Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

mates22
21. led 2010

ahoj holky, zatím jsem kočárek neviděla naživo, ale snad se mi někde poštěstí - zatím jsem pro něj rozhodnutá, vychází mi jako nejlepší, i když ještě mám v hledáčku i několik dalších, ale potřebovala bych poradit. Já i manžel jsme docela velký a u našeho minulého kočárku (baby smile defender) jsme se kopali o brzdičku, když jsme si přizvedli madlo. Máte s tím někdo velký zkušenosti? Je to madlo dostatečně daleko od koleček?

jak moc je ta korbička úzká? mně se zdá, že to není tak hrozné, srovnatelné s ostatníma - my teda čekáme mimčo v březnu, tak nevím,kjestli se mi ještě na zimu vejde, ale to neva, my ten náš starý kočár ještě máme a tam to bylo vyřešený dobře, vyndala se taška a byl k tomu takovej jakoby nánožník, co z toho vlastně udělal velkej hlubokej kočát - tak bysme na zimu vytáhli v nejhorším ten.......
díky

kpetra
21. led 2010

Ahoj
mates22 - kamarádka má tento kočár, oba s manželem jsou vysocí a moc si ho chválí. Nestěžují si, že by o něco zakopávali a tak. A korbička mi přijde O.K. Není zase tak malá. A pokud čekáš mimčo v březnu, tak na zimu bude mimčo stejně asi už ve sporťáku,ne? To už bude nejspíš sedět a bude chtít vidět ven. Ale já bych se toho nebála. Dneska jsou i sporťáky dobře chráněný a s fusakem tam bude mimčo jak v bavlnce. 🙂

mates22
21. led 2010

kpetra díky, tak se na něj zajedu mrknout

furt jsem pátrala mezi tím rozdílem na prestige a už to chápu - má to na sporťák taky ten "nánožník", co z toho udělá větší hlubokej, jako sme měli u toho načeho starýho kočáru. našla sem to na jejich stránkách, obrázek č.13.
http://www.dorjan.com.pl/pdf/dannyprestige.pdf

Holky, můžete mi poradit? Využívíte to hodně? já to používala na tý naší starý herce, páč to tam bylo - ale zase se mi zdá, že to není až taková vychytávka na to, že stojí o tisícovku víc, že když dám do fusaku ještě deku, bude mimču teplo i tak

sorciera24
21. led 2010

ahojte, tak mi uz pol roka jazdime....a je super, manzel je vysoky a nema problem a k tej korbicke.....ona len vyzera uzka...ale mne v nej maly lezi este stale vo fusaku, skor na dlzku nam je uz mala a to je najdlhsia z pomedzi ostatnych tusim 80cm ma, ale nas je dlhan....

saronka
21. led 2010

no ta nová kolekce se mi dost líbí ten sporták je bomba, škoda, že nebyl loni k prodeji..Luci my máme dost velké dítko..máme ve 3 měsících co mají děti ve 4-5 a malé včetně fusak u mi to nepřijde.tak se neboj 🙂
Mates, já to porovnávala a přijde mi srovnatelná s ostatníma..žádný velký rozdíl to nebyl
Sor kdy jste přecházeli do sportáku??

angetha
21. led 2010

Mates manžel brzdu okopává ale má velký nohy..

sorciera24
22. led 2010

saronka, este sme nepresli...sme este natlaceni v korbe, ale uz to asi dlho nebude trvat, vidim to na par dni.... 😀

mates22
22. led 2010

Angetho díky moc, i když to mě nepotěšilo, manžel má taky velký nohy (já na holku taky, ale 42 bude snad ještě pohoda). Tak holt bude manžel muset se mnou do krámu - moc se mu nechce, radši by to nechal na mně 🙂
Ale jezdit občas bude, tak jen ať si to vyzkouší

mates22
22. led 2010

tak jsem se teď koukala na novou kolekci a vypadá to, že je tam vše větší - obzvlášť mě láká ten sporťák, že je širší 🙂 A přitom je celej kočár o kilčo lehčí - tak asi půjdu do kolekce 2010 a holt budu mít o kilčo lehčí i peněženku. Jen doufám, že ta dýlka korbičky nebude na úkor ještě většího okopávání brzdy 😒

tady je srovnání
http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinova...

mirunda
25. led 2010

čaute - taky mám tenhle kočárek, teď jsem ve sněhu urvala kolečko (hodně jsem tlačila, nemyslím si, že by to byla vada materiálu) a tak jsem jezdila pár dní s jiným - od ABC Design (nějaký 7 let starý, čtyři klasická kola..), tak jsem zjistila, co mě na kočárku štve a naopak 🙂
Takže: bez otáčivých předních koleček bych neudělala ani krok 🙂 Dá se s ním bezvadně otočit na místě. Pak brzda jen uprostřed je supr, u toho ABC je po celé délce a pořád jsem o to zakopávala. Škoda, že nemá přehazovací rukojeť, musí se přehodit celá korba, což všude není možné během chvilky.. Bezvadná je boudička, že se dá sklopit nebo zvednout po zmáčknutí čudlíku, ten ABC čudlík neměl - když jsem na to něco položila, tak se mi celá boudička sklopila a spadlo to 🙂
Co je na prd u tohoto kočárku, tak je košík - přední kolečka o něj dřou, takže tam mám na dvou místech prodřený díry, je tam malá díra na vyndání a zandání větších věcí, ale dá se to povolit patentkama, ale chce to obě ruce volné.. co mě štve uplně nejvíc u košíku, tak když mi někdo pomáhá do autobusu, tramvaje... tak to skoro vždycky čapne za prostředek mezi kolečkama jednou rukou, jenže protože ten košík je tam tak blbě upevněnej, takže rupnou patentky (v lepším případě jen jeden a nic se nestane).. jednou se mi v tramvaji z toho vykutálel celý nákup ☹
Takže asi takhle.. 🙂 Moc hezké barvičky a supr cena ;)

lucifirek
25. led 2010

mirunda moc děkujiza super zkušenosti a popis. Není nad rady z provozu.

mates22
25. led 2010

mirunda, díky za postřehy, vypadá to, že jedinej problém je ten košík 😉 - to mě zas tak netrápí, nebudu s ním jezdit MHD a když tak jen hooodně málo. Na zimu máme kočár bez aretace, ten vydrží..... a má přehazovací rukojeť, ale když se přehodí, změní se těžiště a je blbě ovladatelnej a navíc se hrozně kopu o brzdu, takže to taková výhra taky není.

Dneska se na něj jedeme juknout, tak pak dám vědět.....

lucifirek
25. led 2010

mates to budeme rádi,až napíšeš svoje postřehy

saronka
25. led 2010

Sor já jsem si říkala že přejdeme na jaře..chci at se divá a pozoruje... jinak zatím nám korbička je.. i na šířku v pohodě..malá má skoro 6kg a 64cm.
Luci jediný co jsem řešila ted v zimě..je sůl se mi dostala do brzd, takže manžel musel promazávat ale jinak v pohodě..jezdila jsem ve sněhu i v terénu..mě se hodně libil ještě ten ABC nový..ta trojkolka.. co má společné dvě kolečka..ale je to spíše do města a já jezdím i v terénu a prostě vůbec jsme takový akční 🙂) jinak na léto plánuju golfky..na výlety a pod.. a na pozdim zase přejdeme do sportáku...
MHD jezdím - Metro, tramka, bus... sama zvládám eskalatory..takže v pohodě...
jo jediná nevýhoda jakou jsem přišla na Dorjanu je to, že je potřeba pumpička klasická se šlahounkem, měli jsem doma jen takové ty nové a ty tam nepasujou..tak to jen pro info 🙂

kozlenka
25. led 2010

Mirunda, musím se smát, mám stejnou zkušenost, lezla jsem z vlaku a jeden starší pán ten kočárek čapnul, patentky povolili a vysypalo se všechno co jsem měla v košíku, pán se polekal, div kočárek nepustil, no naštěstí nepustil, jinak by se mi tam válel mezi nákupem i Adámek 😀 Teď když chci pomoct při vystupování, tak automaticky jdu dopředu, ať ho ten dotyčný chytne jen za rukojeť..
Jo a holky, taky vám jde tak blbě odbrzdit? Já to musím vždycky rukou, nohou ani boha 😖

lucifirek
25. led 2010

saronka díky za info. Právě my ho moc zvažujeme,protože chceme jezdit do terénu i po městě,ve velkých závějích.... A potěšila jsi mě i s tou korbičkou,mě připadala na oko dost úzká. A termín máme v červenci a zimu budeme asi potřebovat přečkat v korbičce. Tak snad to přežijeme taky.
Já ještě zvažuji Camarelo Q12 má stejný podvozek a co jsem koukala,tak prý i při vybalování jsou igelity Dorjan. Ale má větší korbičku. Jediné co je škoda,že nemají mocvýběr v kombinacích barev. Ale asi bychom taky něco vybrali.

mates22
25. led 2010

Tak holky, byla sem se mrknout a jsem naprosto nadšená. Neměli tedy novou kolekci na rok 2010, prý bude až po veletrhách, ale on je ten kočárek stejnej, jen ty korbičky jsou u 2010 prostornější a mají taky víc barev. Jezdí skoro sám (no já vím, že po prodejně to tak bejvá), oproti našemu starému je lehoulinkej, absolutně se nekopu o brzdu a je vysokej, což mi přijde při mojí výšce taky dobrý. Paní mám i ukázala, jak se sundává a nandává korbička a jak se skládá. takže já mám jasno, zejtra ho objednám - jen tu barvu furt nevím, nevíme co to bude, tak potřebujem neutrál, ale zase aby to nebyla nuda....ale určo půjdu do nový kolekce. Lucifirku, možná by to stálo ještě za uvážení, ta hluboká korbička je širší, i sporťák - takže údajně je to teď jeden z nejprostornějších ve své kategorii. No snad nic jinýho moc neměnili, doufám.

mirunda
26. led 2010

Kozlenka - 😀 😀 Jsem ráda, že nejsem sama 😀 Taky to už beru sama za kolečka, aby to ten, co mi pomáhá vzal za rukojeť.. co se brzdy týče - taky mi to šlo jen rukou - doporučuju promazat!!! My to 2x promazali a jde to i nohou..

jj, jezdí uplně sám 😀 Ne, opravdu se dobře ovládá.. v obou směrech.. co jsem "řídila" klasickou čtyřkolku od ABC, tak s tím z jedné strany jezdilo strašně, když se přehodila rukojeť, tak to bylo lepší.. Lilianka má přes 9kg, s prázdým kočárkem je to vždy jiné.. ale v tomhle DorJanu sedí vždy asi tak nějak uprostřed, tak má v obou směrech supr těžiště 🙂

zuzuj
26. led 2010

ahojte baby tak ja som bola kuknut tu novu kolekciu, u nas ju ma zatial len jedna predajkyňa - cestovali sme sice kuknuť tam 100km ale oplatilo sa a včera sme sa rozhodli, že ideme ju objednat. Naozaj je všetko veľmi priestranne pre dieťaťko a pritom podvozok uzky a zmesti sa nam do auta ( fabia) , takže super . A športak ma fakt širku 36cm som to merala, ideme ho objednat asi tento, buduci tyždeň tak potom možem hodiť info. Ale v podstate už u nej sme ho kukali skoro hodinku a fakt sa s nim lahučko manipuluje a je všetko, dlhe aj široke 😀 A ma taku super striešku ten športak, že sa to da buď trošku odopnuť a tym padom je tam sieťka, alebo sa da dať polka striešky ( športova časť) uplne dole a tym padom to funguje ako slnečnik, tym že sa strieška posuva dopredu a dozadu, tym padom si to regulujete ako svieti slnko a dieťa ma vzduch...No ale to využijeme až ten dalši rok kedže sa mala narodi teraz na leto, takže to bude vo vaničke, tak tam sa to da len ta odopnuť trochu a je tam sieťka pod tym...

mates22
27. led 2010

Ahoj,

tak jsem ten kočárek furt neobjednala, nemůžuu se rozhodnout ohledně barvy, furt váhám mezi oranžovou 003, hnědou 019 a červenou 037, osobně by se mi líbila ta hnědá, ale zdá se mi pro prcka trochu smutná. My nevíme, jestli to bude klučík nebo holčička, takže vybírám takový neutrální - červená je sice holčičkovská, ale v kombinaci s tou černou to tak až moc nepůsobí, spíš sportovně. Jaká se vám líbí nejvíc?????

http://www.dorjan.com.pl/pdf/danny sport new.pdf

lucifirek
27. led 2010

mates to je dilema vid, mě přijde hezký ten oranžový a není zlý ten hnědý. A v oranžovém můžeš mít i klučíka. Trošku v těch barvách tam taky tápu,že mě žádná nějak extra nenadchla.Mě se líbí ten černý se zelenýma kolečkama,ale ten mi manža zavrhnul. Tak uvidíme.

mirunda
27. led 2010

Mates, asi se mi nejvíc líbí oranžový.. 🙂 Ale teda musím říct, že vzory v kolekci 2009 se mi líbí víc než v 2010 😕
Vůbec nemůžu najít černý se zelenýma kolečkama.. ale může to být hezký.. u nás to bylo tak, že přítelovi šlo pouze o praktičnost kočárku, barva byla na mě a neprotestoval.. mám z loňské kolekce šedý se zelenýma kytičkama.. moc se mi líbí.. 🙂

mates22
27. led 2010

holky díky, manželovi je to právě taky tak nějak jedno, jen ty s těma vzorama mi zatrhl, ty se mu prej nelíbí ☹ , ale jinak to nechal na mně. Taky se mi víc líbila kolekce 2009, ale zase oželím spíš barvičky než šířku korby 🙂

mně se ten oranžovej taky líbí, jen se trochu bojím, jakej bude v reálu, docela se v minulosti ty barvy lišily od netu a trochu mě mate, že tam mají psáno "rudy" - teda já polsky neumím, ale nějak moc mi to evokuje naše rudý

ten černý s kolečkama bude asi 108 😅

mirunda
27. led 2010

tjn a v obchodě ho asi jen tak nemají, že by ses šla juknout, co? Jinak polsky rudawy je jako nazrzlý.. taky tu někdě psala maminka, že si vybrala dvě barvičky a oni jí to zkombinovali.. taky by to nemuselo vypadat ošklivě, když se to hezky nakombinuje.. ona měla pro holčičku růžovou a fialovou nebo tak něco a bylo to fakt hezký..

stále nemůžu najít ten černej s kolečkama 🙂 Pošlete mi link 😀

lucifirek
27. led 2010

Mirunda,ten zelený s kolečka co měli v nabídce 2009 už asi zrušili,byl to můj favorit,ted už tam mají jen ten,co mám v albíčku.

mirunda
27. led 2010

Lucifirek - ten je moc hezkej!!! Akorát bílý kočárek bych si asi nepořídila, děti jsou fakt čuňátka.. 😝 Černý se zelenýma kolečkama vypadal určitě suprově, škoda, že ho zrušili..

lucifirek
27. led 2010

Mirunda,ten bílej se mi líbil,mám ho tam jen pro inspiraci,mají i jiné barvy.Ale ten černý se zelenýma kolečkama,co mám v albu je z nové kolekce.Ale v lonské řadě prestige měli takový tmavě šedý s decentnějšíma kolečkama,ten byl hezčí,ale už ho tam nemají.

angetha
27. led 2010
brusinka.pusinka
27. led 2010

holky pro zajímavost my máme neutrál a je krásný dá se doplnit všemi barvičkami a vůbec není fádní můžete kuknout
http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=7019&...

mates22
27. led 2010

angetha díky, kočárek vypadá hezky, ale myslím, že to je trochu jiná oranžová (asi 071), tahle cihlová je taková jakoby trošku do červena nebo sytější, nevím. Super, že se manželovi dobře vozí, my sme oba velký 😉

Jinak tady v okolí v krámě jsem byla ráda, že jsem našla jeden na vyzkoušení, ale černej, to teda nechci. No nedělám si iluze, že bych někde na ten oranžovej natrefila, ale pokud je to opravdu jako že zrzavý (díky mirundo), tak do toho bych šla. Asi bude překvápko.....vyzvedávat ho bude máma, aby prej tedy nebyl doma, i když nevím, u druhýho děcka tahle pověra možná už ani neplatí

brusinko, jaký máte neutrál, nejsem na facebooku, takže odkaz neotevřu ☹