Kočárek Adbor Bartolino, máte zkušenost?

mazlik1
17. kvě 2015

Ahoj, zvažuji o koupi tohoto kočárku a ráda bych si dopředu zjistila nějaké informace a zkušenosti. Proto budu ráda za vaše zkušenosti s tímto typem kočárku 🙂

lisacek55
23. dub 2016

Kočárek máme v bilo-modre barvě s retro kolama a jsem maximálně spokojená... Pořídili jsme ještě jeden malej sporťák do auta na výlety a na léto,ale v zimě jsem malého dávala do Adboru🙂 Už se těším až v tom budu vozit i druhé dítěte. Hodně lidí nám kočárek chválí ;)

kratkaanickaemail
24. dub 2016

lisacek 55 mohu se zeptat opravdu jsou ty retro kola tak fajn? Máme vybraný taky podobný ale já jsem pořád taková nerozhodná 😕

kaatulkaa
24. dub 2016

Zdravím 🙂 Kočárek má brácha se švagrovou a zatím jsou spokojeni. Sama jsem s ním jezdila a můžu jen chválit. Přes to, jak je velký (včetně korby), tak je krásně lehký a zvládne každý terén a v zimě, kdy bylo dost sněhu, tak úplně v pohodě projel i nerozhrnuté chodníky. Za mně určitě palec nahoru 🙂

lisacek55
25. dub 2016

@kratkaanickaemail Každému asi bude vyhovovat něco jiného,ale za nás můžu říct, že jsme spokojení. Kdo u nás vozil,tak jedině chválil. Záleží i hodně v jakém terénu se kočárek bude nejvíce pohybovat. My bydlíme v menším městě, kde je možnost chodit na procházky ne jen po rovném chodníku, ale také polní cesty u obory,rybníku atd...bez problému zvládáme sníh,písek, kostičky a s miminkem to vůbec nedrncá 😉 nedovedu si představit, že se s tím trápím,jak jiné maminky co mají třeba otočná kolečka. Další velká výhoda tohoto kočárku byla pro mě prostorná korba s polohováním ( využili jsme až do 8m ).
Jediné mínus je asi to,že zabere hodně místa a to i po složení v autě...z tohoto důvodu jsem si v létě pořídila ještě malý sporťák (valco snap4), který mám v autě a využívám hlavně na výlety a po obchodech. Jinak na procházky a hlavně na zimu nedám na retro kola dopustit a takto mě to nejvíce vyhovuje 🙂

kratkaanickaemail
25. dub 2016

A můžu se zeptat kolik má rozměr hluboká korba? (vnitřní šířka?)

lisacek55
26. dub 2016

Hlubokou korbu už mám složenou a schovanou, tak jsem neměřila, ale tohle jsem našla v papírech co jsem dostala ke kočárku :
Rozměry ve složeném stavu s kolečky: 104 x 59,5 x 23 cm
Rozměr složené konstrukce bez koleček: 92 x 57,5 ​​x 21 cm
Výška rukojeti od země: 73 – 111 cm
Celková výška kočárku: 122 cm
Výška korby od země: 60 cm
Rozvor (náprava): 55.5 cm
VNITŘNÍ ROZMĚR HL. KORBY: 78 x 33 x 19 cm
Sportovní korba – opěradlo: 40 x 28 cm
Sportovní korba – sedačka: 29 x 31 cm
Rozměry tašky na rukojeť: 36 x 15 x 25 cm
Hmotnost sportovní verze: 14 kg
Hmotnost hluboké verze: 16 kg
Průměr kol: 36,5 cm

kratkaanickaemail
26. dub 2016

Já mám právě strach aby se mě tam miminko pak vešlo v zimě. Přijde mi dost úzká ta korba hluboká.

lisacek55
26. dub 2016

@kratkaanickaemail Tak u tohoto kočárku bych se nebála... Syn se narodil v září,takže jsme odvozili celou zimu až do jara s pořádným fusakem s kožíškem a mel tam ještě plno místa. Zdálo se mi,že všechny ostatní kočárky tu korbu mají právě oproti tomu našemu hodně malinkou.