Kočárek Adbor zipp, máte zkušenost?

katynecka
29. bře 2015

Holky a maminky, chtěla bych se zeptat zda máte některá zkušenost s kočárkem Adbor zipp, popřípadě s jiným kočárkem této značky. Nemáme moc peněz na rozhazování a tento se mi za tu cenu zdá v pohodě. Myslíte,že vydrží?

elinka89
6. srp 2015

ahoj, asi už máš vyřešeno 🙂 my máme Adbor S-line a musím říct, že kdybych teď byla při penězích, tak ho vyhodím z okna a kupuju nový ☹ Byla jsem z něj nadšená, byl levný, hezký a hlavně měl velkou korbičku, takže tam syn vydržel až do 9 měsíců (kamarádka měla nějaký super extra luxusní kočár a kluka musela posadit do sporťáku už v 5 měsících, protože korbička byla mrňavá).
Jenže jsme během toho roku a kousek co v něm malý jezdil, jsme 3x měnili kolečka, jedno se pořád blokovalo (po opravě do měsíce zase) a v jednom se úplně vymlely ložiska. A z čeho mě úplně nejvíc chytaly nervy byl košík!! 😠 prd se do něj vešlo a ještě k němu byl strašný přístup, tašku s nákupem jsem kolikrát radši hodila na rameno 😒
Teď čekáme druhé dítko, ale budeme to muset s tímhle kočárkem vydržet, na nový fakt nezbývají prašulky ☹
Do téhle značky už bych podruhé nešla. Moc jsem asi neporadila... nebo poradila, ale pozdě 😀

katynecka
autor
6. srp 2015

@elinka89 Ahoj 🙂 Díky za zájem, ale už fakt trošičku pozdě 🙂
Nakonec jsme pořídili DorJan Comfort 2, tak snad bude v pohodě 🙂
Taky jsme neměli prašule nazbyt, tak mě zaujal cenou... ale nakonec trochu zadotoval budoucí dědeček🙂 takže jsme mohli vybirat i v jine cenové kategorii...
Přeju ti aby jsi dostala taky nějake dotace a nemusela jezdit se stávající károu 🙂

elinka89
6. srp 2015

@katynecka já právě zkusila zadat do vyhledávače název toho našeho "křápu" kdo o tom co píše a jediný příspěvek Adbor mi našlo ten tvůj... tak jsem si říkala, miminko ještě nemáš, tak zkusím napsat 😀
U nás dotace nehrozí, syn dostal od babičky k narozeninám balónek s héliem ve tvaru traktoru, takže asi tak pro představu jak to u nás chodí 😀
Tak ať vozítko dobře slouží a miminečku se tam líbí 😉

katynecka
autor
6. srp 2015

@elinka89 Děkuju moc 🙂
A tobě at se ten křáp hned nerozpadne a ještě něco vydrží...a k tomu pevné nervy!!!!!