Kočárek Bebetto Flavio - máte někdo zkušenost?

mer
28. črc 2014

Máte někdo zkušenost s Bebetto flavio- moc se mi líbí, ale nikde jsem o něm nenašla ani zmínku od někoho z uživatelek, máte někdo prosím o zkušenosti díky

mer
autor
30. črc 2014

????

mer
autor
30. črc 2014

Opravduho ještě nikdo nemá?

mer
autor
15. zář 2014

Tak asinee

veronka
2. říj 2014

@mer Dobrý deň, prosím vás máte tento kočík? Ak áno, tak ako ste spokojná? Ďakujem

mer
autor
2. říj 2014

Nee, nemám jen sem zháněla recenze

terosek
10. říj 2014

My uvažujeme nad Bebetto Silvia 2014. Je moc hezký, viděla jsem ho v reálu a moc se nám líbí, ale zkušenosti nemáme :( taky je nemůžu nikde najít.

jana12369
16. únor 2015

@terosek
@mer
@veronka ahoj děvčata, taky se na něj s manzou díváme. Ale recenze stále nikde nejsou. Ne pořizovala jste některá? Byla bych vděčná za info ! 🙂

terosek
16. únor 2015

@jana12369 My jsme nakonec vybrali úplně jiný...

veronka
17. únor 2015

@jana12369 my sme tiez kupili uplne iny, nepacila sa mi ta tenka latkova vanicka, kupili sme camarelo art a max spokojnost

kuna66
27. únor 2015

mám ho a je užasný velká kola velká korba odpružený,krásný design.. bílo námořnická kombinace..krásná..dobře se skládá..nenašla jsem vadu

klesnilova
18. bře 2015

@kuna66 Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat ohledně kočárku...prý nejde stáhnut stříška na korbičce? Buď je jen úplně rozdělaná nebo celá se složená. Děkuji

mer
autor
23. dub 2015

@kuna66 A nezdá se vám krátká rukojet? Jak ste s ním jinak spokojená?

kuna66
24. dub 2015

holky jsem moc spokojená mám zářijové miminko a ve fusaku se do korby vešel pravdu až do ted...ve sportáku jezdíme ale jen občas jelikož jsem si koupila lehčí sporták na cestování...jinak super prostorná korba velké příslušenství taška,držák na pití,pláštěnka sítka proti hmyzu máme i adaptéry na maxi cosi autosedačku...rukojet je polohovatelná a korba také jde zvýšit aby mohlo být miminko v polosedu nebo lehce zvýšené....když už chtějí trochu vidět...střecha jde hodně zatáhnout tak tam pak nefouká

pertra
30. dub 2015

Mám ho 🙂 přesně ten tyrkysový...trojkombinace..budu prodávat

alexkaaa
9. kvě 2015

Dobrý den,
můžu se zeptat,zda máte někdo Bebetto Silvia? Jak jste s ním spokojené? Je lehký? Vhodný do terénu? Není to chrastítko? 🙂 Jaká je látka? Tenká,silná,šisuje se? Mockrát děkuji. Nenašla jsem ho nikde v ČR v bazaru,tak se pro něj chystám na Slovensko. Bohužel jsem ho ještě neviděla na živo,tak sháním recenze. Moc děkuji.

klesnilova
9. kvě 2015

Za měsíc si jedu Silvii objednávat 🙂 Tak budu taky ráda, kdyby ještě někdo do té doby napsal zkušenosti...

alexkaaa
10. kvě 2015

Snad se někdo ozve. Já už objednávku řeším. 🙂 Zítra se na něj jedu podívat do obchodu. Zatím jsem četla jen samé klady. Čtu na slovenských a polských stránkách.

mer
autor
10. kvě 2015

@pertra Dobrý den, chci se zeptat, kdy ho budete prodávat? A přibližně za kolik?

mer
autor
10. kvě 2015

@kuna66 Chci se zeptat nemá moc malý košík?

pertra
11. kvě 2015

Dobrý den, mohu prodat skoro ihned.. je to TROJKOMBINACE...tyrkysová barva. Kupovaný 07/2014..hluboká korba používaná 08-12/2014, sporťák využívám nyní, vajíčko využívané cca 6 měsíců. Původní cena 11 250,- Chtěla bych prodat za 7 000,- Podotýkám že je to TROJKA...normálně se prodávají dvojkombinace a vajíčka se dokupují. Kočár je v TOP stavu.. myslím, že košík je tak akorát...já s ním na nákupy nikdy nejezdila 🙂

mer
autor
12. kvě 2015

@pertra
No já budu shánět až tak během června, tak vám písnu, pokud ho budete mít ještě, já bych radši jen dvoukombinaci a vajíčko jiné, ale ozvu se děkuji moc

pertra
13. kvě 2015

Určitě ho ještě budu mít 🙂

alexkaaa
14. kvě 2015

@pertra Dobrý den, to vajíčko máte taky v tyrkysové barvě? Mám objednanou dvojkombinaci Bebetto Slavia a sedačku se k tomu chystám dokoupit. 🙂 A když jste jí dokupovala,dostala jste k ní automaticky adaptéry a nánožník?

pertra
15. kvě 2015

Já to mám od známého, který touto značkou zásobuje českou republiku. Vajíčko mám také v tyrkysu a mám k tomu i adaptéry a i nánožník..

alexkaaa
15. kvě 2015

@pertra Ahaa 🙂

alexkaaa
21. kvě 2015

Tak jsem si objednala Bebetto Silvia na Slovensku za podstatně nižší cenu,doprava zdarma s dodáním 3-6 týdnů a je to sotva 14 dní a kočárek je na cestě. 🙂 Hned se vám pochlubim s prvními dojmy 🙂

mer
autor
21. kvě 2015

@alexkaaa A kde si objednávala? A za kolik vychází v přepočtu?

alexkaaa
21. kvě 2015

@mer Objednala jsem na 4mama&baby. Dneska mi dorazil. Je naprosto úžasný. Prostorný,celkem lehký,krásný,spoustu vychytávek. Splnil moje očekávání na 100%. Jo a jinak jsem koupila za 8.904,- dvojku. A platila v CZK,mají český účet. 🙂 Za mě doporučuji.

klesnilova
22. kvě 2015

@alexkaaa Tak to je luxus cena!!! Já byla ve středu ve Zlíně a cena za Silvii 10500,- 😒 I když je fakt, že je to už novější model...

alexkaaa
22. kvě 2015

@klesnilova Je to krásná cena a model 2015. I když bych řekla,že se od loňska vůbec nic nezměnilo.
Slováci na něj mají teď akci,takže se to vyplatí.
No ale je fakt krásnej, kocham se pořád 😀