• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

3. října 2015 
No dali nám novou konstrikci ale dva dny a vrže zase ale prozměnu jak je korbička a ty čudliky co zaskočí do te konstrukce tak vrže ten levý blíž k rukojeti :(mě z toho už fakt .....!!!:(jsem z toho neštěstná !!!!!!!
21. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 No dali nám novou konstrikci ale dva dny a vrže zase ale prozměnu jak je korbička a ty čudliky co zaskočí do te konstrukce tak vrže ten levý blíž k rukojeti :(mě z toho už fakt .....!!!:(jsem z toho neštěstná !!!!!!!
21. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 No a jak promazat asi jsem hloupá ale muj názor je ten že by to vrzat nemělo nééé??? :astonished: A promazala jsi to???A pomohlo???Byla bych vděčná za každou radu co pomuže jelikož je to opravdu nepříjemné!!! :pensive:
21. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicip promazávám jednou měsíčně korbičku, jak se tam uchytává a taky občas vrže konstrukce a většinou je to když prší. brzdu taky promazáváme a krásně jde nohou odbrzdit, předtím jsem taky odbržďovala rukou, ale teď to jde parádně. :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciussek zlatíčko tření je neuprostné zkuž kovové čepy promazat aby netřely o sebe a o kov a nevrzaly ale musíš to pak brát jako udržbu. my promazaváme a nic nevrže a brzda se dá krásně i nožkou odbrzdit :wink: používáme na to WD40 koupíš v obchodě třeba v obi :wink:
21. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že tu holky řešíte kočárek Dorjan kolekci 2009,já mám Dorjan Sport Prestige 2009 máme už 2 roky a jsem max.spokojená,jen teď mi prasklo brdové lanko,tak mi to vyměnili a zase drandíme v pohodě.Mé holčičce budou letos 2 roky.Co se týká vrzání tak promázávám vždy jednou za 14dní vše a nic nám nevrže.Chce to opravdu dobře promazat :wink: .Ať kočárek slouží :wink: .
21. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka tak to ti pěkně děkuji WD40 máme namazaný celý kočárek tak to mám napazat i místo kde dosedá korbička na konstrukci,ano??? :slight_smile: opravdu nemám zkušenost :unamused:
21. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miminkopodruhe My máme Prestige 2010 červeno-černý. Jsem s ním spokojená. Houpání se dá nastavit, míň, víc. Podívej se na diskusi o Dorjan Prestige 2010. :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diskuse: Kočárek Dorjan Danny sport Prestige 2010 :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciussek jojo namazat i ty epy jak dosedá korbička :wink: hold mám verzi 2009 a nevrže a brzdí jsem spokojená a neměnila bych jen se musí promazávat :wink:
21. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Já mám verzi 2010 zkusím namazat a pak napíšu :slight_smile:děkuji
21. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciussek není zařč uvidíš budeš spokojená :wink: :wink: :wink: :wink: naše malá velká slečna má svůj kočárek ráda a i ho sama vozí když ťapká vedle něj :wink: :wink: Já osobně bych si zvolila zase Dorjana kdybych se měla rozhodnout :wink: :grinning:
21. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciussek jj taky to promázávám v těch místech jak se nacvakává ta korba...mám 2010
21. únor 2011 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciussek já to zjistila tak, že když korbu držím, trochu ji přimáčknu u sebe dolů tak nevrže, tak jsem poznala že to vrže utěch čepů
21. únor 2011 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se zeptat, vy co DorJan mate? vrze to hodne? mate s kocarkem nejake spatne zkusenosti? moc by jsme ho chteli a mame ho vyhlidli, ale nekteri rikaji ze vrze a je problemovy? :confused:
21. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacii problém nevím jakej máš na mysli, my jsme spokojeni, promaže se a je to. Co jsem slyšela víc kočárků vrže :wink:
21. únor 2011 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem se uklidnila a vybouřila své emoce, bo jsem byla fakt na mrtvici, že mi upadlo kolo a budu s dítětem bez kočárku..obchod, kde jsem ho kupovala krachl,ale v jiném naštěstí byli moc milý a koukli na něj prý teda fakt jen vypadlo ložisko a objednají mi ho za 200Kč , tak chci rovnou obě... tak přiznávám a beru zpět, že jsem na dorjánka tak nadávala, jinak fakt dobrý je... navíc za tu cenu... asi ještě fakt budu muset víc promazávat, než to dělám,ale i tak ta brzda ztuha jde,ale zase mě nevrže vůbec a nikdy nevrzal.. tak prostě jediné.. vyzkoušet v obchodě..kolekce 2010 má teda krásné barvy..
21. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda mě tu poradili brzdu promazat, "dvacekrát" ji dát dolů a nahoru tak jsem to udělala a krásně ji nohou odbrzdím :wink:
21. únor 2011 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 díky, zkusím to, jestli mi ho teda opraví... jinak musím koupit golfky..no ty stejně plánuju,ale takto bych musela asi dražší..
22. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 Tak myslíš že tam mám stříknout WD40 a bude to ok ju???:slight_smile:
22. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ja budu jen rada, pokud bude vsechno v pohode a bude se tu jen psat jak je bajecny :wink: protoze at se divam jak chci, DorJan splnuje vsechno co od kocarku ocekavam....a prave kdyz mi nekdo rekne, nebo napise, tak uvede jen ze jsou s nim problemy, ale uz nevim jake :slight_smile: proto se ptam tady maminek jak jsou s kocarkem spokojene:slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacii tak za mě ano doporučuji já mám verzi2009 a jsem nadmíru spokojena , dělám udržbu promazaváním a neměnila bych jezdíme už skoro 19 měsíců :wink:. Já jsem spokojena a šla bych do Dorjanu znovu :wink:
22. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka to jsem rada, taky bych nerada menila nasi volbu :wink:
22. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacii dady je z loňska pár fotek ale my s ním jezdíme pořád skoro denně :wink:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pusinka/album/moje-slunicka/3909763
22. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem tu jenom proto ,pač bych se chtela zeptat na jednu otázku,rodím v červenci a chtela bych vedet,až bude zima,vejde se mi do hlubokého dorjanu mimino i s fusakem?to už mu bude 5 mesícu..Mám práve obavy,či v 5 mesíci života se me mimino vejde do hluboký korbičky i s fusakem.....nerada bych takhle brzo šla do sportaku.....je fakt,že tenhle kočárek se me hrozne líbí ,ale ješte ho nemám odskoušený,co nejdříve do prodejny zajdu a odskouším..chci dorjan danny sport 3 kombinace 2011....a co říkáte na sporták z tyhle kolekce?je dobrej?a autosedačka?tu bych chtela taky...co na ni říkáte?Dekuji za odpověd....
22. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ja muzu jen rict, ze chci dorjan prave z techto duvodu, ze rodim v srpnu a na zimu bude jeste potreba velka korbicka....nevim, jestli se tam vleze, ale vetsi korba u jinych neni, 2011 ma vnitrni rozmer 82 cm....jine znacky maji treba jen 75...
22. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka mala vypada v kocarku vazne spokojene :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacii no já jsme nekde četla na diskuzi,že nedoporučujou holky velikost vnitřní korby pod 80 cm,tak se toho držím... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacii ale kdyby me tam vydrželo mimi přes zimu,tak to by bylo super....přeci jenom to 6 mesiční díte ješte neví,tak pořádne sedet a sportovní kočárek se dá do lehu úplne,že?nebo se mýlim?
22. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek