Kočárek Chicco artic 2015, máte zkušenost?

aneztuzka
5. čer 2015

chicco artic 2015 máte zkušenost? Přijde mi skvělý🙂

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marinovo
4. zář 2015

Zdravím, také uvažuji o Chicco Artic 2015. Nenašla jsem žádné recenze přímo na tento kočárek a ani na jiné kočárky značky Chicco. Nemáte někdo nějaké zkušenosti? Zajímá mě životnost, kvalita, dílenské zpracování, poruchovost...

aneztuzka
autor
4. zář 2015

kamarádka zrovna prodává téměř sporťák 🙂 mám ho tu v nabídce za ní, kdybys měla zájem.

aneztuzka
autor
4. zář 2015
marinovo
4. zář 2015

Díky za nabídku, rozhoduji se mezi tímto a kočárkem od Peg Perega. Spíš mě zajímají zkušenosti - spokojenost, nespokojenost, poruchovost... , jízdní vlastností....

aneztuzka
autor
4. zář 2015

Jasně, já tedy zkušenost nemám.

cmunda
29. zář 2015

zdravím, já tento kočárek mám.je v pohodě, prostorný, dá se otáčet sezení, velký nákupní košík, ten je přístupný lépe než u jiných kočárů. Má velkou boudu dá se sklopit až na nožičky dítěte. Kočárek prodávám, je používaný 4 měsíce, stále v záruce,kdyby jste měli zájem ráda pošlu fotky.

marinovo
1. říj 2015

Dobrý den,
Děkuji za nabídku, ale zatím nejsem rozhodnutá, zda si tento kočárek pořídím. Rozhoduji mezi tímto kočárkem a kočárkem od Peg Perega. Na Peg Perega jsem našla spoustu kladných recenzí, na tento kočárek skoro žádnou. Zajímají mě zkušenosti uživatelů, poruchovost, kvalita, ovladatelnost....

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz