Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mat_ka
17. led 2012

ahoj my mame windoo aj vajicko ale prave v ciernej. maly sa nam narodil koncom marca a je to iba predsudok ze by sa akoze dieta v tom malo uvarit 🙂 tym ze na windoo je super odvetranie tak je uplne jedno akej je farby.
ak mas zaujem napis radi ti to posunieme.

pazibarb
24. led 2012

@veverka84 @landrea Ahoj holky, rozumím vám půlku.. 🙂 Chtěla bych koupit hluboke luzko. Podvozek a sportak mame. Je to to co prodavate? Díky

pazibarb
24. led 2012

@mat_ka mam sporťáka v černé, tak je mi jedno v jaké bude windoo. Hlavně aby šlo zacvaknout 🙂
Napište mi do IP jestli chcete prodat a za kolik? Díky moc!

chirabell
5. únor 2012

Ahojte, uvazujem nad tymto kocikom, ale bola som varovana, vraj sportak je velmi otvoreny, ze strieska sa neda poriadne stiahnut a tak nekryje, najma v zime dostatocne, ked fuka tak dietatko prefukne. Ja nemam este skusenost s kocikmi, preto by ma zaujimala vasa skusenost...aku mate skusenost so sportakom v zime?

luucia
6. únor 2012

@chirabell naopak bych řekla, že sporták je super...stříška je tak dlouhá, že se dá stáhnout až k nožičkám, to jsem u jinýho sportáku neviděla 😵 jako je z takovýho tenšího materiálu, to jo, ale super 😉

lucisa
6. únor 2012

@chirabell taky bych řekla pravý opak, přesně jak píše @luucia , zvlášť když dítě sedí, stáhneš mu boudu před oči a nefouká na něj. zrovna dnes jsme to vyzkoušeli. A že je tenčí stříška, to je pravda, ale já mám fusak, zvedla jsem ho malé kolem hlavy a v pohodě.....

chirabell
6. únor 2012

@lucisa @luucia diiiky moc, ste ma ukludnili, videla som ho len u inych mamiciek na akcii (cudzie) a bolo mi blbe sa ich pytat na kocik, nazivo si ho chcem ist pozriet koncom marca ked budeme mat cestu okolo kamenneho obchodu kde ho maju, lebo u nas ho v kamennych nemaju velmi v ponuke, skor net. Este raz vdaka 🙂

radushka
11. únor 2012

Holky prosím vás, který skate se hodí k tomuhle kočárku? Nějak neumím dohledat ty stránky, jak tu o tom byla řeč 😅

radushka
11. únor 2012

@luucia díky moc a sedí dobře jo? Právě jsem chtěla radu od někoho, kdo ho už má zajetý 😉 Malá je spokojená? A nevadí v chůzi? Moc díky za info 😉

katchi
11. únor 2012

Ahoj holciny, bdu prodavat sportak BC High Trek, fotky mam ve fotoalbu, tak kdyby mel nekdo zajem, pisnete SZ. Na cene se domluvime.

luucia
12. únor 2012

@radushka jj, sedí v pohodě 😉 Anetka je spokojená, protože nemusí ťapat 😅 ale už ho asi dám pryč, protože je akorát líná 😝 no při chůzi nevadí, ale musela jsem si na to trošku zvyknou, abych nekopala do koleček 😉

radushka
12. únor 2012

@luucia moc díky za info, jdu pohledat, kde by se dal sehnat 😉 .Ty ho náhodou nebudeš v blízké budoucnosti prodávat, že? 🙂

luucia
13. únor 2012

@radushka no ráda bych ho brzy prodala, ale bojím se, že se pak nikam nedostanem..možná na jaře až bude Anet jezdit na kole, tak to bude lepší..ale pro jistotu si ho ještě nechám někde v záloze 😉

radushka
13. únor 2012

@luucia jasně, chápu 😉 . Už koukám po bazarech, kde a za kolik se dá sehnat.Jo a ještě - když bych koupila použitý, je nějaká část, na kterou si mám dát pozor? Zničený , polámaný plast, chybějící díl,... Moc díky za pomoc 😉

luucia
13. únor 2012

@radushka já nevím...my ho používáme půl roku a nikde nic ulomenýho nebo chybějícího není 😉 přijde mi docela dobře udělanej 😉

radushka
13. únor 2012

@luucia tak díky, tekže jdu asi do toho jetého.Ono po pár prvních vycházkách to asi bude stejně jedno 😀

radushka
13. únor 2012

@luucia a ještě jeden dotaz 😅 .Zjistila jsem, že některé mají k uchycení jakoby takové čudlíky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29687906&tab=4 a některé popruhy http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22152353&tab=8
Ty máš který? Nebo nevíš, jaký je mezi tím rozdíl?

luucia
13. únor 2012

@radushka já mám ten první s čudlíky 😉 ten druhý jsme ani neviděla 😉

radushka
13. únor 2012

@radushka už jsem na to přišla - mají to všechny jenn některé nejsou vyfocené s těmi popruhy 😅

Ale teda uprostřed na tom stupátku mají některé vystouplý hrbol (nevím k čemu je) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29687906&tab=4 a jiný typ má nějaký zamykací panel, bez hrbolu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22152353&tab=8
Nevíš, jaký je v tom rozdíl?

radushka
13. únor 2012

@luucia ten předchozí příspěvek byl pro tebe 😉 😀

luucia
13. únor 2012

@radushka My máme s tím hrbolem a ty popruhy tam fakt nemáme 😕 sice to na tý fotce není vidět, ale jen pro představu 😉

radushka
13. únor 2012

@luucia Aha tak to je divné, já myslela, že jsou ty popruhy všude 😕 .A do čeho se teda ty špunty píchnou? Každopádně dík za fotku a za postřehy 😉

jankohrasko
14. únor 2012

baby inak teraz maju v babyparku akciu na farbu Mango red 😀 3 990 Kč vč. DPH
http://www.babypark.cz/kocarek-bebe-confort-hig...

luucia
14. únor 2012

@radushka tak jsme to dneska prozkoumala a máš pravdu..ty popruhy tam jsou 😀 on mi skate přidělával ke kočárku taťka, tak ani nevím, jak je to tam přidělaný 😀

radushka
14. únor 2012

@luucia jé, moc díky, no já si právě říkala, že do čeho se píchnou 😀 . A už jsem se dopídila -ten zámek mají starší modely a ten výčnělek ty novější. Tak ještě jednou díky, moc jsi mi pomohla 😉

ahora
15. únor 2012

ahojky, jsem čerstvě majitelkou high treku a právě jsem sehnala korbičku a když jsem ji nasadila, tak se mi zdá, že nesedí moc pevně, hodně se viklá. Je to normální? Díky za zkušenosti

lucisa
15. únor 2012

@ahora nevím přesně, já mám jen sporťák, ale přijde mi, že se bude viklat, vždyť je to nacvaknuté jen na dvou bodech uprostřed, takže tam nějaká vůle určitě bude. Oproti jiným kočárkům jsou sice ty dva body širší, ale i tak...... 😵

luucia
15. únor 2012

@ahora jj, ta korba se malinko hýbe..moje dcerka to miluje..stačí jen zahýbat korbou a spí 😉

lejka23
20. únor 2012

ahojte predavam BC High Trek ,sportovy s vanickou Windoo Plus pouzivanu 6 mesiacou a sportovy je cisto novy..na cene sa da dohodnut..