• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

2. května 2017 
@bjoucik.15 Elite má nastavitelné podpírání nožiček - jezdila s ním tak do roku a čtvrt - pak už nebylo potřeba. Zádová opěrka je podle mě nezbytná, protože jinak přesně, jak píšete, se to pod mimčem provalí a je to blbé i na záda - kamarádky, co pořídily golfky bez pevných zad brzo si stěžovaly, že tam prcek moc být nechce (ani se jim nedivím - prostě rovné záda, to je základ). GT malé kolečka projede dobře i horší terén, ale ten Elite je v tomhle směru lepší. Navíc je i o dost vyšší, takže manžel, který má 2m, se opravdu ke kočáru nemusí hrbit - GT je opravdu nižší. Jinak s Elite jsme letos byli i letecky u moře a neměl problém s ničím - ani s pláží - zacvaklo se přední kolečko a už se jelo - a malá si v něm hověla maximálně - když jsem tam viděla ty děcka v golfkách, kde měli fakt málo místa, byla jsem za náš kočár hodně ráda:slight_smile: Tohle byla fakt s elektrickou odsávačkou mateřiny nejlepší investice do výbavy pro malou:slight_smile:
7. říj 2016 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 v elite bez desky se malému taky nelíbilo, s ní je to mnohem lepší. Na elite nedam dopustit, výborně se ovládá
7. říj 2016 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka v nových bj elite jsou operky jak na zada automaticky tak pod dupu :slight_smile: takže dítě není tak zapadlé. Elitak je náš top, teď sháním kočárek ještě na takové rychlé přesuny a dovču asi zvolím valco :slight_smile:
8. říj 2016 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte prosím, kde by byl k vidění kočárek Baby Jogger Summit v Královehradeckém kraji? Případně nemáte ho někdo, jen na kukačku? Buď starší typ (o ten mi jde spíš) nebo X3? :wink: Ráda bych si ho pořídila, protože máme teď Baby Jogger City Select a je sice perfektní, ALE hrozně tvrdý, fakt kostitřas. :cry: Dočetla jsem se, že Summit by měl být "měkčí", i když houpat nebude, to je jasné, a taky bohužel nejde otočit korbička proti směru jízdy, což je škoda.:frowning2:
Nebo nevíte o nějaké podobné alternativě? Klidně to může být dvoj/trojkombinace, ale aby byl trochu do terénu, kvalitnější materiál (plánujeme více dětí) a nebyl tak tvrdý! Případně moc děkuju za zkušenosti a rady.
21. říj 2016 v 11:14  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý večer. Můžu se prosím zeptat jestli se u některého kočárku B.O.B dají polohovat nožičky a jak moc se dá položit opěrka zad? Taky jsem nikde nenašla jak je dlouhý uvnitř. Děkuji moc Vendula
30. led ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Baby Jogger City Select se dají nožičky polohovat. Položit se dá úplně, ale u Baby Jogger City Select - myslím, že i u ostatních typů BJ, se nejedná o "rovný leh", ale o polohu jako "v cestovním vajíčku": https://www.youtube.com/watch?v=zJUh7urkcV4 (v čase 3:21 je to vidět:slight_smile:
30. led ve 21:22  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “inzerce patří do bazaru”
31. led v 08:49 • janinenkaaaa
@janinenkaaaa Ještě koukni na FB do skupinky Baby jogger czech :wink:, tam jsme my milovníci a občas se ho někdo vzdá nebo aspon upozorní na inzerát jinde
1. únor v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem zeptat zda máte někdo na baby jogger to stupátko? píšou že nejde na summit, na ten bych to právě potřebovala, máte případně na summitu stupátko jiné značky které tam pasuje? děkuji
19. únor v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kde mívají BJ Summit v Praze na krámě? Chceme se na něj podívat a spoléhala jsem na Kašpárka na Zličíně nebo na Malvíka, ale ani jedni nemají skladem. Netušíte, kde je možné ho vidět?
5. dub ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthiii Pokud máte Facebook, je nejlepší oslovit "maminky" v nějaké skupině (kočárky, maminky apod.), zda někdo nemá a nemohla byste si ho prohlédnout. Mně se takhle zadařilo v Šonově. :slight_smile: Většina obchodů objednává až na "poptávku" a nemají je skladem.
8. dub v 00:20  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthiii skupinka baby jogger czech je tam spousts uzivatelek i z Prahy poradi ukazi i fotky mrknete tam
8. dub v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, nakonec se nám podařilo objevit v obchodě:slight_smile: Ještě zvažujeme Thule, ale asi ro vypadá na ten Summit :slight_smile:
8. dub v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthiii doporučuji pokud se rozhodnete pro summit tak vyuzit slevu u malvíka 20% hodně to uleví peněžence :wink: a nebo 15% v dětském dome :wink: více když tak SZ :wink: akce platí u obou shopu tusim do zítřka.
8. dub ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevite kde koupim novou prezku na pasy do elita?
21. dub ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkamikado galanterie
22. dub v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepredáva niekto baby jogger city mini gt?
2. kvě v 17:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek