Kočárek ABC Design Viper 4S. Máte zkušenost?

janulina82
10. bře 2011

Ahoj holky,

hrozně se mi líbí letošní kočárková novinka od ABC Design - Viper 4S. Četla jsem zatím skoro jenom samou chválu na staršího bráchu 3S, za kterým jsem taky vyrazila do prodejny v OV, ale tam po srovnání se 4S mě tento uchvátil víc. Přijde mi stabilnější a pevnější, lehčeji ovladatelný. Uvádí se docela vysoká váha - 15-17 kg, ale neřekla bych to, jízda je s ním fakt lehoučká.
Zajímalo by mě, jestli už někdo tento kočárek stihl koupit a vyzkoušet v opravdovém terénu - můžete přidat svůj příspěvek?
A co říkáte na barvy? Je to všechno černé v kombinaci s barevným provedením rámu. Zjistila jsem si, že hlubokou vaničku můžete nacvaknout jakoukoliv, takže uvažuju o nějaké světle hnědé, takže bych koupila pouze sportovní kočárek (černý) a k tomu hl. korbu podle libosti. Cenově to pak vyjde stejně jako když bych kupovala ten nový zvýhodněný set (9900). S tím sporťákem je to komplikované - technicky by šla taky nacvaknout sportovní sedačka ze 3S (líbí se mi varianta lattee), ale neprodává se zvlášť ale pouze s rámem, tudíž bych prý musela koupit dva kočárky a zkombinovat si je sama ☹
Ledaže by někdo měl zájem o to mít Viper 3S v moderní černé barvě, která se dodává na 4S, a tak bychom si vlastně vyměnili hlubokou i sportovní sedačku. Najde se někdo takový? 😵

pupicka
11. črc 2011

@lucieeeee ne, ze by mi pripadala nejak lepsi nez MC cabriofix,ale je o dost levnejsi a ve srovnatelne kvalite 😀 . A konkretne ta striska mi prijde lepe udelana nez na MC.
Jinak musim uznat,ze nevim,jak je to mozne,ale nam se taky v obchode manevrovalo lepe s Viperem 4S...ale ja jsem proste nemohla prekousnout t cernou barvu...ted vidim,ze jsem to mozna nemusela tak moc rsit,protoze ta tmave hneda u tofee varianty vyjde mozna nastejno! Sle ja se proste asi zakoukala do te barevne kombinace a jeste se mi u 3S libilo,ze mel u sportaku odkladaci plochu na nozicky ditete, ale kdyz jsem ho pres net objednala, tak mi stejne dosel ten sportak bez te odkladaci plochy:(, tak jsem byla nastvana. Proste je to uplne stejny kocar, akorat v jine barve a ma o kolecko vic🙂....Kdyz bych se rozhodovala znovu, asi vezmu 4S a tu cernou prekousnu...ale to bych zase musela oddelavat jeste o jedno kolecko navic pri uklizeni do auta🙂

pupicka
11. črc 2011

jo uz vim cim to mozna bylo, ze se nam lepe v obchode manipulovalo s 4s - ten mel totiz nafoukla kola..a 3s je mel polovyfoukůla a to dela hrozne moc!!

lukyte
12. črc 2011

@pupicka Tak my meli u obou variant kola nafouklá a stejně se nám s tím 3S manipulovalo hrozně. Podle mého nazoru je to tím jedním předním kolečkem, protože Maxi Cosi Mura 3 má přední kolečko sdvojené a ovládá se na jízdu úplne perfektne i když má 16kg. 😉

lucieeeee
12. črc 2011

@pupicka díky za odpověď. líbí se mi obě - jak ta atonka, tak cabriofixka a je pravda, že MC je asi o tisícovku dražší. myslím, že se rozhodnem, až si je obě osaháme v krámě. isofix bohužel v autě nemáme, takže to bude i tak jen na popruhy, ale to se nedá nic dělat... a koukala jsem, že v testech vyšly obě moc dobře. jinak u nás jednoznačně vede černočervená varianta vipera, s tím, že buď koupíme jen sporťák a k tomu zvlášť tu černo-červenou korbu zoom a nebo černou korbu snooze (v tom případě bych tu černou na korbě asi přežila, i když celá černá korba je docela smutná a rozhodně nejsem jejím příznivcem...). a rozhodně tě chápu 😉 , myslím, že design a barva kočárku je kromě pohodlí miminka taky moc důležitá věc. kvůli tomu to u mě projela spousta kočárků - já zas strašně řešila takovou tu látku zezadu na stříšce u některých sporťáků (když se narovnaly záda do sedu, působilo to jak balón, jak byla ta látka tlustá, a to jsem taky nedávala - funkčnost nefunkčnost... 🙂 ). koneckonců vždyť s tím kočárem budem jezdit takovou dobu, tak ať nás to neštve, pokaždé když se na něj podíváme, že... 😉

pupicka
9. srp 2011

holky,tak hlasim prvni zavadu na nasem viperovi - nejde nam nasazovat kolecko - ten umelohmotny jakoby sroubek se vzdy zasekne a nejde tam to kolecko chytit...tak drzte palec,at nam uznaji reklamaci.-)

lucieeeee
10. srp 2011

@pupicka
dík za info a držím palce, ať reklamace klapne! to je nepříjemný 😖

@pupicka @petulkee @cernalu @lukyte
ahoj holky, chtěla jsem vás ještě poprosit o radu ohledně tašky ke kočárku. kočárek už mám koupený, ale paní v prodejně mi říkala, že vzhledem ke konstrukci ty origoš tašky abc na jedné straně nedrží nahoře a sjíždí jakoby dolů (nemají se za co zachytit) a že to chce jiný typ uchycení. takže jsem tašku k tomu zatím neobjednala a brouzdám na netu a nevím si s tím rady. jakou tašku máte vy? a jak jste spokojené? nesjíždí vám to? nevím, jestli je to reálný zádrhel, nebo jestli to jenom moc neřešim... moc děkuju za odpověď!!! 😉

lukyte
10. srp 2011

@lucieeeee Ahojky, tašku ke kočárku nechci originál ABC protože se mi vůbec naživo nelíbí 😒 vypadá jak zdravotnícká brašna 😀 A taky jsem nad tím uvažovala, že tam možná bude špatně držet, tím že je to madlo rovné!Ale to at poradí zkusenejsí 😉 Já si budu pořizovat od Pinkie 😎

cernalu
10. srp 2011

@lucieeeee ahoj, mě se od ABC taky nelíbí, chtěla jsem nějakou "kabelkovskou" tak máme tuhle, při zkouškách nesjížděla, ale jinak nevím, termín mám koncem srpna 🙂

lucieeeee
10. srp 2011

@lukyte Pinkie.. Díky, zkusím si to vygooglovat, tuhle značku ještě vůbec neznám... mě zaujalo uchycení u jedné inglesina tašky, to by nesjíždělo, jenže ta taška samotná ke kočárku nějak neladila...

@cernalu Jů, ta je krásná!!! tu bych se nestyděla nosit ani jako běžnou kabelku. a jaká je to značka prosím tě? a jaký má uchycování? nějak to na tom obrázku nepoznám... díky 🙂 a koukám, že už se ti to krátí - tak držíme palce! 🙂

lucieeeee
10. srp 2011

@lukyte Jů, tak jsem to našla. 😝 nechápu, jak mi tak nádherný věcičky mohly ujít!!!! 🙂 zdá se, že ještě rozšíříme výbavičku o spoustu dalších nepostradatelných kousků (a to jsem se ještě nedostala k těm taškám 🙂 )

cernalu
10. srp 2011

@lucieeeee jen se to přehodí přes rukojeť, ale přijde mi, že to bude držet dobře, zasekne se tam 🙂 no právě, že jí můžeš nosit i jako kabelku a nevypadá jak pošťácká, a uvnitř je podložka přebalovací, termoobal na flašku, a mraky kapsiček, je to značka Lässig..... díky, ani mi nemluv jak to uteklo, a kdy to čeká tebe? 🙂

lucieeeee
10. srp 2011

@cernalu my čekáme na konci září, takže ještě trochu času máme, ale když si řeknu "33 týden", tak už to zní dost za pár 😉 strašně to utíká... 🙂 přehodí přes rukojeť? jako provlíknout popruh rukojetí? 🙂 jsem trochu tatar, jdu se podívat na web, jestli někde nebude nějakej obrázek ještě 🙂

lukyte
10. srp 2011

@lucieeeee JJ jsou krásné 🙂 my bereme tu černou s opičkou 😎

cernalu
10. srp 2011

@lucieeeee no tak to už máte taky za pár 🙂 ono to fakt strašně utíká, už aby bylo po viď? a budete mít holčičku nebo chlapečka? pro tatary jedno foto🙂, snad to na tom je vidět, prostě jen přehodit a je to, na pevno to asi nejde a nebo jsem to nevyzkoumala 🙂)

lucieeeee
10. srp 2011

@lukyte ta je roztomilá 🙂 a už jí máš doma? jak je řešená uvnitř? má víc kapes nebo tak?

@cernalu no zatím ještě nechci aby bylo po - zatím si to ještě užívám. strašně mě být těhu a pozorování bříška baví 😉 a díky za fotku - takže ono se to zasekne vlastně až takhle dole. 🙂 no představovala jsem si asi spíš něco, co bude jako víc vejš... 🙂 ale jak to tak vidím, nejspíš budu chodit s ruksakem (i když ze začátku jsem taky nedoufala, že vyberu kočárek a podařilo se 😉 )

cernalu
10. srp 2011

@lucieeeee tak mě to nevadilo a teď už mě to vyloženě nebaví 🙂 no je to prostě až takhle níž, ale to mi neva, hlavně, že mám kabelku 🙂 vybírala jsem jí strašně dlouho, a kočárek vlastně taky..... teď už si chystám postýlku a přebalovák a snad to bude komplet 🙂

lucieeeee
10. srp 2011

@cernalu ty jo. to se máte, že už máte připraveno. a je to fajn pocit viď 😉 a teď už jenom, aby se miminko odhodlalo, že už je ten správnej čas... 😉

lukyte
10. srp 2011

@lucieeeee Zatim ne snad jí tento mesíc objednám 😉 Pak písnu...

cernalu
10. srp 2011

@lucieeeee no to máš pravdu, pocit to je fajn 🙂 už se těším až bude Lukášek venku.... a co vy synáček nebo dcerunka?

kasparci
25. srp 2011

Jé, debata o tašce - mně se vůbec nelíbil ten"loďák" od ABC, ale pak jsme objevili tu ABC Design Přebalovací taška Fashion 2011 (mám ji v albu) - docela se nám líbila - a je to děs - nemá žádný systém na přidělání, je hampulácká, ...... za ty peníze je fakt děsná - chci ji zkusit vrátit.
@lukyte Ty Pinkie vypadají parádně - i to uchycení. Akorát jsem kdesi četla, že byli z té značky hrozně zklamaní - ta paní psala o té podložce do kočárku - že materiál nekvalitní a škaredý....... ale zase na druhou stranu - je to taška za 350kč, že? Tak by to tak nemrzelo🙂 Ještě ji nemáš?
ještě se mi docela líbí (podle obrázku) univak na kočárek od emitexu

lukyte
25. srp 2011

@kasparci Nééé ještě jí nemam ☹ čekám na prašule...No nevím kamoška jí ma a je spokojená...takze my do ní jdeme určo 😉

kasparci
25. srp 2011

Tak to je super,ze ji znas nazivo!!!A mezkousela jsi ji dat na abc? jestli jako sedi?

renisco
28. srp 2011

můžete prosím některá písnout rozměry sportovní části sedačky? délka, šířka a výška boudy od sedáku? díky

petulkee
28. srp 2011

Ahojky holky,ja prave resila tu tasku taky,protoze tam zadna nedrzi a koupila jsem ten Univak od Emitexu a v pohode,to tam drzi pekne,akorat jak tam nosim kvanta veci,tak uz mam vytahane ty gumicky,na kterych je to pridelane 🙂

nikous88
31. srp 2011

@janulina82 Samé dobré zprávy 🙂 My kořárek objednali dneska,původně to favorit vůbec nebyl,takže jsem ani nezjištovala na něj recenze,ale co nás paní v obchodě ukecala,šli jsme do něj 🙂 Jsem ráda,že jsme snad neobjednali zajíce v pytli a že je fakt tak dobrej,jak ho vychvalovala 🙂

ottova
1. zář 2011

Ahoj holky. Mám kočárek od Abc designu viper 4s. Můžu ho všem jenom doporučit- jsem maximálně spokojená. Kočárek jsem vybírala dlouho a musím napsat, že viper byl opravdu správná volba. Nemám co vytknout.

lennikka
5. zář 2011

ahoooj holciny, tak my uz jsme kocarek vyzkouseli konecne v praxi... 😉 mame Viper 4S a je naprosto luxusni.. 😉 zatim jsem nenasla zadnou chybu.. 😉
Jenom holciny, co mate tento kocarek, nekde jsem cetla, ze je v kocarku nekde hodne dobre schovana moskitiera?!?!!!! Nevite, kde je dobre schovana? 🙂 -ja jsem ji teda prozatim nenasla!

renisco
5. zář 2011

@lennikka v nánožníku hlubokého lůžka není? 😕

lennikka
5. zář 2011

aha! nanoznik jsme jeste nepouzili, tak ze tak jsem jeste nekoukala...😉 Musim to proverit!!! 😉 Dekuji moc za info... 🙂

lukyte
10. zář 2011

Ahojky Viperky 😀
takže taška Pinkie, už jí máme doma a je super...je větší než jsem čekala 😉
Uvnitř je jedna menší kapsička např. mobil, peněženka a tak a pak jedna velká kapsa na plíny a jiné 😎
Uchycení je opravdu fajn, nesjíždí!!!!
Takže za nás ano na Vipera 😎
PS: je to typ vaku né pevné tašky-fotky na oficiálním webu trošku klamou....Jen pro ty které nechtějí vakový typ 😉

@lennikka JJ Leni je v nánožníku na hlubokou korbičku...je to dobrá vychytávka😉