Kočárek Moon Nuova City 2017, máte zkušenost?

marketa999
26. led 2017

Má některá z maminek zkušenosti s tímto kočárkem? Moc se mi líbí, ale ráda bych znala názor někoho, kdo s kočárkem jezdí... 🙂

katgatoo
26. led 2017

Zrovna jsem včera koukala a taky se mi líbil. Připadal mi vhodný na letní miminko. Taky se ráda dozvím nějaké informace 🙂

babovka_babovicka
26. led 2017

@marketa999 Taky ho chci pořizovat.. super vzhled za pěknou cenu 🙂. Ještě nějakou tašku k tomu a bude 👏😎

marketa999
autor
26. led 2017

A viděly jste ho naživo?

katgatoo
26. led 2017

@marketa999 Jojo, naživo v obchodě AAAkocarky.cz, mají na Okrouhlické prodejnu. Oproti jiným co tam byly působil tak nějak vzdušněji. Na zimní miminko bych pořídila asi jiný, ale na květňátko by to mohlo být super. Ještě tam půjdu asi za měsíc a půjdu s manželem, ať si ho taky osahá a uvidíme. Potřebuju hlavně něco vysokého, protože jsme oba vysocí. Madlo vysoko měl, ale korbičku zas tak ne. Asi se ještě zkusím kouknout po něčem, co má korbičku výš, ale na standartní maminky by měl být akorát.

drnkla
27. srp 2019

Ahoj, čekáme druhé mimi a kočárek nám ještě poslouží Moon Nuova City 2017. Hledám pro dvouleťáka skate, který by k němu šel? Máte s tím zkušenosti? Univerzální Lascal prý nejde? Díky

monina1210
27. srp 2019

@drnkla Mam na tomhle Moonu Lascal a jde to uplne v pohode, vyuzivame hodne, ja jsem spokojena.

drnkla
28. srp 2019

@monina1210 Jo? Tak bezva, díky 😊