ten kočárek byla schopna v poloze k nám převážit, když se v sedu předklonila (dělala kraviny). Posměrně už pak tenhle problém není, když se předkloní takto, tak to vyváží větší kola vzadu a kočár je stabilní, ale protisměrně na to dejte pozor.

dashmiliana
autor
12. bře 2020

Tak jsme včera dovezli Versatrax. Snad bude sloužit a vydrží aspoň nějakou dobu.