Kočárek Riko Basic Pastel 2019 trojkombinace. Zkušenosti?

tynule123
5. únor 2021

Ahoj všem,

Máte prosím někdo zkušenosti nebo recenze s kočárky na téhle stránce a konkrétně s tímto?

Děkuji za odpovědi

https://www.imrnous.cz/kocarek-riko-basic-paste...

livianapuntik
5. únor 2021

@tynule123 moooc Vám děkuji,že jste založila tuto diskuzi. Také čekáme miminko a zaujal Nás stejný kočárek👍hezký den přeji liv

tynule123
autor
5. únor 2021

@livianapuntik nám se moc líbí ale ráda budu za recenze

nanyh
5. únor 2021

Zkušenost nemám, ale má ho kamarádka a je teda zatím spokojená. Já osobně si myslím, že je taky super a má super kolečka. Zvládne i horší terén.

kaca_imrnous
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaca_imrnous
6. únor 2021

Ahoj 🙂 Tak já půjdu malinko proti proudu a kočárek bych Vám spíše nedoporučila. Respektive - trojkombinace se prodává za 8000,-, což je skvělá cena, ale bohužel se to někde projevit musí. V prvé řadě se jedná o velmi tvrdý kočárek - má velmi málo odpružený rám, takže to určitě není kočárek vhodný do terénu. Maminky mají v dnešní době velmi v oblibě více 'houpavé' kočárky a u tohoto byste byla zklamaná. Navíc vajíčko je do 10 kg, což je ale v reálu jen cca do 4 měsíce. Pokud nemáte vyšší rozpočet, tak tento kočárek je za ty peníze v pohodě volba, ale pokud máte 2-4 tisíce navíc, tak bych Vám určitě mohla doporučit lepší modely. 🙂 Za mě například Kunert Rotax, Kunert Molto, Dada Paradiso Apus nebo třeba Cavoe Axo. 😊 Kdybyste chtěla více informací, ráda Vám poradím 🌹

tynule123
autor
6. únor 2021

@kaca_imrnous v noci jste psala úplně jinou recenzi, kladnou, tak nevím co myslíte vazne

journals
6. únor 2021

Trojkombinace za 8 tis. snad ani nemuze byt kvalitni. To radeji bazarovou dvojkombinaci a extra koupit kvalitni vajicko.

jaja01k
6. únor 2021

@tynule123 Já bych řekla, že si paní propaguje svůj eshop. To nebude náhoda, že má v nicku název eshopu a doporučuje přesně ty kočárky, které prodává, všechno neznámé laciné značky.
A souhlasím s tím, co píše journals. Já si koupila novou trojkombinaci za 7 tisíc. A stejně jsem dokupovala ještě pořádné vajíčko a kočárek taky nebyl nic moc. Pokud nechcete za kočárek utratit aspoň 10 tis, tak to radši kvalitní z druhé ruky než tohle.

tynule123
autor
6. únor 2021

A máte tipy na nějaký moderní trojkombinace které jsou fakt kvalitní? Cena mě přišla podezřelá o tom žádná

tynule123
autor
6. únor 2021

Takže tenhle kočárek nedoporucujete?

elinka08
6. únor 2021

@tynule123 Dobrý den, taky jsme teď kupovali kočárek. Chtěli jsme kvalitní a trojkombinaci. Líbil se nám od značky Junama, ale tan nový v trojkombinaci stojí 22tis. Nakonec se nám podařilo koupit kočárek přes bazos. Je ještě v záruce a v perfektním stavu a nakonec se nám podařilo cenu usmlouvat na 10.tis. Kočárek je vážně bezva, dobře manipulovatelny, krásně se skládá, konstrukce perfektní, dá se nastavit odpružení a s kočárkem pohupovat. Mohu jen a jen doporučit. Kočárek jsme si chtěli celý vyprat. Vše jde velice hezky vysléct a tedy vyprat.

journals
6. únor 2021

@tynule123 Kočár jsem neviděla, tak nemůžu říct, ale určitě hlavně koukej po dvojkombinaci a vajíčko kup zvlášť. To vyber nějaké opravdu kvalitní

cvachna
6. únor 2021

@tynule123 zkuste teď v akci x lander x move violet 🙂 mají ho za 8800 a je parádní 😍😍😍 mám ho i v mém profilu nafoceny 🙂 obr kola a v ceně budete mít pláštěnky, dvě síťky, přebalovací tašku s podložkou, termoobal na flasku, obrovské nafukovací kola 🙂
https://www.detske-kocarky.cz/kocarky-golfove-h...

tynule123
autor
6. únor 2021

@cvachna je jen fialový ☹

cvachna
7. únor 2021

@tynule123 no, taky jsem ze začátku byla naštvaná 😁😁 ale měl všechno to, co jsme požadovali a jako jediný podsvícení led diody podvozek a největší kola, když nepočítám kočárky Thule. Strašně jsem chtěla modrou nebo šedou, ale nakonec jsem si zvykla 🙂 kupovali nám ho nakonec mí rodiče, že do 12 000 si mám vybrat.nemel prostě konkurenci 😁😁

tynule123
autor
7. únor 2021

@cvachna určitě na něj juknu více, ale právě šedivý jsem chtěla no

kaca_imrnous
7. únor 2021

@tynule123 Omlouvám se, měla jsem otevřené dvě diskuze a spletla jsem si okna, tak jsem to pak ráno s hrůzou mazala, když jsem zjistila, že jsem podala nesprávnou recenzi. 🙂 Tato, která je uvedena výše, je správná 🌹

cvachna
7. únor 2021

@tynule123 no, to jsme dvě 🙂 já měla představu nějaký šedivý a růžové doplňky 😁😁 ale hodně jezdíme po horách, Vysoké Tatry, tak to chtělo fakt multifunkční kočárek. Navíc u nás v obci ani navečer není osvícení, tak svítící podvozek byl jasná volba a žádný jiný ho nemá.

cvachna
7. únor 2021

@tynule123 ten šedý je právě přes 16000 a modrý petrolej přes 18000.

tynule123
autor
7. únor 2021

@cvachna ty samý? Pošli odkaz

hanulkaha
7. únor 2021

Z vlastni zkusenosti doporucuju se podivat bud po kvalitni dvojkombinaci, nebo na tech par mesicu poridit bazarovy hluboky kocarek a sportak potom koupit samostatne nejaky poradny, protoze ty sportaky z kombinací jsou jednak celkem male a hlavne těžké. A vajicko z trojkombinace je jednak kvalitou (a bezpecnosti) nekde hoodne dole a potom jsou prtava, pulrocni mimco uz tam tezko date...
My jsme na prvniho syna poridili dvojkombinaci Adamex Barletta a zvlast vajicko od Maxi Cosi. Kocarek byl pekne odpruzeny, velka korba, kvetnovy syn se do ni s fusakem vesel jeste v 9 mesisich a to byl dlouhan 😁 Ale sportak uz horsi, zadova operka byla kratka stejne jako celkova delka sportaku a synovi ve 14 mesicich uz trcely nohy ven... Na druheho syna jsem pouzila pouze korbicku, sporťák jsem ani nevytahla a v 9mesicich ho dala do Britaxu Motion 4+ (to je za me proste Pan kocar) a nedalo se to se sportovni nadstavbou z dvojkombinace srovnat 😉 Kocarek lehky, dobre ovladatelny, prostorny a nezabral v aute cely kufr ☺️

purplerain
7. únor 2021

Už jenom podle ceny je to levný šunt. Autosedačka je naprosto nevyhovující. Kupte radši dvojkombinaci a kvalitní vajíčko. Nebo bazarový s hlubokou korbou a potom zainvestujte do kvalitního sporťáku

milito18
16. dub 2023

@tynule123 mohu se zeptat jak jste nakonec vybrala? čekám taky Mimi a nevim jaky kočárek 🤦