Kočárky Riko marla, Riko molla, Riko basic pastel. Máte zkušenosti?

kesaby
3. únor 2020

Prosím, máte někdo zkušenosti? Nemohu nikde najít recenze a zamilovala jsem se do jejich barevných variant 😊 Zatím jen tak koukám, na kočárky se samozřejmě pojedeme podívat. Ale ráda bych předem měla nějakou představu a radu od někoho jiného, než zaujatého prodejce. Nejsem náročná, chtěla bych jen, aby kočárek něco vydržel. Možná třeba i na druhý mimčo. To ale není podmínka. Je za ty peníze alespoň trochu kvalitní? Jste spokojené? Zajímají mě jak dobré, tak i špatné zkušenosti. Díky moc za každou radu 🙂

lucifux
4. únor 2020

Ahoj kočárek mám, sice v šedočerné barvě, ale to vem čert. Je vysoký, to považuju za velké +, nemusím se nad prckem hrbit. Jezdíme po polních cestách, loukách, kamenitých a hrbolatých cestách. Dobře se mi s ním jezdí. Velké + taky dávám tomu, že lze na nánožníku I na potahu u korby zvednout tu přehnutou, nevím jak se tomu říká, ale zvedne se to, a přidělá k boudě kde na to je poutko, aby do vnitř nefoukalo. Koš je celkem prostorný. Já jsem asi zatím nenašla nic co by mě vadilo.

mmmmmartinka
2. bře 2020

Taky nad tímto kočárkem přemýšlím. Nevíte, zda se nedá někde v Praze prohlédnout naživo?díky

kesaby
autor
2. bře 2020

@mmmmmartinka vůbec nevím, zatím jsem toho moc nenašla. U nás vede riko marla, ale obepisovala jsem okolní prodejny s kočárkama a ve všech mi řekli, že ho bohužel nemají. Koukala jsem ale, že eshopy nabízejí prezentaci kočárku po domluvě. Tak zkus napsat pár emailů 🙂