• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Trend Line Rider. Dá se koupit v Praze?

28. listopadu 2013 
autor
fotky ještě nemám,ale pak nafotím :wink: prázdý byl fakt lehký,do tašky se v pohodě vejde,teda nezkoušela jsem to z fusakem.
Tak to ho už musíš pásat těma pásama,protože jinak by ho to tlačilo do zad ne?
28. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, mám je rozeplý, ten pátý pás mezi nožkama mám položený jakoby u nožiček směrem ke mě a ty prsní pásy mám dané na stranu a zastrčené...ještě je to zbytečné ho poutat, tak jsem je dala na stranu, aby ho to netlačilo. Takto jsem to udělala i u GT3 sportáku co jde do lehu a má pásy...snad jsem to napsala srozimitelně :sweat_smile:
28. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,pochopila jsem to a ještě jednou díky za ten odkaz :wink:
28. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vytáhu tam nedou oddělat? Já mám třeba připnutý ke konstrukci,ne přišitý,tak je odepnu a vytáhnu.Mám teda jiný,ale kamošce to taky jde i spětibodovýma...Záleží na tom,jestli jsou přišitý k potahu nebo ne.... :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to jsem nezkoumala. Určitě jdou oddělat, ale já sem se s tím nechtěla oddělávat a skladovat to, pak nevím kdy začne řádit a budu je už muset vytahnout :wink: ...tak je vozím stále sebou :grinning:
28. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dneska projela kočárek a spokojenost,je fakt lehký.Jediné,na co si budu muset zvyknout,že ta rukojet není hladká.
2. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ty pásy jsou přišitý
2. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je blbý....Ale hlavně že se sním dobře jezdí...
Já s dívám,že píšu kolikrát taky jak tatar :confounded:
2. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo, rukojet má vytvarované dolíky na prstíky, já si zvykla hned a vyhovuje mi to...uplně hladká rukojet jak byla na X-landeru zas moc nevyhovovala mě, se mi na ní pak smykaly ruce, když lilo (byla pokoženkovaná, ne jen pěnová) :wink: Pásy jsou přišitý? No vidíš, to já ani nezkoumala...ale má se dát celý vyprat...tak to se asi pere s pásama? Já ho neprala, o vékendu jsme ho zase myli jen mýdlovou vodou a vše pustilo... Ta rukojet je hlavně široká...protože když se přehodí, tak nedrhne o boudičku. Kamarádky kočárek má uplně sedřenou boudu od skládání, kdy se taky přehazuje rukojet a ta je užší než boudička a má ji rozervanou a vypadá jako špinavá (černé čáry...ale je to sedřená látka).
3. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže mi napsali z Trend Line jaký je rozdíl mezi RIDEREM a nyní vyráběným RACEREM:

Dobrý den,
Racer má navíc hliníkovou konstrukci, količková ložiska v kolech, nové brzdy, úpravy na konstrukci, síťku proti hmyzu atd....
Jde o tolik změn , že bylo potřeba kočárky odlišit protože se lišili i cenou a vzhled zůstal pro laika podobný.

...tak asi tak, ale jinak vypasdají stejně....takže tedy RACER je ještě lehčí než RIDER :confused: :wink: :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimarusko, ten kočárek mě opravdu zaujal. Je to o tom, že kdo chce levnější kočár, nemusí kupovat těžké TAKO. Tenhle je mnohem lepší. Jestli sedí udávaná váha 12 kilo, tak je lehčí než Inglesina Magnum, takže si to umím dobře představit :grinning: Svělá věc je ta délka - 103 cm je nadstandardní lůžko :grinning: Teď nevím, jestli to má vloženou tašku a jaké ta má rozměry.. A úžasný je i to odkrývatelné větrání, tomu říkám síť :grinning: Pokud jsou přišité pásy, tak by mi to nevadilo, jestliže by byly správně dlouhé a akorátně umístěné. Pak by měli dítěti hezky sedět, toho jsem si všimla při zkoušení golfek a golfosporťáků. Když jsou přišité na špatných místech, nepomůže ani jejich zkracování či naopak. Navíc některé bývají krátké, jiné naopak zbytečně dlouhé a nejdou více utáhnout.. No nevím, jak je to v případě Rideru nebo Raceru. Já nekšírovala skoro vůbec (ani v golfech) - jsem furt u kočárku, se kterým zpravidla jedu a stojím jen, když něco ukazujum, tzn. dítě se mi tam nenudí a za další, ač je malý živý, tak je hodný a chová se v kočárku většinou způsobně :sweat_smile: Taky se umí vzpouzet a dělat alotria, když ho chci do kočáru dát nebo delší dobu stojíme na místě a já třeba prohlížím v krámě CD, což ho nebaví.

Všimla jsem si i informace o hygienické nezávadnosti potahu. Na tohle jsem vysazená, sleduju to i u vybavení bytu (a to je dneska po této stránce dost problém, musím říct). V D Testu jsem četla o kočárku Zekiwa (typ s vloženou taškou, název si nepamatuji), který paní nemohla vyreklamovat (nechtěli to uznat). Šlo o to, že maličké mimi kýchalo a snad mělo i nějakou vyrážku. Paní zjistila, že po sáhnutí na potah jí svědí ruce, to samé potvrdil i znalec a reportérka. Lezla z toho taková malá vlákna. Docela svinstvo. Jejich popis byl barvitější.

Nechápu, proč kupovat Tako a jiné těžké kočáry, když levné jsou i lehčí kočáry nebo i ty lehoučké (nemám na mysli ultralehké golfosporťáky) :grinning: Tenhle stojí za úvahu rozhodně už jen dle popisu výrobce a tvých zkušeností z praxe, navíc v případě, kdy můžeš srovnávat různé typy i váhy kočárků, se kterými máš zkušenost, nemluvě o známých s miminky. To já bohužel nemám :unamused:
4. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska:ta pláštěnka co mi dali ke kočáru nezakryje celý kočár,tak přemýšlím,jestli koupit tu jak jsi psala,to jsi kupovala přimo od nich?
4. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leryl koukni jak sedí ta naše, ta je přímo od Trend linu, napsala sem že ji chci na Ridera a tuto mi poslali....je dělaná na kočáry s přehazovací rukojetí...takže je trochu jinak vykrojená než na kočárky co ji maj pevnou. Kamarádka má toho Alu Dakara a dostala nějakou uni pláštěnku, musí to na to rvát, jde to ztěžka, je neskladná a nezakryje též kočár, je jakoby malá...taky už koupila tuto, je skladná, lehká a je prostě na něj... kuk sem:http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2283867&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
5. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vložná taška tam je...a ještě se do ní i vejdeme, ale jak je malý starší, přestože délkou malý, tak chce už koukat ven a někdy sedět a to s taškou nejde, tak už ji tam nemáme. Pásy jsem ho ještě nepásala, jsou pořád odložený, pak to prozkoumám až budu zas u našich :grinning:
5. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska:díky :slight_smile:
6. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač :wink:
6. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme univerzální pláštěnku a jde to tak akorát-ten Deltim je taky dost velkej,myslíte,že by ta pláštěnka na Rider pasovala a byla lepší....?Předpokládám,že by měla být o něco větší....
6. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no větší asi bude, když má delší ložnou plochu...jen nevím ten tvar...vyzkoušet :wink:
6. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvar bude nastejno-A-konstrukce+ přehazovací rukojeť...Mám od Emitexu a nemůžu mít boudu úplně staženou,o jednu polohu se to tam nenacpe...Teď mám ještě od Babydirectu a je trochu větší,ale potřebovala bych ještě o kousek....
6. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta pláštěnka co mám nezakrývá celou boudu
7. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tahle boudu zakryje...bouda je u Ridera opravdu veliká a dlouhá...a ta pláštěnka ji zahryje krásně i vzadu...je na míru. Leryl, ty už si jí objednala? Od Emitexu nevím, tvar je spíš na běžné korbičky...a tahle je velká jakoby do kvádru..., jak píšeš, bouda je veliká. :wink:
8. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ta naše taky,my ji celou zakryjeme,jen když je nestáhneme až dopředu-na to je ta pláštěnka krátká-je prostě tipťop,spíš tak o číslo menší a to už mám druhý druh....takže příště zkusím objednat tu vaši-je to na dlouhý kočárek,tak snad zakryje i můj od hlavy až k patě
8. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě ji zkus, je veliká...a kdyby ti nepasovala, tak se tu určitě prodá, seženu ti odběratelku, co by si ji ot tebe vzala :wink:
8. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď už to kupovat nebudu,počkám až to bude aktuální na další mimi :wink: Tvarově bych se nebála-ten deltim travel je vážně taky docela velkej-hlavně ta bouda....
Ale na novou výbavu si už počká,tu dostane až s novým mimčem..-tašku na kočár,pláštěnku,zavinovačku apod....
8. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska:ještě jsem to neobjednala,koukněte do alba jdu tam dát fotečky s kočárkem :grinning:
8. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOukám,že místa tam má ještě dost i v tašce... :slight_smile: A jak se vám s tím jezdí-spokojenost, Přece jen to nemá otáčecí kola,ne který jste byli zvyklí....a má hned 4 :slight_smile:
8. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně se s tím jezdí dobře,manžel jel zatím jednou(vyhnala jsem ho včera samotného),ten měl i u trojkolky kolečko zaaretované,ten si myslí,že je to můj rozmar :angry:
8. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dala jsem tam druhou fotku
8. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem hledala na stránkách Trend-line pláštěnku,ale marně
8. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá pěkně a jak se tak dívám,tak terénní kočár taky celkem užijete :slight_smile:
Jinak já bych nesedící dítě do kočárku,co nejde do lehu taky nedala a i u většího mi přijde lepší,když si může pěkně lehnout....člověk to napoprvé často neodhadne,co vlastně bude potřeba...Ale chlapa chápu-můj by taky nebzl nedšenej...
a to plánuješ jen na přechodnou dobu a pak ho prodat,nebo na dýl-třeba na dlouhý celodenní výlety,aby se pohodlně vyspala,i když už bude starší...?Já doma říct,že na 2 měsíce kupuju inej kočár,tak nevím,jak bych pochodila...?
-Bože já su ale zvědavá-klidně neodpovídej,pokud nechceš,jen se ptám,jak to vidíš,když máš ještě tu tříkolku...
8. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek