Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

hojda
5. čer 2011

@lucisa No má tu oranžovou, fakt flekatý, pod tím okénkém to má úplně jinou barvu☹

lucisa
5. čer 2011

@hojda aha, to jediné mě napadlo, protože jsem viděla jezdit pár hightreků a žádný s emi nezdál vybledlý, ale já právě viděla ty barvy z běžné nabídky - černým, modrý, hnědý, červený,.....

radushka
5. čer 2011

@hojda do lehu jde dát, akorát není rovný, ale vytvarovaný podle těla.Nevím, jestli bych tam teda dala 5m mimčo, ale na větší děti je to právě super.Zrovna dneska malá usla a byla jsem ráda, že spí pohodlně 🙂 A barvu máme černo zelenou - letos je to druhé léto , co je venku a barvy jsou ok.Asi to fakt byla ta limit. edice

luucia
6. čer 2011

Ahoj hightrekačky,

tak já mám doma svůj druhý High trek 😵 první jsem po dcerce prodala s tím, že na druhé koupím jiný kočárek...ale at jsme hledala jak jsem hledala, lepší kočárek jsem nenašla 😀 😀 😀

Jen bych potřebovala radu..nevíte jaký skejtík na High trek sedí?

hojda
6. čer 2011

@luucia Tak to by měla taky zajímalo, sousedka ho má a malou nosí za krkem, protože skejtík nesehnala☹. Originál žádný není....

luucia
6. čer 2011

@hojda to jsme právě koukala, že origoš není..ale snad na něj bude sedět nějaký univerzál 😕 v týdnu se stavím v obchodě, kde jsem ho kupovala a zeptám se 😉

mam4
6. čer 2011

@hojda no ale moja sa v nom vozi v pohode ale ako vravim ta cesta autom bola samy plac ... a ked bol syn v sportaku tak som ho normalne vedela dat do lahu ked spinkal nebola to klasicka rovina ako stol 😅 ale ono je ta sedacka tvarovana, podla mna pre dieta maximalne pohodlna 😵 aj ten potah je super, nie taka umelina ako na vacsine kocikov, ja proste tu znacku zboznujem 😎

tej farby som sa aj ja bala, kedze mam cierny, aj som sa ho snazila setrit pred slnkom ale tiez je stale pekny. akutat som si az teraz vsimla ze ten potah ma akoby 2 druhy latky a jedna je o troska tmavsia, alebo sa len inak lame na svetle 😅

stratford
15. čer 2011

@mam4 nám brzda nevrže, bylo mi řečeno, že když chodím s kočárkem 5 hod denně tak ať se nedivím, že vrže 🙂 kamarádce se rozvrzal kočárek s4. Asi ho moc přetěžuju.

stratford
15. čer 2011

holky, využijete vložku do kočárku ? Díky za názory

mam4
15. čer 2011

@stratford tak potom neviem, ale mozno to je naozaj öptrebenim" poprom manzela alebo v byciklovom obchode nech sa na to pozru, mozno bu stacilo nieco premazat ... a ja uz doma mam vlozku ale zatial sme nemali kedy vyskusat ... ale ak sa osvedci tak kupim dalsiu na ozivenie 😵

mam4
15. čer 2011

@mam4 heh asi to malo byt bicyklovom 🙂

lucisa
15. čer 2011

@mam4 , @stratford holky, na stránce o jiném kočárku, házel někdo fotku nějakého mazadla na vrzající kočárky, které nese shodou okolností název našeho kočárku (je to cca uprostřed):
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/stokke-x...
Ale nikde jsem ho neuměla najít v obchodech, možná se doptáte vy........

@stratford co se týče podložky, já mám z Malvíku, koukni se dvě tři stránky zpět, mám tam odkaz i fotku v našem kočárku. je to suprácká věc, už jen to, jak teď malá ťape, pk ji dám do kočárku, tak se ušpiní podložka, pak ji jen vytáhnu a vyperu vložku a kočárek je ok.

mam4
15. čer 2011

@lucisa ja myslim ze je to obycajny lubrikacny sprej aky sa da kupit v autoservisoch, hornbachu, alebo inych obchodov pre domacich majstrov 😉

lucisa
15. čer 2011

@mam4 jj, to je možné, jen mě překvapil ten název🙂

stratford
15. čer 2011

@mam4, lucisa díky holky, manža to promazává pravidelně, ale tohle prý je v umělé hmotě a tam to rozebrat ani jinak promazat nejse, promazává olejem, co nám poradili v malvíkovi.
Asi tu vložku taky koupím, kočárek máme furt špinavý. Díky 🙂

mam4
16. čer 2011

@stratford A naozaj ste skusali aj povolit tu rucnu brzdu ? a akej farby mate kocik ?? mne bolo videit spinu len na popruhoch ked ich sucasne s jedlom ozuzlaval 😀

lucisa
16. čer 2011

@stratford já jsem ten kočár měla spíš špinavý u nožiček, ale dalo se to rukou oklepat, ale ta podložka se mi tam líbí, přijde mi, že to oživí kočárek.
Jo, holky, představte si, co se mi stalo. jela jsem s kočárem na bruslích a najednou jsme musela prudce zabrzdit a jak jsem se pak chtěla rozjet, nějak mi drhlo levé zadní kolo, normálně jsem měla co dělat roztlačit kočárek. už jsem chtěla volat manžovi, že to neutlačím, ať pro nás přijede autem a najednou to povolilo.
Tak mu to doma říkám, on se na to šel podívat a přinesl mi v ruce rozpadlé brzdové obložení, jsem to normálně nějak zavařila a zničila 😀 😀
Ale je mi jasné, že už to muselo být ošolíchané, přemýšlím, jestli se to dá dokoupit, kupovaly jste to už některá někde? Jako nožní brzda brzdí, tam není problém, to nemá s obložením co dělat a ruční brzda ještě jakž takž díky pravému kolu přibrzdí, takže taky žádná křeč, ale i tak, by mě to zajímalo.

poppy1
19. čer 2011

ahojte baby! Tak odvcera som novou majitelkou High Treku. zatial som veeelmi spokojna 😉 Potrebujem ale radu. Neviete mi poradit co je najlepsie? Ci kupit na zimu original fusak od Bebe Confort (je ale dost drahy) alebo kupit nejaky nanoznik, resp. dat si usit nanoznik, alebo kupit fusak napr. od Emitexu. Co je najlepsie? Rozmyslam, ze ked bude zima, idealny by bol fusak, ale zasa co s takym sychravym jesennym pocasim? Vtedy by zasa bodol nanoznik... Mate nejake napady? 😉 Resp. ak ma niekto na predaj, odkupim 🙂

Dalsia vec je podlozka do kocika... Viete mi poradit nejaku dobru web stranku alebo obchod, kde by som zohnala za fajn cenu? Resp. tiez ak niekto predavate, ozvite sa mi do IP 🙂

Dakujeeeeem

poppy1
19. čer 2011

jaj a zabudla som napisat, ze kocik mam v hnedej farbe, takze do uvahy prichadza cierna a hneda 😉

lucisa
19. čer 2011

@poppy1 Já mám klasický fusak s falešným beránkem ještě po starších holkách a nánožník neoriginál. Já ho s kočárkem už koupila, ale tady jiné holky házely odkazy na mimibazar, kde je pár šikovných maminek, které ušijou na přání podle typu kočárků nánožník, vybereš si barvu, příp. nějaké ozdobné aplikace atd.
Co se týče podložky, já mám z Malvíku a nikde jinde jsme levnější neviděla, koupila jsem si hned dvě, jsou opravdu dobré, žádná tenká hadra.
Koukla jsem na SK stránky, tady je odkaz:
http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/farebne-vlo...
Hnědá barva je docela univerzální, tak si můžeš vybrat, třeba béžovou, žlutá nebo limetka je naprosto úžasná, tu mám já (a ještě oranžovou), jsou fakt super a praktické.

poppy1
19. čer 2011

@lucisa dakujem pekne a teda myslis, ze je vhodne kupit aj nanoznik aj fusak? alebo staci jedno z toho...

poppy1
19. čer 2011

@lucisa a este citam,ze ta vlozka ma rozmery: sirku 60 cm a dlzku 95 cm. Nie je teda prilis velka na High Trek? lebo co som merala tak jeho dlzka je nejakych 88 cm a sirka 40 cm.

lucisa
19. čer 2011

@poppy1 za mě jo, pokud nehodláš koupit nějaký ultra super fusák, který má nějakou nepromokavou a "neprofoukavou" úpravu.
Protože letošní zima, kdy chumelilo a bylo to mokré, to bych jen fusák měla strach, že promokne. Já dávala oboje a malá tam měla jak v pokojíčku. 😉

lucisa
19. čer 2011

@poppy1 není to velké, kuk na můj kočárek:

poppy1
19. čer 2011

@lucisa aha super, dik aj za fotku 😉

samkat
24. čer 2011

Ahojte dievčatá, som tu nová, takže prípané "psie kúsky" vyplývajúce z neznalosti používania tohto typu komunikácie mi vopred odpustite. Ale som celkom učenlivá 😅 , tak snáď to spolu zvládneme. Včera moje dievčako oslávilo svoje prvé životné jubileum t.j. svoje 1. narodeniny a ja som si okrem nostalgického rozjímania nad životom uvedomila, že je pomaličky čas začať sa zbavovať všetkých tých milých maličkých vecí ktoré zrejmä už potrebovať nebudeme ☹ , keďže je to naše druhé dieťatko. Oblečenie posúvam jednej známej, ale potrebovala by som sa "zbaviť" , aj kočíka - tiež Bebe confort high trec. Slovíčko zbaviť nie je celkom na mieste, pretože je to naozaj super vozítko s ktorým som bola veľmi spokojná, ale keďže naša malá je dosť veľké dieťatko a už je to aj riadny chodec, ktorý dlho neobsedí, používame už iba kočík typu golfové palice. Takže, ak by mal niekto záujem tu je moja ponuka: je to Bebe Confort High Trec Lifestyle Brown 2010, tento model mal ako jediný podľa mňa najkrajšie farebne riešenú konštrukciu (nie je ani šedá ani čierna, je taká akoby hnedá + aj tie vnútorné plastové časti kolies sú hnedé. Skrátka s peknou čokoládovo-hnedou farbou kočíka to vyzerá výborne).
Predávam ho s úplne kompletným príslušenstvom aké ku tomuto typu kočíka existuje. To jest - športový kočík, hlboká vanička Windoo, autosedačka Créatis.Fix, báza pod autosedačku, fusak do autosedačky, fusak do šporťáku, tašku na kočík, pršiplášť na šporťák, vaničku aj autosedačku, sieťku proti hmyzu na vaničku, komfortnú sadu do vaničky na polohovanie chrbátika spolu s chráničom hlavičky, slnečník + doplnok fusak Brio hnedej farby, ktorý úplne perfektne farebne aj tvarovo sedí do vaničky aj šporťáka. Originák fusak bebe confort je úplne nový nepoužitý, je to ten typ kde sú delené nožičky. Kočík predávam ak s bielou vaničkou Bebe confort Amplitude 2010 a bielym stojanom na ňu. Je tiež super aj s výpustom na dne do ktorého sa dá nasadiť hadička a tou vodu vypustíte napr. do vane, alebo vedra, takže sa s vaničkou plnou vody nemusíte nadrapovať. Cena za kočík s kompletným príslušenstvom + vanička so stojanom k tomu by bola v ponuke za 750,- Eur. Apropo, kočík bol zakúpený koncom júna 2010, takže ešte je tam aj 1 rok záruky. Ak by ste mali niektorá záujem, prípadne vedeli o niekom, dajte mi vedieť. Vieme sa dohodnúť aj na osobnom dovoze. Inou cestou som ho ešte neponúkala. Pokúsim sa ho nafotiť a pridať pár obrázkov, aby ste boli v obraze.

lucisa
24. čer 2011

@samkat nabídka pěkná, ale tady na diskusi holky high trek mají, až to nafotíš, hoď si to rovnou do inzerce, tam máš prostor na text, fotky, můžeš měnit , aktualizovat a snáz si tě tam případný zájemce najde.😉

samkat
24. čer 2011

@lucisa dík za radu. Hodím to tam a snáď sa pošťastí 🙂 .

sobinka707
5. črc 2011

Ahojte,my sme kúpili jazdeny High Trek a chcem sa spytat,či neviete,či mozem poťahy hodiť do pracky,alebo ich len ručne oprat.ďakujem

sobinka707
5. črc 2011

@lucisa Ahoj, prepac ze otravujem, ale vidim, teda precitala som si, ze mas High Trek a chcem sa spytat- my sme kupili jazdenku a chcela by som oprat potahy, len neviem, ci to mozem dat do pracky, alebo iba v ruke. Dik moc za radu