Kočárek Ballerina w3, máte zkušenosti?

michaela_kov
25. zář 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s tímto kočárkem (Ballerina W3). Jsem docela prcek tak aby na mě nebyl moc vysoký a není u něj polohovatelná rukojet 😒 , ale na první pohled jsem se zamilovala <3. Ráda si přečtu Vaše názory, moc by mi to pomohlo. Klidně můžete napsat, který kočárek by jste doporučili 🙂

sara84
25. zář 2015

Je kraaasny, hluboky s velkymi koly parada,bude houpat, ale sportak vypada na houby, maly a budedm do nej foukat, tj myslim ze vyuzijete jen hluboky a pak pujdete do jineho...a polske kocarky byvaji hodne tezke, jestli jste drobna,budete se tahat s prckem i tezkym kocarem. .asi bych volila nejaky lehci.Zalezi,jestli budete jezdit mhd,vlakem, autem nebo jen chodit...vjizdet do bytu po schodech,nebo nekde vklidu zaparkujetel...ja mam uplne jiny typ,mam jane slalom, protoze potrebuju jezdit vlakem,sjladat do auta, tahat do schodu 🙂

michaela_kov
autor
26. zář 2015

Děkuji za radu, čekáme první tak jsem ráda za každou pomoc. Moc se v tom sama nevyznám. Zaparkovat se u nás dá skvěle, ale tahat se do kopce před barákem s těžkym kočárkem se mi asi opravdu chtít nebude. Občas mám problém to vyšlápnout s taškou s nákupem. Bydlíme ve městě, ale jezdíme dost často na chalupu a k rodičům přítele na vesnici, takže bych potřebovala i něco trošku do terénu. Koukala jsem ještě na Nestor Moon, ale někteří mě odrazují od těch otáčecích koleček.

sara84
26. zář 2015

Otocne kolecka jsou ok, v terenu si je zaaretujete. Bezi tu soucasne podobna diskuze, na co koukat. Hlidejte si hlavne tu vahu, on 15kg kocar,10 kg dite, fusak,taska a jste strhana po ptochazce jak havir...A taky velky, pohodlny sportak, ktery jde dat do uplneho lehu,a otocit po i proti smeru jizdy, ty moderni jakoby kancelarske zidle ni prijdou strasne nepohodle:( A hluboka korbicka dost velka, nektere korbicky jsou strasne uzke a kratke, a pak se tam nevejde uz 4.mesicni mimi...A za me super nacvaknout vajicko na podvozek, hlavne bez nejakych adapteru, ty nikdy nebudete mit u sebe. A z moji zkusenosti, radeji kvalitni, znackovy kocar z druhe ruky, bez novy nekvalitni...Ja mam ted pro druheho syna kocarek,ktery uz vozi 4. Dite, ty Jane jsou neznicitelne 🙂

rousse
26. zář 2015

@michaela_kov otocné kolecka jsou super - v terénu zaaretujete a jinak jsou k nezaplacení - v obchodě mezi regálama si to s pevnýma nedokážu představit. Jinak já osobně už bych do polského kočárku nešla - koupili jsme X-lander a jsem fakt vytočená. Kočár těžký, než dojedu z obchodu domů (bydlíme na vesnici na kopci), tak jsem zpocená jak zavalený horník (a to má naše malá teprve 7 měsíců), rozvrzaný, rozhrkaný, pochybuju, že by 2. dítě odvozil. U kamarádky jsem se zamilovala do Baby Joggera - geniální kočárek - lehký, skladný, skládá se zatáhnutím 1 poutka (sporťák - jak je to s hlubokým, to jsem nezkoušela), prostě GENIÁLNÍ! Kdybych vybírala znova, jdu do něj...

michaela_kov
autor
27. zář 2015

Moc děkuji za rady, ten druhý kočárek vypadá že vyhovuje všemu. Koukala jsem na něj i v prodejně a je i na mojí vejšku přijatelnej 🙂 krásně přes něj vidím a není nízko u země.