Kočárek Baby Design Husky-máte zkušenost s tímto typem?

taara36
15. dub 2015

Holky, vybírám kočárek a zatím jsem zmatená jako včelka v lese... Hodně mě ale zaujal kočárek Baby Design Husky, máte s ním někdo zkušenost? Vyhovuje Vám? Budu moc ráda, za Vaše příspěvky. Díky! T.

nevestaak
15. dub 2015

Mám to úplně stejně jako ty. Dnes jsme byli poprvé kouknout do obchodu s kočárky a tam se nám nejvíce líbil Baby Design Husky v šedém provedení. Hledala jsem nějaké recenze, ale nic jsem nenašla tak doufám, že se ozve nějaká spokojená maminka 🙂 Vzhledově v prodejně rozhodně vyhrál 😉

taara36
autor
15. dub 2015

@nevestaak fakt je pekny i nazivo?🙂 ja zatim koukam na netu a zapisuju, co chci prohlednout v obchode...🙂 ale tenhle zatim vitezi...🙂 mne se hodne libi v te modre variante s sedou, ale u nas to zatim vypada spis na holcicku, tak bych brala asi spis ten cernosedy, i kdyz jsem nikdy cerny kocarek nechtela...🙂

nevestaak
15. dub 2015

Nám se líbil nejvíc. Možná vypadá v reálu i lépe, měly tam ten šedo-černý. Ten je fakt super, ale sporťák už se mi zdá trochu moc černý ☹

plamenka84
16. dub 2015

ahojte holky, kočarek o který se zajímáte je určitě z nové kolekce, takže asi s ním moc maminek zkušenost mít nebude, já mám mimčo narozené loni v létě a mám kočárek z lonské kolekce Baby Desing Lupo Comfort v modré barvě, můžu tuhle značku doporučit, jsem s ním celkově spokojená. Hluboká korbička je poměrně prostorná, takže jsem ji využívala cca 6 měsícu dokud dcerka nechtěla sedět a pozorovat okolí, nyní využívám sporťák, který je velký a prostorný, takže by se do něj pohodlně vlezlo i mimčo, které je hmotností mimo grafy 🙂. Celkově je kočárek lehký, dobře se s ním jezdí i manipuluje, má prostorný košík. Pláštěnku jsem kupovala univerzální, ta přiložená byla divná. U nás ve městě je tato značka poměrně oblíbená, od vidění ji tu mají další asi 4 maminky /jsme malé město 🙂, takže se známe. Celkově můžu doporučit.

kat_84
17. dub 2015

Ahoj holky, obecně je baby design můj favorit, přiznám se, že se mi trošku víc líbí Lupo Comfort, ale jen kvůli barvičkám. Podvozek, sporťák i korbička jsou stejné, jen má Husky větší výbavu.
Co mě ale zaujalo je nový model, který se bude prodávat od května Baby design Dotty, tam se mi ty barvy líbí ještě o chlup víc, takže asi počkám, abych viděla materiál naživo 🙂

maki_j
17. dub 2015

Já měla původně vybraný Baby Design Lupo Comfort, pak jsme zjistili, že bude nová kolekce 2015, ale ty barvy jsou nic moc. Šedá není šedá ale fialková atd... tak zatím vede Husky, ale jak čtu, že má být i Dotty, tak teď vůbec nevím. Jinak mi přijde pohodlný, lehce ovladatelný a výška mi taky vyhovuje. Určitě nekupovat jen dle katalogu. Ty barvy neodpovídají. U Husky je fajn ta zimní výbava fusaku, deky a obalu na láhev. To se taky vyplatí. Jako první vedl ABC Design, je sice kvalitnějsí, ale vadí mí, že je nízký a má ho fakt každý, i když v jiných barvách...

plamenka84
18. dub 2015

mě se ABC Design taky líbil, ale přišel mi hodně těžký na manipulaci a moc se mi nelíbí ten sporťák, ten Baby design má sporťák fakt dost velký - úplně s přehledem se mi do něj vlezl obrovský fusak z ovečky co se u nás v rodině dědí a další výhodu vidím i v hluboké boudičce, což ocením, když svítí sluníčko a malá spinká ... za sebe můžu doporučit ... ať vám holky tady dobře slouží jako nám

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xmisax
18. čer 2015

ahojky, nemáte někdo reálné foto kočárku Husky?? Nevím, zda ten či Comfort .. jestli ten Husky není moc světle šedý, poradí někdo prosím??

maki_j
18. čer 2015

@xmisax my si ho jedem zítra vyzvednout. HUsky šedo modrý. Pokud bysme ho stihli hned složit, tak dodám foto;)

nevestaak
18. čer 2015

@kasparek_baby Dobrý den, od kdy bude kočárek v prodeji v zimní výbavě? Děkuji.

xmisax
19. čer 2015

@maki_j jéé, opravdu? to bylo super, ráda by jsem ho viděla na fotkách, bohužel ho u nás v obchodech nemají, jen na objednání :( a kde ho kupujete??

maki_j
19. čer 2015

@xmisax my ho viděli v Sam Baby, ale na netu byla nejlepší cena v Ája shopu - Přerov. Bereme tam i autsedačky, nábytek, monitor atd. Vše za nejlepší cenu a ještě dali i malou slevu.

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maki_j
20. čer 2015

@xmisax přidávám foto kočárku Husky v realu. Ta šedá je malinko tmavší ve skutečnosti. Snad postačí. Vše funguje, jen ty pláštěnky jsou opravdu na prd, tak máme od Emitexu. Nánožník se upevnuje trošku nešikovně, ale přidáme nějakou snurku a bude to OK, nic závažného. Tak teď bude odpočívat ještě měsíc u tchýně a pak zjistím další detaily asi za provozu :D

xmisax
21. čer 2015

@maki_j n parád už ted se na něj moc těším, děkuji mnohokrát 🙂 e krsnej, pro nás taky jasná volba, jen místo modré černá 🙂 a na kolik vyšel? klidně sz .. a sedačku máte jaký typ???a nakupovali ste přes eshop nebo máte obchod poblíž???

taara36
autor
21. čer 2015

@maki_j me to taky zajima;)

maki_j
21. čer 2015

@xmisax @taara36 kočár vyšel na 9550 bez zimní výbavy na webu http://www.ajashop.cz/detail/5410182/kocarek-ba.... Nakonec zimní výbavu asi nedokoupíme, jelikož fusak není moc kvalitní a je malý, deka se dá pořídit hezčí taky a nárukávník taky běžně k dostání. Uvidíme... Sedačky jsem koupili také u stejného prodejce, jelikož mají akci a ušetříme na vajíčku a zároveň větší sedačce http://www.ajashop.cz/detail/5548985/autosedack.... Vše jsme si vyzvedli osobně v Přerově, protože jsem z Olomouce. A plno dalších věcí jsme tam pořídili....

xmisax
21. čer 2015

@maki_j taky by jsme kupovali bez zimni vybavy, ty jo, super, díky za tip, asi je nejlevnejsi, vid, my by sme ale objednávali přes net, je to daleko, taky třeba kočárek uschovají do porodu nebo třeba měs. před porodem? mají tm i levné zavinovačky, nekupovala si tam? nepísla mi si mi do sz email, že by jsem od Tebe vyzvěděla ještě nějaké info 🙂 a co se týká té sedačky, taky chcemme volit Cybex,ale přijde mi ještě brzo kupovat tu další od těch 9měs. co je .. třeba i fusak ste si tam uz pořizovali??

nevestaak
21. čer 2015

@maki_j Myslíte, že ten zimní fusak není dobrý? Já ho bohužel naživo neviděla tak nevím, ale počítala jsem, že mi ušetří práci a nebudu muset shánět jiný... Díky za odpověd 🙂

maki_j
21. čer 2015

@xmisax je to nejlevnější nabídka, co jsme našli. Úschovu do porodu nedělají, proto jsme objednávali cca 7 týdnů předem. Zavinovačky jsme nekupovali, to mám i s povlečením ze SAM BABY. Brzo to možná je, ale proč na tom neušetřit a nekoupit to zároveň a mít 1300 v kapse a klid 🙂 Našli jsme na ně i dobré recenze. Klidně mi napiš SZ a pokud budu vědět poradím, nebo sdělím zkušenosti 🙂

@nevestaak fusak jsme viděli na živo a měli v ruce a opravdu není moc kvalitní, a oproti ostatním je i dost malý. Předpokládali jsme, že by nám vydržel ani ne půl roku a museli bychom stejně koupit nový. Takže volíme možnost koupit raději kvalitnější na delší dobu.

eb1212
22. čer 2015

taky se mi kočárek moc líbí, viděla jsem ho osobně v sam baby i s lupo comfort a byla jsem pro jeden z nich pevně rozhodnutá. Jen teď jsem trochu nalomená od kamošek, které mají britax b motion(vítěz D testu), ty jej samozřejmě vychvalují hlavně jeho lehkost. Nemáte prosím některá zkušenost s oběma nebo alespoň jaké jsou pro a proti, protože cena je současně úplně stejná.

zyoma
22. čer 2015

@eb1212 ahoj,vlastnim britax b- motion a uvazovala jsem o lupu comfort i presto, ze jsem mela britax. Manzel to zatrhnul, ze uz si vymyslim, takze nic nebude 🙂
Ano, britax je anglicky kocar, je lehky a stabilny, dobre se sklada a nezabira moc mista v aute.
Ted plusy baby designu, je vic odpruzeny nez britax, ma dobre recenze, miminku je myslim v nem pohodlneji, sirsi nafukovaci kola, ma volbu otocit sportovni sedacku od sebe i k sobe!, je u nej lepe vyresene sklapeni sedacky ( u britaxu tahas za snurky ktere obcas dost zlobej). Minusy oproti britaxu, je tezsi a zabere vic mista v aute protoze sportovni sedacka neni pouze potazena latka na konstrukci kocaru jako u britaxu.
Snad jsem ti pomohla 🙂

eb1212
22. čer 2015

@zyoma super moc děkuji🙂..ještě se zeptám, jak je to u britaxu s "podnozkou" na videu není polohování vůbec ukázáno a co jsem se dočetla tak to lze zvednout, ale jen trochu je to tak? právě počítám, že malej bude muset někdy kolem půl roku do sportovní verze a tak bych chtěla, aby se dal celý kočárek dát do polohy v leže a ne abych mu nemohla podložit nožičky a ty mu tak plandaly ve vzduchu.

zyoma
22. čer 2015

@eb1212 no vidis,to jsem zapomnela... Ne,neni tam nastavitelna podnozka, jen kdyz vyhrbis nebo jak bych to rekla,latku pod nohama,tak je to vyssi tak o 10 cm. ale je to stejne na prd 🙂

eb1212
22. čer 2015

@zyoma no takže vítězí lupo comfort zřejmě🙂..moc děkuji za rady🙂

xmisax
23. čer 2015

@eb1212 ahoj,také jsme měli dva na výběr,Baby Dedigg X Britax Bmotion, a i prodavacka spise doporucovala Baby Deságn,je i lepší do terénu. Na ty nožičky to nemá,kola má o hodně menší a sám o sobě kočáreknse mi nelíbil vubec..takže pak sme rozhodovali který z Designu vybrat a máme jasno,že Husky,prcek se má narodit v řijnu,takže pro uplně perfektní pro něj..jinak recenzí na Baby design je nespocetne na emiminu a sama chvala,jen je treba koupit jinou plastekku,za směšnou částku,což si myslím,že je pakatel 🙂 snad jsem také trošku pomohla 🙂

andrejka1234
23. čer 2015

Baby design Husky mám a nemůžu si jej vynachválit. Pláštěnka je opravdu na nic a podvozek je těžší. Ale jezdí se s ním krásně, dá se ovládat i jen jednou rukou. Korbička dostatečně veliká,krásně odpružený - ano,někdo bude tvrdit, že to není třeba, ale neumím si představit jet po lehčím terénu bez odpružení, to bych ji musela vytřepat. Kdyby jsi měla jakékoli další otázky, ptej se 🙂

nevestaak
23. čer 2015

@andrejka1234 Máte kočárek se zimní výbavou? Jaký je ten fusak, který je součástí výbavy? Děkuji 🙂

andrejka1234
23. čer 2015

@nevestaak Husky je jen se zimní výbavou 😉

Fusak je hodně obyč, rozhodně budu dokupovat ještě jeden. Je ale dělaný na sporťák, do hlubokého s ním vůbec nepočítej, zkoušela jsem to. Je to spíš takový tenší softsheell.