Moon Scala 2018, máte zkušenost?

kamish
14. dub 2018

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás nemá zkušenosti s tímto kočárkem, popřípadě značkou?? 😊
Kočárek mě zaujal svým vzhledem, větší korbičkou a větším, nákupním košíkem. A nastavitelnou rukojeťí, což ocení můj přítel, který je vyšší.

https://www.youtube.com/watch?v=bfg4743lwwM
terykraky
14. dub 2018

Já si akorát koupila MOON NUOVA city a jsem z něj nadšená 🙂 Vyzkoušený ho ještě nemám ale myslím , že budu spokojená 🙂 🙂 🙂 Krásně se ovládá , korbička parádní ....kola super ne jen do obchoďáku ale myslím že zvládnou i lehčí terén 🙂 Já jsem zatím mooooc spokojená 🙂

kamish
autor
14. dub 2018

@terykraky A vajíčko jaké značky si dokupovala?? 😊

terykraky
14. dub 2018

Ja kupovala v setu s autosedackou Cybex Aton 5 ;) jinak ted je na BIBIK.cz akce a sleva na kocarky ;)

barunka229
15. dub 2018

Ahojky mám objednaný MOON Cool City 2018,ale v krámě byl vystavený i ten tvuj SCALA a zdál se mi paradní,hlavně ovládání ! Proto jsem chtěla značku MOON velké korbičky,super ovladatelnost 👍

anetapegg
15. dub 2018

ahoj mame koupeny mooc scala 2018 barva coffe presne jak na obrázku, zatim ho máme poskládany u babicky a rodime za 7 tydnu...takze recenzi nemam, ale vypada skvele!! už se tesim jak poprve vyjedeme na vychazku....vajíčko jsme objednali britax roomer... posilam stranku kde jsme objednali:https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/moon-scala-2...

kamish
autor
15. dub 2018

Děkuji mockrát holky. Asi jsem rozhodnutá. 😉👍🏻

kamish
autor
29. dub 2018

@terykraky
@anetapegg
@barunka229
Kdyžtak mi holky pak napište i po delším užívání, jak jste spokojené. Rodím, až na podzim. Takže máme s koupi kočárku ještě čas. 😊

romisss
3. kvě 2018

@kamish Ahoj, taky jsem asi rozhodnutá pro značku Moon, ale pro Nuova City 2018 - olive fishbone 2018. Rodím nakonci srpna, tak snad nacpu miminko v péřovém fusaku do korbičky 😊

barunka229
12. kvě 2018

@kamish V Pondělí mi má dorazit moon cool city tak napisu první dojmy a pojmy 🙂

barunka229
15. kvě 2018

Tak jsem vyzkoušela Moon cool city na všech terénech-dlažba,louka,asfaltka,polní cesta...prostě jsme projeli uplně všechno a musím říct že jsem nadšená.Hlavně jde všechno krásne lehce složit a hezky se ovládá.Poměr cena a výkon super,jsme spokojení. 🙂

petkavan
2. črc 2018

Ahoj, máme doma moon scalu, ale zatím netrpělivě čekáme na jeho hlavního uživatele 🙂 máte prosím některá zkušenost s přenášením korby i s miminkem přímo u kočárku MOON? koukala jsem, že i ty jiné kolekce od nich mají stejně zabudované madlo ve stříšce. PS. jde mi o přenášení malého miminka, je mi jasné, že pak 7kilového macka už v ní přenášet nebudu 🙂

polomacena
28. srp 2018

Tento kocarek mam doma moon scala 2018 cream je naprosto paradni, lehce se ovladá pri jizdě, lehke skldabi a vymenovani korbicek neni prostorove narocny a bude vypadat nadcasove i za par let. Jsem z krkonos a zvlada i teren.

anetapegg
28. srp 2018

Holky tento kocarek mame 3mesice a mam pocit,ze se korbicka naklani na stranu k drzadlu. Nedrzi korba rovne. Miminko tim padem sjizdi dolu.deje se to i u vas? Je totu normalni nebo to je na reklamaci?

kikimaruska
28. zář 2018

Hezký den. Prosím prosím, máte nějaké další zkušennosti s tímto kočárkem, případně konkrétní foto? Rozhoduji se mezi Scalou a Nuovou a popravdě kromě délky korbičky (Scala má delší) v nich nevidím rozdíl?...🙂

romisss
28. zář 2018

@kikimaruska Podvozek mají každý jiný. Scala má teleskopickou (vysouvací) rukojeť a Nuova má kloubovou rukojeť. Na to bacha. A koš je u Scaly větší, než u Nuovy.
Já mám Nouvu a super. Jen už podruhé půjdu na reklamaci předních koleček, neb rachtají. Poprvé mi normálně půjčili podvozek a ten jezdí parádně. Zvládne lesopark a je to opravdu designový kočárek.
@anetapegg Mě to nedělá. Jak jsi dopadla? Dala jsi to reklamovat?
@petkavan Přenášíme občas.

kikimaruska
29. zář 2018

@romisss Děkuji za informaci. Mě se moc líbí právě Scala, určitě vyzkoušíme osobně. Jen sem nyní četla diskuze a maminky si cca.po3 měsících stěžovaly, že se jim celý podvozek uplně rozvrzal...což bych u této značky nečekala. Zatím ale u nás stále vede... 🙂

belmonka
15. led 2019

Ahoj, pro mě připadá v úvahu pouze scala - má korbu nad 80cm, ostatní typy jsou malé vzhledem k TP červen...chci ještě v půl roce a víc vozit a to bude zima, tak ať se do korbičky vejde...

MÁTE NĚKDO SCALU? 🙂

polomacena
15. led 2019

@belmonka ja maaam. Abych pravdu rekla ... rodila jsem 7.6. A sportak jsem dala tedka od ledna malymu bylo 7 mesicu, ale ne ze by se nevesel, ale kolega nevidel ven a uz se mu v uzke korbicce nelibilo tedka ho mam v pololehu ve sportu a on spokojeny 😂👏🏻 Je pravda ze byt po mym tak uz ho ma od prosince, ale pritel chtel pockat jeste mesic 🤦🏼‍♀️😂

belmonka
15. led 2019

@polomacena Tyjo parada, moc dekuju za zpetnou vazbu 😊🌸👍🌷 S funkcnosti jste spokojeni? (jizda v terenu, manipulace?) Uz jsem na 99 % rozhodnuta 🙂

polomacena
16. led 2019

@belmonka Není za co rada jsem poradila. 👏🏻👏🏻🙂Co se týče jízdy projedu tím vše, ale je to traktor není to žádný houpací retro kočár na manipulaci je super lehký takže bomba teďka máme zatěžkávací zkoušku ve sněhu takže zaAretuju přední kolečka a projedu samozřejmě jsou situace,kdy kočár to neprojede ale to nejsem jediná. Jako ja jsem naprosto spokojena. 🙂

belmonka
19. led 2019

@polomacena Super ☺ Ja nejsem uplne puntickar, jen potrebuju prakticnost a ma i pekny design, takze jdu do neho 🙂 Akorat 2019..ale ten by se snad lisit nemel 🙂 Mockrat dekuju a at se vam s malym dari 🌸❤

vnikaaa
15. čer 2019

@anetapegg Reklamovala jste to sjíždění miminka dolu? Nám to děla taky a silim z toho.

anetapegg
24. čer 2019

@vnikaaa ne je to pry schválně..