Kočárek Baby Design Husky-máte zkušenost s tímto typem?

taara36
15. dub 2015

Holky, vybírám kočárek a zatím jsem zmatená jako včelka v lese... Hodně mě ale zaujal kočárek Baby Design Husky, máte s ním někdo zkušenost? Vyhovuje Vám? Budu moc ráda, za Vaše příspěvky. Díky! T.

raduska30
31. srp 2015

Ahoj! Kočárek Husky není momentálně k dostání, mám ho objednanej v černé variantě, ale více informací o naskladnění bude prý až v průběhu září. Tak jsem zvědavá, jestli to vůbec klapne. sice ještě mám čas, ale nechci na poslední chvíli kupovat náhradní kočárek jen kvůli tomu, že je SKLADEM. ☹

xkvetinkahm
31. srp 2015

@raduska30 máme stejný problém, moc se nám líbí, tak snad nebudu muset přejít k jiné variantě 😒

molly1987
31. srp 2015

@nikstr jéé, tak to je náhoda, že jsi taky na koníku :D A já ještě manželovi ze srandy říkala - hele, oni nám ho ochmatají 😀 😉 Tu cenu si přesně nepamatuju, ale bylo to kolem 9700,-

nikstr
31. srp 2015

@molly1987 ochmatali jsme si ho pořádně ;) i sporťák nám předvedli. O víkendu jsme se pro něj rozhodli a už ho máme objednaný v béžové barvě. Čekací doba je 8 týdnů, tak by to mělo vyjít na listopad a my pak můžeme být v klidu i s kočárkem 🙂 Jak vy jste se rozhodli?

khoiba
31. srp 2015

Ahoj, my jsme dnes objednali v Sam Baby v Olomouci ten zelený, hodně se nám líbil i vystavený modrý, ale pro holčičku byl hlavně sporťák moc klučičí. Sporťák jinak moc hezký a prostorný. Je super, že to mají levnější než na jejich e-shopu (11 720), my jsme kupovali za 9770 🙂

molly1987
1. zář 2015

@nikstr na 99% do něj půjdeme, ale ta objednací doba?! Posledně říkali 6 týdnu.. Mno, tak to budeme muset pohnout.
@khoiba oni ho prostě v žádné holčičí barvě nemají... takže s barvou zatím váháme.

xkvetinkahm
8. zář 2015

Holky podařilo se vám ho v nejbližší době objednat nebo pořád všude hlásí výpadek? Děkuji 🙂

nikstr
8. zář 2015

@xkvetinkahm máme objednaný v sambaby olomouc

jankajarni
8. zář 2015

Holky, jaky je presne rozdil mezi Babydesign Lupo comfort a Husky? Podle fotek mi to prijde, ze Husky má kvalitnejsi(silnejsi) materiál korbicky, treba na košíku na fotce ta látka u Comfortu prosvítá, ale třeba to je jen fotkou...Víte jeste o nějakém rozdílu(krom samozrejme barevnosti).
Mně se Husky moc líbí, uvažuju koupit i komplet s autosedačkou Maxi Cosi...Akorát mě dost lidí odrazuje, že je to POLSKÝ výrobce, co vy na to??? Hlavně se bojím, kolik vydrží sportak...

hanca85
8. zář 2015

Ahoj, pridavam svoji zkusenost. Meli jsme objednany cerno\sedy od zacatku cervna a do srpna nam ho nebyli schopni dodat\vyrobit. Porad se termin dodani odkladal, nikdo vlasne nevedel zda-li vubec bude. V jednom obchode mi bylo dokonce receno, ze maji uz zakazano brat objednavky na tuhle barvu. Tak nevim zda-li se neco zmenilo. Jelikoz jsme husky chteli, nakonec mam doma bezovo/sedy a i ten uz jsem mela problem sehnat aby byl skladem a ihned k dodani.

raduska30
9. zář 2015

Tak mi dneska volala paní z eshopu, že kočárek dorazil, hurá.že mám štěstí,přišly v černé variantě jen 3.
Tak jsem na krasavce zvědavá.

nikstr
9. zář 2015

@jankajarni rozdíl je v tom, že Husky je uzpůsobený do zimy

jankajarni
9. zář 2015

@nikstr No jestli jsem to pochopila, tak je Husky zimní a Husky letní. Ten zimní má navíc výbavu (fusak, termoobal na lahev atd.), ale kočárky jako takové se snad neliší myslím...Ale rozdíl Lupo comfort versus Husky to fakt nevím...

kat_84
9. zář 2015

Krásný den,
já tu psala pár stránek zpět o kočárku Baby Design Dotty 🙂
Přidávám recenzi, sice zatím jezdíme jen měsíc, ale jsem nadšená. Kočárek je bytelný, ale při tom krásně odpružený, mám hnědou variantu a i materiál potahu je kvalitní. Už jsme zmokli, kočárek stačilo jen doma otřít abyl suchý. Mám dvojkombinaci, autosedačku jsem si kupovala Maxi Cosi. Za mě palec nahoru.
Jinak podvozek by měl být stejný jako u Lupo Comfort a Husky. Ty dva kočárky se liší v materiálu, kdo je viděl vedle sebe by bral spíše Husky (i když tam se třeba mně nelíbí moc barevné provedení). Odlišnosti jsou vidět také na provedení krytu hlubokého kočárku, kdy to má Husky vychytanější.
Jinak já všechny kočárky okoukla v Praze v Dětském ráji ve Vysočanech.
Vzhledem k tomu, že korbička je plus mínus stejná a podvozek taky, tak si myslím, že s žádným modelem Baby design neprohloupíte. Denně nachodím 10 km, prcek spí jen v kočárku a to chodíme po vesnických cestách, takže žádná nic moc rovina a kočárek se osvědčil.

xmisax
9. zář 2015

@raduska30 i já se dnes po 2měs od objednání dočkala tel,že je kočárek na obchodě, měsíc do porodu a mám neskutečnou radost,nechtěla jsem jiný než černý,ten nebyl nikde k dostání .. začne zima,tak snad sebou výrobce hne a bude jich mít dosti ... měla jsem možnost vyzkoušet v jiné barvě ale husky a paráda,už se moc těším 🙂

nikstr
9. zář 2015

@jankajarni já nevím, ale paní v obchodě mi řekla, že ten husky (bez ohledu na zimní výbavu navíc) má možnost víc slídou zakrýt miminko...

arxany
9. zář 2015

Ahoj holky,Husky kočárek v barvě 09,je na prodejně Dětský Růžek,koukaly jsme na nej s kamarádkou,co čeká miminko,ale vybrala si nakonec mimu..pro info je to Radlická 9,Praha 5,jinak čekací lhůta je opravdu dlouhá ☹

monic69
10. zář 2015

Ahoj holky, já kočárek v černošedé barvě objednávala koncem srpna na ajashop.cz a zítra mi má dorazit 🙂 takže pokud sháníte, tak doporučuji tenhle e-shop. Mám ho i se zimní výbavou, je v tom deka, fusak, termoobal na lahev a rukavník 🙂

xkvetinkahm
10. zář 2015

@monic69 děkuji za echo, my jsem kousek od tama a chtěli jsme tam kočárek brát, takže super. Můžeme ho zarezervovat 😊

xmisax
11. zář 2015

@monic69 též mohu doporučit tento shop, já tedy měla kočárek objednaný od začátku července a dorazí též dneska 🙂 jinak skvěl komunikace s eshopem, mohla jsem kdykoliv zrušit objednávku, kvůli čekací době, udělali mi i lepší cenu na kočárek, má h ještě o 500kč levnější - brala jsem od nch spoustu zboží, takže opravdu super 🙂 a také máme černošedý 🙂 už se na něj moc těším 🙂

xmisax
11. zář 2015

tu zimní výbavu nemáme, prý není nic moc kvalitní, fusak je rý slabý, takže my brali bez zimní výbavy 🙂

arxany
11. zář 2015

Ahoj holky,prosím o info o tom ajashopu,dorazily Vám ty kočárky?A máte český zarucný listy?

molly1987
11. zář 2015

My kočárek objednali v pondělí v SamBaby a to v zelené barvičce. Bohužel jsem ji neviděla naživo, tak snad to nebude nějaká hrůza 🙂

arxany
11. zář 2015

@xmisax ahoj,mužu se zeptat,jestli už máte kočárek?

raduska30
12. zář 2015

Kočárek mám, je krásnej.Doporučuji. S Ajashopem mám dobrou zkušenost. Bála jsem se jaká bude ta zimní výbava a musím říct, že mě dost překvapila, hlavně fusak, sice je do sportáku, ale je moc pěknej.
Je zde za nejnižší cenu na trhu. Čekání se opravdu vyplatilo, jsem spokojená!

xmisax
13. zář 2015

@arxany kočárek již doma máme a je perfektní, těším se až vyrazíme s prckem do ulic 🙂 jinak zaručák je dle mě faktura ne??

monic69
13. zář 2015

Tak máme kočárek od pátku doma, je krásnej 😍 taky si myslím, že jako záručák slouží faktura 😉

arxany
13. zář 2015

Holky,bohužel ne..faktura neni ZL.....☹,to vám říkám se100% jistotou....
@xmisax

adletka
13. zář 2015

@andrejka1234 neni jen se zimní výbavou, ja ho mam bez ;)

raduska30
14. zář 2015

Již několikrát jsem reklamovala různé zboží a bylo mi řečeno, že záruční list již není potřeba.
Stačila účtenka. Tudíž faktura by měla postačit!