Kočárek Moon Nuova 2015, máte zkušenost?

haninaa
9. srp 2015

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat maminek, zda některá nemá osobní zkušenosti s kočárkem MOON NUOVA 2015 a pokud ano, tak jaké 🙂. Moc děkuji za případné odpovědi. Hanka

valinka2512
11. srp 2015

Ahoj Hani, mám kočárek Moon Nuova v šedé barvě a musím říct, že jsem s ním mooooc spokojená. Je lehounký a výbava taky super. A velký kolečka jsou bomba 🙂.Můžu jenom doporučit 🙂

haninaa
autor
12. srp 2015

Jeee, dekuji Valinko za reakci. Taky chceme sedy. Na 90% už jsme rozhodnuti, že ho vezmeme. Obavy mi už ted dela pouze velikost hluboke korby, zda je dostatecne velka 😒 .Mimco cekame v rijnu, tak aby se tam vlezlo i s fusakem.

magda_s89
28. srp 2015

Ahoj holky...mohla bych poprosit ještě o nějaké postřehy ke kočárku Moon Nuova?výhody, nevýhody? není třeba nějaký rozhrkaný po delším ježdění? děkuji moc za info

peandre
14. říj 2015

@valinka2512 ahojky, mě se taky moc líbí v šedé 🙂 chtěla jsem se zeptat jestli s ním jezdíš do terénu a jak to zvládá? Jo a ještě mi tak napadlo, jsme lednový a u té korbičky mi přišel ten horní díl na zapínání takový slabší, je to jen pocit? Díky moc za info 🙂

haninaa
autor
15. říj 2015

My už máme kočárek v šedé doma, je nádherný, už se těšíme 🙂 až bude malá venku a ja ho konečnĕ vyzkouším v " akci".

leonaxyt
15. říj 2015

@haninaa Až vyzkoušíte, budu tu taky čekat na recenzi, dneska jsem se do něj zamilovala 😀
Jedinou obavu mám z těch kol - že nejsou nafukací, jak zvládnou třeba větší terén..

leonaxyt
23. pro 2015

Holky, co už Moon Nuova máte, jakou máte přebalovací tašku? Chtěla bych nějakou fakt pěknou, ale zároveň praktickou... Kočárek už máme objednanej, ten batoh na prodejně neměli a obě paní ho velmi rozmlouvaly, že je malinkej a nepraktickej, takže ten jsme neobjednali..

haninaa
autor
23. pro 2015

@leonaxyt Ja jsem s kocarkem moc spokojena, az na perovani, ktere bude ( dle přítele) lepsi az mala bude tezsi. Jinak tasku jsem vybirala taky asi 2 měsíce, nakonec jsem koupila http://www.pinkie.cz/taska-na-kocarek-black-squ... a je moc krasna, ted mam k tomu objednany i rukavnik. Puvodne jsem chtela tasku sirsi, ale stejne by na ni nebylo moc mista....bouchala bych do ni nohama.

peandre
23. pro 2015

Já už mám taky kočárek doma a je úžasnej.. generálka bude až za měsíc 🙂 jinak tašek jsem viděla spoustu, ale že by se líbily, splňovaly účel a cenu se říct nedá... možná jsem moc náročná :D

psya
27. pro 2015

Obnovuji diskuzi, nějaké nové zkušenosti s Moon Nuova? Nějaké nevýhody koleček oproti nafukovacím? Budu ráda za všechny postřehy ;)

leonaxyt
31. pro 2015

@haninaa Díky za tip, dneska jsem ji dokonce viděla naživo u neznámý maminky ve městě - měla teda tu menší, ale vypadalo to fákt hezky! 🙂

@peandre Jsem asi stejně náročná🙂)

eleanor20
20. led 2016

Ahoj holky, tento kočárek mě úplně uchvátil, nevím teda jaký je rozdíl mezi Moon Nuova 2015 a 2016, řekla bych, že asi žádný ale prosím, nemáte některá zkušenost s jízdou v terénu? Lesní a polní cesty?

peandre
20. led 2016

@eleanor20 Ahoj 🙂 Já už ho mám doma a v únoru budu testovat. Máme fenku a na pole se určitě dostaneme, tak bych pak dala vědět 🙂 Jinak rozdíl v modelu 2015 a 2016 jsem vypozorovala akorát trošku jiný podvozek a barvu.. Já osobně jsem ještě chtěla starý model (byl levnější), ale už nebyl k sehnání. Každopádně kočárek v reálu ještě hezčí než na fotkách 🙂

musilka
21. led 2016

Holky prosim mam mezi svymi favority i moon ale rozhodujici je u nas velikost korby. Muzete mi nektera zmerit vnitrni rozmer korby ? Jeste jsem ho nevidela live abych ho pomerila a na netu nikde tento rozmer nemohu najit... Dekuji

eleanor20
22. led 2016

@peandre Ahoj, tak včera jsme na něj byli koukat, je úžasný, nádherný, hlavně v tmavém provedení - myslím, že trek, jen teda nepruží ☹ ☹ ☹ tak nevím, mám strach, že někde v terénu bude moc drncat. No jsem z toho opravdu na prášky, protože jinak je naprosto bezchybný...

leonaxyt
22. led 2016

@eleanor20 Rozdíl mezi 2015 a 2016 je jeden hlavní, my to poznali okamžitě - neb jsme napřed na podzim viděli a zkoušeli na prodejně 2015, a v prosinci při objednávce už tam měli 2016 - a ten 2016 je vyšší, zdálo se mi to dost znatelný a vidim to jako veliký plus - hlavně přítel, který je o dost vyšší než já, nebude se muset tolik sklánět. Jestli je tam ještě jiný rozdíl, tak leda nějaký kosmetický, já vím o tomhle 🙂.
A co se týče toho pérování - já jsem kdysi při prvním miminku měla jako hlavní požadavek, aby kočárek pružil, péroval - a nic takovýho v podstatě neexistovalo, pokud jsem nechtěla klasický hluboký kočár s pružinama jako blázen. Takže jsme tenkrát koupili x-lander, ten se ani nehnul - a překvapivě to vůůbec nevadilo. Jezdili jsme s ním fakt terény, v lese po kořenech atd., a úplně na pohodu 🙂

lusany
23. led 2016

Ahoj, tak dneska jsem se byla podívat na kočárek Moon Nuova Wood 2016 a vypadá moc hezky, řekla bych že zadní kolečka pruží a celkově se kočárek lehce ovládá. Akorát neměli v prodejně zkušenosti zda jde ke kočárku přidělat stupátko/skate pro starší dítko, nemáte s tím někdo zkušenost?

lusany
23. led 2016

@musilka velikost korby je cca 74cm delka a sirka max 34cm, tak to zmerila pani prodavacka v prodejne

catkin
2. únor 2016

Ahoj holky, mohla byste, prosím, některá přiložit reálné foto toho šedého kočárku Moon Nuova 2016? Děkuji moc. 🙂

psya
2. únor 2016

@catkin Ahojky, můžu ti vyfotit modrej, kterej vypadá v reálu jako tmavě šedej s nádechem do modré..

catkin
2. únor 2016

Urco, dekuji, budu rada za jakekoliv realne foto.🙂 A jsi spokojena s kocarkem?

psya
2. únor 2016

@catkin Posílám, fotila jsem batoh, reálnější je asi ta bez blesku. Kočárek ještě nemám složený, začnu používat asi za měsíc, ale zatím si myslím, že jsem vybrala dobře.

catkin
2. únor 2016

Urco, dekuji, budu rada za jakekoliv realne foto.🙂 A jsi spokojena s kocarkem?

catkin
2. únor 2016

a neni to ten odstin stone melange z kolekce 2016? Vypada to opravdu do seda.

psya
2. únor 2016

@catkin Ujistili mě ve 2 obchodech, kde ho měli v této barvě vystavenej,že je to ta "modrá" a i na krabici přímo z Německa je napsáno indigo. Myslím, že ta šedá je o dost světlejší, určitě bude taky hezká, jen jsem si myslela, že na tmavé bude míň vidět špína.

peandre
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonaxyt
2. únor 2016

@peandre Bože ten je kráááásnej.... My vyzvedáváme ve čtvrtek! 😀

peandre
2. únor 2016

@leonaxyt tomu úplně rozumim, pro me to byla laska na prvni pohled 🙂

psya
2. únor 2016

@catkin Ještě k té barvě, objednala jsem si na německém eshopu zvlášť batoh a stínítko - a to v modré, má stejnou barvu, jako ten kočárek..

catkin
2. únor 2016

@psya je to zvláštní, ale hlavně, že se vám kočárek líbí 🙂 A na jakém e-shopu objednáváte? Zasílají do ČR?
@peandre moc děkuji za fotku, je opravdu parádní. 🙂 A jde tedy o odstín stone melange z kolekce 2016,ju?
Asi ho teda objednám taky 🙂 A co tašku, máte nějakého tipa? 😎 Do toho batůžku nepůjdu.