Kočárek Baby Design Husky-máte zkušenost s tímto typem?

taara36
15. dub 2015

Holky, vybírám kočárek a zatím jsem zmatená jako včelka v lese... Hodně mě ale zaujal kočárek Baby Design Husky, máte s ním někdo zkušenost? Vyhovuje Vám? Budu moc ráda, za Vaše příspěvky. Díky! T.

aja000
31. srp 2018

Dobrý den rada bych se zeptala jaký fusak jste porizovaly ke kočárku Husky ? Mockrát děkuji

svatuse
31. srp 2018

@aja000 Mam BD lupo comfort a kupovala jsem fusak od Emitexu..za mne velka spokojenost s fusakem jak v hluboke korbe tak ve sportovni verzi..

marketa228
31. srp 2018

@aja000 v hluboké jsem měla gesslein sleepy, ve sportaku Husky, co je soucasti

suzan30
1. zář 2018

@aja000 dobrý den, v hluboké korbe jsme meli Pinkie velikost 0-12m a ve sportaku jsme jezdili a jeste letos ezdit budeme s fusakem Elodie Details... A tedy nemenila bych 😊

zuzinka6
1. zář 2018

Ja mela lodger a edenwalder billy xl. I v hluboky i ve sportaku. Za me super. Ten origo mi prijde jak prkno a syn mel ve sportaku hola raminka a do korby moc pohodlne nevlez.

martinaska2
24. zář 2018

Dobry den, prosim ma nekdo zkusenost se stupinkem k tomuto kocarku? Jaky mate a jak se s tim jezdi? Dekuji 🙂

martinaska2
13. pro 2018

Dobry den, ma prosim nekdo zkusenost s vloznou taskou do tohoto kocarku? Takova ta taska s uchy, ktera se vlozi do korby a dite se s tim lepe prenasi do schodu apod... Vite nejakou znacku, ktera pasuje? Dekuji.

zuzinka6
5. led 2019

@martinaska2 taky aktualne shanim neco sourozeneckeho 😉

martinaska2
6. led 2019

@zuzinka6 Taky shanis nejaky stupinek? No ja zatim nezjistila, co by pasovalo, ale myslim, ze nejaky univerzalni stupinek by sedel 😕

zuzinka6
9. led 2019

@martinaska2 ja koukala i na tu sidekarku buggy, nevim, budou od sebe 2r4m, tak jestli to vyuzijem...

zuzinka6
9. led 2019

@martinaska2 hlavne prej znackovej, ze ty levny jezdi blbe

molly1987
9. led 2019

@zuzinka6 jestli myslite takove ty skejtiky ke kocarku, tak na BD Husky mame Buggyboard Lascal. Je univerzální a sedi dobre. Ja mam deti 25 mesicu od sebe a využíváme ho tedy dost, hlavne na rychle presuny.

martinaska2
10. led 2019

@molly1987 Super, dekuji za tip 🙂

molly1987
20. led 2019

Holky, menily jste nektera vadne lozisko u předního kolecka? Kolecko mi pri jizde kmitá a podle diskuzi na netu tohle dela vadne lozisko. Taky jsem se docetla, ze to u tohoto typu kocaru vyměnit nejde a musi se koupit celé nové kolecko... Ma nekdo zkusenost, prosim?

1janca_1
2. srp 2019

Ahoj, nevíte náhodou někdo, zda existují adaptéry mezi tímto kočárkem a autosedačkama Britax Römer ? Jaké autosedačky jste k tomuto kočárku používali? Moc díky.

martinaska2
2. srp 2019

@1janca_1 Vim ze pasuji Cybex a Maxi cosi, o Britaxu jsem neslysela, ale podle me by na ni snad adaptery byt mely.

terionka
3. srp 2019

@1janca_1 Mame v kombinaci s MaxiCosi.

suzan30
3. srp 2019

@1janca_1 taky jsme meli v v kombinaci s Maxi Cosi

tanakin
4. srp 2019

@1janca_1 taky máme maxi cosi cabriofix

klarah90
26. srp 2019

Holky a co korbička? Není moc malá?

lotosek
28. srp 2019

@klarah90 V korbě jsem vozila do 8. měsíce.

suzan30
28. srp 2019

@klarah90 Na korbicky u vsech kocarku je nejaka evropska norma, takze rozdil je mezi nimi minimalni... kazdopadne ja mam cervnoveho syna, jeste navic docela dlouhan od narozeni, takze s korboua s fusakem jsme se chytali do sesti mesicu, pak uz musel do sportaku, ale byl tam spokojenejsi, uz lip videl, sel temer do lehu. Kdyby se narodil v zime, tak by se vesel myslim treba dosedmeho, osmeho mesice.😉