Kočár Jedo Bartatina Classic 2009

hathor86
7. lis 2010

Mame kocarek Jedo bartaina Classic, kupovany novy... a nechtejte vedet jak vypada po 8 mesicich pouizvani... srot je to prave misto... to se nebavim o nestabilite... Mikulasek mi z tohohle kocarku skrz brzdy poprve vypadl uz v 6 tydnech... kocarek cvakl, jeste jsem zkontrolovala, jestli brzdi a pak sla nakoupit... ejhle, az tak zabrzdenej nebyl... a pak jsem se nestacila divit... podruhe se s nim kocarek prevratil... v 8 mesicich jsem si rikala ze ho na zimu jeste dam aspon na cas do hluboke korby... sedel pekne na prostredku, to jsem si hlidala, aby se kocarek neprevazil, a jehli, synator se trosku predklonil a kocarek letel... nastesti jsem ho drzela, takze se mu nic nestalo... co se kol tyce, mrknete na fotky... asi se nebudete stacit divit... Jinak ta brzdicka na te treti fotce uz je po vymene... to se nebavim o tom, ze v cervenci 2010 uz nemeli zadnou brzdu k modelu 2009, pry mi je objednaji, ale ja uz mela na jednom kole 3 zuby a na druhem 5. takze manzel stravil odpoledne vyrezavanim zubu aby tam vubec ta brzda zapadla... Dalsi vec je, ze brzda pri sjizdeni z obrubniku samovolne zapada... takze jsem uz nekolikrat nechtene zabrzdila na frekventovane silnici.... mam 100 chuti hodit podnet pro ČOIku... Prosim, mate nekdo podobnou zkusenost s timto kocarkem, nebo jsem proste jenom neschopna matka... ?
😒

hathor86
autor
7. lis 2010

Zapomela jsem pridat fotky te nasi hruzy.... 😠 😠 😠 .... 😨

lenkabu
7. lis 2010

Proč ho v tom stále vozíš když z toho padá?

mispuli
7. lis 2010

Já bych tedy život a zdraví svýho dítěte neriskovala a reklamovala ho,a to hned!

editah222
7. lis 2010

@hathor86 Kamarádka s ním jezdí už 14m a podobný problém zatim neměla. Ale tak rezavej kočár po roce použivaní jsem snad ještě neviděla a to ho pravidelně maže 😠
Taky bych ho hned reklamovala, riskuješ dost. Jsem toho názoru, že než tenhle šmejd tak radši jetej kvalitní kočár, je to za stejné peníze.

petruna
7. lis 2010

já teda v první řadě taky nechápu, proč ho stále používáš 😲 😅

já koupit takovej šunt, tak reklamuju a potom koupim novej kočárek.

Fakt nerozumim tomu, vozit dál dítě v kočárku, který ho ohrožuje na zdraví ne-li na životě 😅 (frekventovaná silnice, špatnej pád apod)

berenika39
7. lis 2010

tak ale ta cena o něčem vypovídá, tak to je...levná věc, drahá věc....nemusí být kočárek za desetitisíce, to ne, ale boty od vietnamců se taky rozlepí po měsíci a od bati vydrží aspoň rok 😉 .
neumím si představit, že by mi dítě jednou spadlo proto, že je kočárek šunt a jezdila jsem s ním x měsíců dál s představou, že dneska možná zase dítě vysypu....nebo ne......
chápu, že třeba fin, situace není růžová, ale použítý kvalitní kočárek po jednom dítěti nemusí stát ani tolik jako tenhle nový výtvor....

k.ate
7. lis 2010

@hathor86 jednak se přidám k těm, co nechápou, že v tom malýho pořád vozíš? 😕 U nás by po prvním vyklopení malýho letěl "oknem", když bych to neudělala já, manžel určitě 😀 Takže každopádně reklamovat a chtít zpátky peníze...

@berenika39 ne všechny boty od Bati vydrží rok... 😀 Ale je to asi kus od kusu 🙂 Ale jinak souhlas.

berenika39
7. lis 2010

@k.ate to byl jen příklad, jako že vietnamci ne a nemusí to být super super značka....taky jsem u bati reklamovala🙂.