Kočárek Cosatto Ooba 2015, máte zkušenost?

paooolina
10. led 2016

ahojky maminky, těhulky 🙂,

chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? budu ráda za každé odpovědi! děkuji!

http://www.babyplaza.cz/babyplaza/eshop/13-1-KO...

verunina1
15. únor 2016

Dobrý den 🙂 osobní zkušenost nemám bohužel, ale příští týden ho budeme objednávat 😊

paooolina
autor
15. únor 2016

tak držím palce! já nakonec neobjednala 🙂

turbina
3. bře 2016

Nemam přímo tento, ale mám Cosatto giggle a maximální spokojenost 😊.

verunina1
4. bře 2016

@turbina jeee 😊děkuji za napsání ste moc hodná, teprve čekám až dorazí z Anglie, tak doufám, že budu také spokojená 😊

turbina
4. bře 2016

@verunina1 Určite budete spokojena 😉. Na to, že ho uvádí jako městský kočárek, tak krásně pruží a zvládá i přírodní terén. Je úžasně lehoučký a da se skvěle ovládat jen jednou rukou. 😊 Jsem zvědavá na reálný fotecky 😊.

turbina
4. bře 2016

@verunina1 Jo a ještě je super, že je na něj 4 roky záruka 😉.

verunina1
5. bře 2016

@turbina ještě jednou děkuji 🙂 já jsem teda radši volila tento se 4 kolečkama, tak uvidíme a sama jsem zvědavá jaký bude na živo 😀😊jelikož v čr nebylo nikde možné ho vidět na živo, tak to byl trochu risk 😊

paooolina
autor
13. dub 2016

@verunina1 tak jak to dopadlo s kočárkem? já jsem právě taky hledala prodejnu, kde bych ho mohla vidět a nikde nic 😀

lera1
6. srp 2016

holky,kdo máte tenhle kočárek,prosím o zkušenosti,popřípadě,nebudete ho některá prodávat? 😉 S koupí nespěchám,aktuálně ho budu potřebovat až tak únor-březen 2017.Díky.

paooolina
autor
6. srp 2016

@lera1 ja ho nemám :(

verunina1
7. srp 2016

My máme a jsem naprosto spokojená ! Je úžasnej ❤️

lera1
7. srp 2016

@verunina1 jů,to ráda slyšim 😉 když neseženu po někom,půjdu do nového,prostě jsem se zamilovala 🙂 a můžu se zeptat,kde jsi ho koupila?Já zatím počítám,že ho koupim tady http://www.scpshop.cz/KOMBINOVANE.html?vyhledav...

turbina
7. srp 2016

@lera1 Doporučuji obchod luxusprodite.cz Úžasný jednání a i kočárky od Cosatto co nemají v nabídce ,tak seženou.

lera1
8. srp 2016

@turbina paráda,moc děkuju 😉 mám od cosatta golfáče a velká spokojenost 😉

verunina1
8. srp 2016

@lera1 ano tam jsem ho také kupovala a úžasné jednání a mají i servis pro cosatto a hlavně se specializují pouze na tuto značku 😊

verunina1
8. srp 2016
lera1
8. srp 2016

@verunina1 😵 😵 😵 je nádhernej 😉 mám jasno 😀

verunina1
9. srp 2016

Já jsem do něj zamilovaná pořád ❤️A to jsem dost náročná a splňuje vše na jedničku 😊

paooolina
autor
9. srp 2016

Je nádherný !!!!

lera1
10. srp 2016

@verunina1 a dá se na něj do toho obchodu zajet podívat?Ještě se mě tam líbil od cosatta jeden,ale tenhle je mého srdce šampion🙂 musim ještě prodat kočár po první dcerce,manžel trochu kroutil hlavou,proč musim mít na druhou dcerku zase novej,ale když já tenhle tenkrát neznala 🙂 ale máme doma už od cosatta golfky a velká spokojenost 😉 ten spodek té korbicky je černý nebo tmavě hnědý?

verunina1
10. srp 2016

Nedá, bohužel v čr mají k vidění jen ten se třemi koly. Odkud ste? Nn černý 😊

lera1
10. srp 2016

@verunina1 jsme kousek od Jablonce nad nisou.A ještě se zeptám...je kočárek trochu odpružený?

verunina1
11. srp 2016

Aha, my z Hradce Králové, že bych vám ho klidně ukázala kdybyste měla cestu. Trochu ano a přírodu mi zvládá skvěle 😊

lera1
12. srp 2016

@verunina1 to jste hodná,kdyby jsme náhodou cestu měli včas se ozvu 🙂 Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli máte i vajíčko a je také ok 😉 díky

verunina1
12. srp 2016

Mám celou trojkombinaci a vajíčko je skvělé !!! Chválí nam ho i lidi co mají maxi cosi atd. Malá se narodila dříve a tu použiváme ješté teď na 3 měsících 😊

lera1
13. srp 2016

@verunina1 parada😉 A jeste jsem se chtela zeptat, mamca ma dle obrazku pocit ze ten sportak je malej.Predtim mela dcerka sportak dost prostorny.Jak se zda vam? Diky😉

lenka_lo
23. srp 2016

Holky, nemáte některá tento kočárek ? Prosila bych o reálnou fotku a recenze. Děkuji 🙂

http://www.scpshop.cz/KOMBINOVANE.html?vyhledav...

turbina
23. srp 2016

@lenka_lo Tak ja mam tento typ ,ale jiný design😂. Kamarádka ma tento design,ale jiný typ😂.

pikolina_114
9. čer 2018

@verunina1 dobrý den, nebudete náhodou kočárek prodávat? Děkuji

verunina1
5. únor 2019

@pikolina_114 dobrý den 🙂 ano zrovna prodávám 🙂!