Kočárek Baby Design Husky-máte zkušenost s tímto typem?

taara36
15. dub 2015

Holky, vybírám kočárek a zatím jsem zmatená jako včelka v lese... Hodně mě ale zaujal kočárek Baby Design Husky, máte s ním někdo zkušenost? Vyhovuje Vám? Budu moc ráda, za Vaše příspěvky. Díky! T.

maki_j
23. čer 2015

neni pravda, my koupili Husky bez zimni vybavy. Zimni vybava je za priplatek vetsinou a navic bude az v uari nebo rijnu

andrejka1234
23. čer 2015

@maki_j Tak to se omlouvám, já ho hledala v březnu a nikde žádný jiný nebyl a to jsem projela spousty obchodů.

maki_j
23. čer 2015

@andrejka1234 v poho, já jen, že je ti za příplatek a tak jsem to viděla i na jaře. Ale tak možná jak který prodejce. Navíc ted zimní výbavu nemají dostupnou. Ale asi to ani brát nebudem. Fusak stojí za prd a nějak extra se to nevyplatí... i když jsme původně chtěli s tou zimní.

nevestaak
10. srp 2015

Zdravím, nějaké nové recenze na Baby design Husky? 🙂

adinka_k
10. srp 2015

koupila jsem baby design husky v lednu, byl tedy i se zimní výbavou zdarma.. máme kombinaci šedá-černá. Jezdíme s kočárkem už skoro půl roku, tak můžu posoudit jen kočár s korbičkou, sporťák jsme ještě nevyzkoušeli. Porovnávám se dvěma jinými kočárky, které máme i babiček.
Takže... s kočárkem jsem velmi velmi spokojená, občas mi někdo jiný z rodiny řekne, že máme super kočárek, že se s ním hezky jezdí (manžel to oceňuje při skládání do auta, jak je to praktický a pěkně skladný).
Korbička má pratelnou vložku, tak to je veliké plus, dá se zvednout střecha, aby miminko koukalo dopředu, jinak je tam i možnost mít otevřenou středu jen na síťku. Praktický je košík, kam se skutečně vejde hodně věcí. Moc si pochvaluju brzdu, která šlape pěkně. Dobře se mi pracuje i s aretací, kočárek je stabilní, tak to oceňuji při jízdě jak v terénu, tak v MHD. Nejvíc bych vyzdvihla lehkou manipulaci (jednou rukou) a výborný rejd. Nevýhody - korbička se zdála velká, ale naše větší dítko už v pěti měsících má jen málo místa.
Teď po půl roce je potřeba kočárek trochu poopravit - ve smyslu opečovat, tj. manžel říkal, že ho trochu dotáhne. Ale po tom všem, co se mnou zažil, je fakt dobrý kup.
Jinak prohlídla jsem si ho v Dětském ráji, ale nakonec jsem ho koupila v Malvíkovi, protože tam zrovna měli víkend s 10% slevou. Tedy za 10 349 Kč v dvojkombinaci + adaptéry 242 Kč.

nevestaak
11. srp 2015

@adinka_k Děkuji moc za názor. A co ta zimní výbava? Je dobrá, kvalitni? Stále váhám, zda pořídit s ní nebo bez....

adinka_k
11. srp 2015

@nevestaak a kolik je finanční rozdíl? (doplatek?)

nevestaak
11. srp 2015

@adinka_k Co jsem se ptala v jednom obchodě tak 1500-1300 Kč.

adinka_k
11. srp 2015

@nevestaak já bych to asi koupila online, vyjde fakt levněji a doprava je zdarma.. ještě jsem nevyužila ten zimní fusak, ale rukávník je k nezaplacení.

maki_j
11. srp 2015

Tak přidávám první zkušenosti s Huskym. Vyjeli jsme už 5x a spokojenost. Vyhovuje mi výška, ovládání skládání taky jednoduché, manipulace lehká. Zatím jezdíme jen v okolí po městě, takže terén neposoudím, ale jsme fakt spokojení. Jediná taška mi nevyhovuje, ale to už jsem si objednala jinou. Super je teď větrání u stříšky. Co se týče zimní výbavy, tu nemáme, protože fusak je nekvalitní, tak budeme kupovat zvlášť. Ale někomu může vyhovovat. my jezdíme hodně do hor a ten fusak ze zimní výbavy nemá moc dobrou hřejivost.

adinka_k
11. srp 2015

pravda.. kočárek je příjemně vysoký, není jako kočárky pro panenky jiných výrobců, kdy se se svými 177 cm musím ohýbat hodně..

nevestaak
11. srp 2015

@adinka_k Proto si říkám, jestli navýšení ceny za zimní výbavu je výhodné...miminko budeme mít v hlubokým přes zimu a to budeme potřebovat kvalitní fusak, rukavnik se dá koupit za dvě tři stovky...

andrejka1234
11. srp 2015

@nevestaak je fakt, že fusak do hlubokého nenarvete, zkoušela jsem. Je spíš na větší do sporťáku.

nevestaak
11. srp 2015

@andrejka1234 Děkuji, to jsem přesně potřebovala vědět 🙂

khoiba
25. srp 2015

@maki_j Ahoj, mě ta taška jako jediná odrazuje, přijde mi, že se do ní těžko leze, vnitřek jsem ješte teda neviděla.., na kolik tak přijde nová?

maki_j
26. srp 2015

@khoiba jj, je neprehledna, beztvara a blbe se v ni cokoli hleda. Mam objednanou novou. Ceny jsou ale ruzny, od 500 az do tisicu. Ja si objednala za 2000 ale teprve mi ma prijit. Tak snad bude stat zato

xmisax
26. srp 2015

holky, kočárek mám od půli července objednaný a nikde není skladem a má být až září/žijen, já mám TP 8.10. a začínámbýt trošku nervozní, že ho ještě nemám doma .. člověk nidky neví .. chci právě ten husky v černé barvě, neporadí někdo kde ho objednat, aby byl? Snad sem psala do dvaceti obchdů a nic .. všude stejné info .. mám už doma sedačku cybex a adaptéry(brala jsem vše z jednoho obchodu a poslali zboží co měli skladem a kočárek by měli poslat až by dorazil-jestli dorazí :() , takže ho prostě musíme mít. a jiná ta barva se mi nelíbí ..poradí někdo prosím?...

adinka_k
26. srp 2015

@xmisax dívám se, že třeba Dětský ráj ho píše v půlce září.. potřebuješ hlavně vajíčko na převoz miminka domů a na kočárek bych osobně pár dní počkala.. kdyby se teda rozhodlo vás pozdravit dřív ;) ať vše dobře dopadne! ;)

xmisax
26. srp 2015

nevíte, kde je kočárek husky momentálně skladem??

xmisax
26. srp 2015

@adinka_k to mám, ale ten kočárek mě trošku děsí .. ono někddo píše i srpen ale realita je jiná právě :(

bjoucik.15
26. srp 2015

Ahoj holky, chci se zeptat. Doporučily by jste tento kočárek na druhé dítko? Tzn. že do kopce (co tady bydlím) povedu starší dcerku za ruku... zvládnu s ním jet s mými 50kg?? Holčina co má trojkolku Maxi Cosi si pořizovala jiný - lehčí, právě proto že ten její neuvezla do kopce jednou rukou a myslím, že váhově jsou podobný. Co myslíte??

andrejka1234
26. srp 2015

@bjoucik.15 Jede úplně sám, ridim ho stále jednou rukou 🙂

bjoucik.15
26. srp 2015

@andrejka1234 i do kopců? bydlím opravdu na kopci a všude jsou kopce....

maki_j
26. srp 2015

Po měsíci používání přidávám další zkušenosti s kočárkem. Všem se moc líbí a chválí nám ho. Jen mě od začátku překvapilo, že na nerovnostech docela "drncá" a moc nepéruje, i když např oproti ABC péruje hodně. Ale když to člověk zkouší na koberci v prodejně, tak to těžko posoudí. Ale vypustili jsme trošku přední kolečka a už je to v pohodě. Jinak v otáčivém kloubu u kolečka trošku vrže, ale manžel to promazal, dáme tam ještě nějakou tenkou výztuž nebo něco a bude to ok. Jinak jsme spokojeni. Košík na zavírání je taky super a dokonce se v něm občas vozí náš malej pejsek:D takže spokojenost až na malinké detaily, ale za ty peníze super kup. Ještě uvidíme, jak nám bude vyhovovat časem sporťák.

bjoucik.15
26. srp 2015

@maki_j tak to jsou super zprávy... čím dál víc jsem přikloněna k baby design, teď jen zda Husky nebo Lupo comfort... na to je ale času dost 🙂

molly1987
27. srp 2015

Ahoj holky. My se byli na Huskyho podívat dnes v SamBaby v Olomouci a říkali, že objednávka trvá 6 týdnu. V říjnu by měli mít i Huskyho v zimní výbavě (s rukávníkem, fusakem, dekou atp.), ale cenu nevím. Jinak kočárek se mi velmi líbí a je to zatím favorit č.1. Mimčo se má narodit v prosinci, takže o té zimní výbavě dost uvažujeme, ale co tu čtu, tak nevím, jestli se to vyplatí, když ten fusak je do korbičky na nic a rukávník se dá pořídit i zvlášť. Jo a ta taška se mi taky moc nelíbí 😉

maki_j
27. srp 2015

@molly1987 nejlevnejsi je v ajashop.cz jsou v Prerove. Jinak zimni vybava se moc nevyplati, ten fusak.neni.moc vyhrevnej a zbytek se da koupit zvlast. Taky ho mame bez zimni vybavy a fusak jsem koupili poradnej.

nikstr
27. srp 2015

@molly1987 Myslím, že jsme se tam dnes potkali 😉 Taky jsme se tam na něj byli dnes taky dívat a hodně o něm uvažujeme. Nepamatuješ si, jaká tam byla uvedená cena? Na eshopu mají cenu 11720, ale tam jsem viděla cenovku 9770....

xmisax
28. srp 2015

@maki_j v ajashopu na něj čekám od začátku července a stále neví, zda vůbec bude :(

xkvetinkahm
28. srp 2015

Ahoj holky, jsem zde nová, tak se zkouším zapojit 🙂 Kočárek Husky nás upoutal hned když jsme vešli do prodejny, líbí se nám barevná kombinace černo-šedá. Též se nám líbí i jeho ovládání, když byl kočárek prázdný tak jsem ho zvládla ovládat jednou rukou 🙂 a je hodně lehký, tedy oproti jiným které jsem mohla vyzkoušet. Dnes se na něj pojedeme podívat do jiné prodejny (znáte to pokochat se) a podívat se jestli by nás nezaujalo ještě něco jiného.Zimní výbavu brát asi teda nebudeme, slyším samá negativa. Ale zatím jsem rozhodnutá pro něj 😉