Kočár X-lander nebo Jané. X-lander se zdá krátký

janinininka
19. lis 2007

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, pokukujeme po kočárcích, nemáte někdo zkušenosti s X- Landerem nebo Jané? 🙂
Miminko máme mít v půli března, a X- Lander se mi zdá trochu krátký, nemáte zkušenosti?
Děkuji za rady 🙂

veda
8. led 2008

ahoj nemáte někdo zkušenost s kočárkem Neonato reverso sport tris 2007. Je nejlehčí na trhu i oproti Jane a co se týče vlastností je úžasnej, alespoň podle toho co o něm píšou.Díky

jaruskaaaa
8. led 2008

holky můj názor na jané..jané je docela vzhledově pěkný..a o proti velikosti s X-landerem úžasný alejelikož my potřebovali kočárek pro 2 děti tak jsem se do kočárku jané troichu bála jít..zaprvý jsou mimča zasebou a celkově se mi zdá změnčený v duo variaci..jinač určitě bych volila x-lander ale bez v podotaz to že v prosinci bude mít tvý mimčo zhruba 10 měs.(nebo spíš 8-9měs) a to se ti tam pak s tím fusákem do x-landeru opravdu nevejde..(al kdo ví třeba budete v zimě mít golfáče)
pro vedu:enonatu versus cam cortina..myslím si že to jsou identicky stejné kočárky..tady bych se přokláněla k tomu levnějšímu protože nebudu platit více za stejný kočárek za levnější cenu....ale mylsím si že neonato i cortina je dobrá volba...sedačka korbička a sporták..opravdu výhodná koupě...

mirtur
9. led 2008

Ahoj holky chtěla jsem jen přidat zkušenost s dnešními kočárky , vybírejte tak , aby byl prodyšné, protože tím že kočárek nedýchá zapařuje zádička mimnka a nasledně prochladí , výsledek zánět ledvin , znám spousta maminek které kvůli tomuto skončili s mimnkem v nemocnici , je známe , že i někeré pleny způsobují tuto diagnózu , proto pro mně je děsivé , že i ty kočáry , hlavně že vše testují ☹

yasmin07
10. led 2008

Ahoj, holky dejte mi prosím tip, jaký sportovní kočárky jdou dát až do úplnýho lehu...a jsou lehký a mají klasickou hlubokou korbičku.díky moc.

majina
10. led 2008

yasmin... mě osobně se moc líbí kočárky teutonia, mrkni se mi do albíka 😉

yasmin07
10. led 2008

majina: ty jich tam teda máš 😉 a který to jsou?

many
10. led 2008

tak já už konečně našla typ kočárku,který se mi líbí a už jsem pro něj rozhodnutá,jde z něho i udělat sporťák 😀 parádička a stojí necelých 8 600,-to se dá 😀 - značka Roan a typ - marita,šoupnu ho i do alba 😀

yasmin07
10. led 2008

majina: jsou fakt pěkný, až na tu cenu 😖 Chci investovat do kočárku tak max.13-15 tis. Těch 19 se mi zdá moc a všichni mi tyhle drahý kočárky rozmlouvají, tak nevím.
Problém je, že když se mi líbí kočár, tak nejde dát do lehu 😒

yasmin07
10. led 2008

majina: a ty ostatní albu jsou jaký značky? mrkla bych na net 😉

majina
10. led 2008

yasmin, to chápu, ta cena je kapánek větší ale co jsem si tu psala s jednou maminou tak říkala že peněz co investovala nelituje a je prý max. spokojená a v Německu je prý mají o dost levnější než tady u nás....

No a co třeba x-lander???

http://www.detskyraj.cz/zbozi/3391-x-lander-xa-...

yasmin07
10. led 2008

majina: já jsem hrozná, u x-landeru se mi nelíbí ty barvy 😖 Nevíš, jestli jdou nějaký quinny dát do lehu?

majina
10. led 2008

Ještě tam mám kočárky gesselin

many
10. led 2008

yasmin - ten můj je i polohovací je lehký,fakt jsem nadšená,v březnu ho budu kupovat 😀

sarah.j
10. led 2008

holky máte některá zkušenosti s Mutsym? děkuju

many
10. led 2008

ne ne,mně trvalo dlouho než se mi nějaký kočár zalíbil a teď jsem ho konečně našla,tak už se po jiných nedívám 😀 už jsem rozhodnutá pro něj a doufám,že ho budu mít i na druhý 😀

iza
10. led 2008

majina :
koukala jsem na ty teutonia..hele nejsou tam nafukovací kolečka..tak do toho bych nešla...na to si dej bacha, s nafukovacíma se i lépe jezdí a jsou praktičtější
jen pro inspiraci kuk sem holky : http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

veda
10. led 2008

Holky, quinny má kámoška a popraskalo jí přední kolečko.

many
10. led 2008

kočárky Roan mají taky nafukovací kolečka 😉

majina
10. led 2008

iza... já právě ty nafukovací kola nechci, podle mě jsou tyhle lepší 😀 moje známá každou chvíli řeší že píchla a to já teda nechci, taky ji v obchodě kola děsně moc nafoukli takže kočár skákal jako blázen 😅 No já jsem jasně pro tyhle 😉 Ale zase je x výhod pro tyhle a y záporů.... podle mě si nevybereš 😅

many
10. led 2008

no je to blbý,ale musíme doufat,že nepraskneme 😀 protože to má teď dost kočárku 😀 a prodávají se 😉

majina
10. led 2008

no to je jasný, tak vždycky se dá koupit kolečko navíc ale stalo se to i mě když jsem měla malýho s sebou ve městě a najednou koukám a kočár nějak nakřivo.... samozřejmě kolo úplně prázdný tak jsme jeli jak nějací tydýýýýýt 😀

Ale tím jako netvrdím že jsou to špatná kola, třeba jen naše rodina na ně má smůlu 😀 Ale nic tím nechci rozmlouvat 😉

many
10. led 2008

však jo 😉
taky jsem na to myslela před chvílí,jak bysme jeli na křivo 😀 no taky se nato pak poptám,co stím,jestli koupit teda náhradní kolo,nebo co mají na zalepení,......ale jsem rozhodnuta,protože mě se jinak vůbec žádný nelíbí 😀 tak musím tady ten,jo jinak se mi líbí inglesina co mám v albu ale ta stojí 17 000,- a nejde z toho ani sporťák,tak to nehrozí 😀

yasmin07
10. led 2008

Holky, nevíte jestli jde quinny buzz dát do úplnýho lehu? hledám to na netu a nějak to nikde nemůžu najít 😒

krista
10. led 2008

Yasmin koukám že ještě pořád nemáš vybráno 😀 Odradilo tě u Moona to že do toho lehu dát nejde?
Myslím si, že zrovna Quinny Buzz do toho lehu nejde, ale úplně jistá si teda nejsem, radši nechám někoho zkušenějšího aby ti odpověděl nebo se poptej tady 🙂 Vím že jde dát do lehu Quinny Speedi a Quinny Freestyle 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

yasmin07
10. led 2008

krista: tak máš pravdu, pořád nemám vybráno ☹ Jsem fakt zvědavá, co nakonec pořídim 😀

yasmin07
10. led 2008

Tak tohle Vám musím poslat 😀 😀 😀
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/imaginarium-e...

krista
10. led 2008

Co to je 😲 😀
To vypadá jako dětská hračka 😅 doufám, že jsem nikoho neurazila 😀

Yasmin a kam ho nakonec půjdete koupit? Nebo budete nakupovat taky přes net? Nebyla jsi teď někdy v Bejbycentru, já tam byla naposled před vánoci a to měli ještě k tomu zavřeno 😝

yasmin07
10. led 2008

krista: možná se tam vypravím dneska...tam kočár omrknu a pak budu hledat na netu výhodnou cenu 😉

marfuska01
10. led 2008

My jsme si už včera kočárek přivezli domů. Ne domů, k mojí babičce, ale už je náš..
Dlouho se mi žádný nelíbil, měla jsem vybraný Moon Ocean 4S z kolekce 2008, ale ten že je tak do města na mini chození. Včera jsem viděla v obchodě ABC Desing 4Tech nebo jak se to jmenuje 😀 a tak mě nadchl i s tím že se parádně hodí k našim "podmínkám", že jsem valila vybrat peníze a máme ho 🙂

Holky co chcete kupovat trojkolky... zvažte to..! Zkoušela jsem si to v obchodě (s panenkou) a tak tak, že se mi nevysypala!! Já jsem původně nechtěla trojkolku, ale vpředu s kolečkama blíž u sebe, ale nakonec jsem ráda co jsem koupila. Hodně sportujeme a do terénu je ideální!

Taky mě překvapil jeden kočárek od Jané (o něm jsem neuvažovala, jen jsem četla že ho hodně holky chtějí). Bylo tam napsáno že je dobrý na kolečkové brusle kvůli tomu, že má brzdu na řidítkách. ALE byla to zase trojkolka, což se mi zdá dost divné. S panem prodavačem jsme si to zkoušeli, já jsem s ním "utíkala" (s břichem a mezi regálama to moc nešlo 🙂) a on mi do cesty dal svou bačkoru. Jako že hrbol nebo kámen, já jsem na to najela a kočárek se převrátil!