Kočárek BABY DESIGN Dotty 2019. Odpovídají barvy fotkám na internetu?

stastnaholka
6. pro 2019

Ahoj holky. 🙂 Máte některá kočárek Babby Design Dotty 2019? Recenze obecně na BABY DESIGN myslím super, ale chtěla jsem se zeptat taky na to, zda barvy odpovídají fotkám na internetu. Konkrétně by mě zajímala světlá verze šedá 07:
https://kocarky.heureka.cz/baby-design-dotty-se...
A další dotaz - Nevíte, zda je tento typ (jedno jaká barva) v některé kamenné prodejně na někde na Moravě?
Samozřejmě Vaše postřehy ohledně funkčnosti atd. taky uvítám. 🙂 Děkuji.

dat
6. pro 2019

Ja ti bohuzel neporadim s touto verzi, ale mame lupo comfort 2018 a je super, oni jsou si strasne podobny lupo, husky, dotty.. Maj vzdy jen drobnost co jeden nema ale sou skvely. Ja mam modry a vybirali sme ho z katalogu, pac na prodejne nebyl a je ta barva vazne krasna, snad jeste hezci nez v katalogu 🙂 maj skvele recenze hlavne na sportaky a tim sem se ridila 🙂

marketpp
22. pro 2019

@stastnaholka
My mame dotty kocarek. Jsem s nim nad miru spokojena a koupila bych si ho znovu. Nemam vuci nemu zadne vytky. Kamaradky si kupovaly ruzne znacky kocarku jako brirax, adamex,... a zadna neni tak spokojena jako ja. Na zivo kocarek muzete videt v darababy ve Valasskem mezirici nebo v babycar v Brne.

vladienka
22. pro 2019

Myslim ze je to hodne podobna aku sme mali, ale v 2017.. farba docela odpovida, mozno je trosicku tmavsia ako na fotke. Na druhe volime lahsi a skladnejsi kocarek, ale boli sme s BD spokojni