• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

21. října 2016 
@bjoucik.15 Elite má nastavitelné podpírání nožiček - jezdila s ním tak do roku a čtvrt - pak už nebylo potřeba. Zádová opěrka je podle mě nezbytná, protože jinak přesně, jak píšete, se to pod mimčem provalí a je to blbé i na záda - kamarádky, co pořídily golfky bez pevných zad brzo si stěžovaly, že tam prcek moc být nechce (ani se jim nedivím - prostě rovné záda, to je základ). GT malé kolečka projede dobře i horší terén, ale ten Elite je v tomhle směru lepší. Navíc je i o dost vyšší, takže manžel, který má 2m, se opravdu ke kočáru nemusí hrbit - GT je opravdu nižší. Jinak s Elite jsme letos byli i letecky u moře a neměl problém s ničím - ani s pláží - zacvaklo se přední kolečko a už se jelo - a malá si v něm hověla maximálně - když jsem tam viděla ty děcka v golfkách, kde měli fakt málo místa, byla jsem za náš kočár hodně ráda:slight_smile: Tohle byla fakt s elektrickou odsávačkou mateřiny nejlepší investice do výbavy pro malou:slight_smile:
7. říj 2016 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 v elite bez desky se malému taky nelíbilo, s ní je to mnohem lepší. Na elite nedam dopustit, výborně se ovládá
7. říj 2016 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka v nových bj elite jsou operky jak na zada automaticky tak pod dupu :slight_smile: takže dítě není tak zapadlé. Elitak je náš top, teď sháním kočárek ještě na takové rychlé přesuny a dovču asi zvolím valco :slight_smile:
8. říj 2016 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte prosím, kde by byl k vidění kočárek Baby Jogger Summit v Královehradeckém kraji? Případně nemáte ho někdo, jen na kukačku? Buď starší typ (o ten mi jde spíš) nebo X3? :wink: Ráda bych si ho pořídila, protože máme teď Baby Jogger City Select a je sice perfektní, ALE hrozně tvrdý, fakt kostitřas. :cry: Dočetla jsem se, že Summit by měl být "měkčí", i když houpat nebude, to je jasné, a taky bohužel nejde otočit korbička proti směru jízdy, což je škoda.:frowning2:
Nebo nevíte o nějaké podobné alternativě? Klidně to může být dvoj/trojkombinace, ale aby byl trochu do terénu, kvalitnější materiál (plánujeme více dětí) a nebyl tak tvrdý! Případně moc děkuju za zkušenosti a rady.
21. říj 2016 v 11:14  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek