Kočárek Camarelo Carera New, máte zkušenost?

nikolavod
7. říj 2016

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárky Camarelo? Na internetu moc recenzí není🙁 Mám vybraný Camarelo Carera new-přikládám obrázek. Budu ráda za jakoukoli recenzi nebo zkušenost😉 děkuji

astyna
7. říj 2016

určitě radím vyzkoušet v praxi 🙂 designy mají krásné, ale jízdní vlastnosti mě nepřesvědčily. Ta kola nevypadají moc do terénu.

nikolavod
autor
7. říj 2016

@astyna děkuji, chceme se na něj jet podívat, tak pořádně vyzkouším😀 akorát nevím, jaký jiný bych kupovala, žádné mě nezaujaly tak moc🙁

katievee
8. říj 2016

Ahoj, mám Camarelo Carmela a jsem maximálně spokojena, jezdí suprove a korbicka je krasne hluboká a prostorná. Řekla bych ze Camarelo je dobra značka 🙂

katievee
8. říj 2016

A kupovala jsem ho v kamenném obchodě, takže jsem tam maleho rovnou soupla na zkousku 🙂

nikolavod
autor
8. říj 2016

@katievee jéé, to ráda slyším. Dnes jsme se na něj byli podívat a budeme ho kupovat😀 uchvátil nás😊

haaanaaas
16. dub 2017

@nikolavod Dobry den, chtěla bych se zeptat jak jste s kočárkem spokojeni? My ho koupili včera na prodejně,zaujal nás hned oproti jiným vystaveným. Miminko sice čekáme až v srpnu,ale tak snad jsme se neunáhlili 🙂

babyver30
16. dub 2017

Dobry den, me se zase libi Camarelo Sirion, nema nekdo? Budu rada za kazdou zkusenost!

martices
26. čer 2017

@nikolavod můžete mi prosím napsat vaši zkušenost? Líbí se mi, ale zatím jsem ho neviděla v kameném obchodě. Podle fotek nejde odhadnout barva ani materiál na boudičce. Budu ráda i za tip ve kterém obchodě je mají... Nejlépe Praha, Plzeň a okolí.
Máte barvu 04?
Předem děkuji za info.

jana252525
5. črc 2017

Dobry den. Mame Camarelo Carera new, jezdime s nim cca mesic a za me super. Vsichni nam ho chvali. Krasne se s nim jezdi, je lehky, skladny, lehce manipulovatelny. Mame sedy a barva a material supr.