Kočárek Concord Neo Mobility Set Midnight Black 2016

starovav
29. črc 2016

Dobrý den,
má někdo zkušenost s tímto kočárkem a nevíte, kde by byla možnost ho vidět? Děkuji za jakékoliv info.

eliskaxox
30. črc 2016

Mam ho doma jako sportak a muzu vsema 10 doporucit. Nejlepe ovladatelny ze vsech kocarku co jsem mela, idealni do mesta ale zvladne i travu a zpevnenou cestu. Jen teda do lesa a na pole to neni. Korbicku Scout jsem take mela a super. Autosedacka lehka, bezpecna a nas syn byl hodne maly a plne mu vyhovovala nebyl tam zkrouceny. Ja muzu jen doporucit. Jo a maji ho v babiez

starovav
autor
1. srp 2016

Děkuji za Vaši reakci. Můžu se prosim ještě zeptat ohledně te korbičky scount? My měli původně vybraný concord travel set, kdy ta korbička byla více zaoblenější a ta je prý maličká, že z ní dítě hned vyroste a kolem 4. měsíce se už do něj nevleze. Byla jste spokojená s tou scount ohledně velikosti?

eliskaxox
2. srp 2016

Tak Scout ma vnitrni rozmer 74 x 32 cm a Sleeper ma 68 x 28 cm, mela jsem obe dve a ta scout je pro rijnove mimi urcite lepsi. Ta sleeper je krasna ale pro mimco tak prosinec az kveten. Ja tedy nejsem zastance vozeni 8m deti v korbe, nas maly sel do sportaku ve 4,5m protoze v hluboke rval a sportak mu vyhovoval vic. U Nea mate vyhodu ze ve sportaku mate novorozeneckou vlozku, takze tam bych se nebala dat i 3m mimi

starovav
autor
10. srp 2016

Mohla bych se jeste prosim zeptat na ten sportak? Jak dlouhy je? Pry je mnohem mensi nez concord wonder.

eliskaxox
11. srp 2016

@starovav Tak to urcite je :D mam oba kocarky, take to jsou ale zcela odlisne typy kocarku. Wanderer je tereni tank, obri pan kocar a moje srdcovka. Neo je designovka do mesta, je krasny a do 2 let urcite postaci. Pak uz se pocita s golfkama.