Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

herminka
2. črc 2012

@jujkak Nová lanka jsou otázka cca 60 Kč, ložiska nevím. Co máš za problém? Jedna známá mi říkala, že jí kočár nešel odbrzdit nohou, tak to musela dělat rukou, ale její manžel to rozebral a spravil. A mně se stává, že brzda nebrzdí, ale stačí jen narovnat lanka a je to zas v pořádku. Připadá mi, že se nejčastěji pokřivují při skládání do auta.

jujkak
3. črc 2012

ahojky,moc děkuji za odpověď 🙂 hledala jsem na internetu náhradní díly na dorjan a všechno jsem tam našla,lanka,ložiska,brzdovou šlapku.vše se pohybuje po 60 korunách za sadu,takže mě to vyjde na nějakých 180 korun plus poštovné.nechápu tedy,proč mi říkali,že oprava vyjde na 2500 korun.mám problém,že někdy právě ta šlapka nejde nohou povolit,tak také musím rukou a pravé kolo nebrzdí vůbec.myslíš tedy,že opravu zvládneme doma sami?poraď ještě,děkuji moc.

jujkak
3. črc 2012

to se mi také stává,ale vetší problém je,že pravé kolo vůbec nebrzdí,tak už jsem sehnala na internetu všechny náhradní díly,tj. brzdová šlapka,ložiska,lanka vše za cca 200 korun-nové! teď bych potřebovala vědět,jestli zvládneme opravu doma sami nebo jestli je servis nezbytný.má s výměnou už někdo zkušenost?díky za rady a odpovědi🙂

herminka
4. črc 2012

@jujkak Asi záleží, jak jste zruční a technické typy 🙂 Ale řekla bych, že pokud Tvůj muž zvládne opravit a seřídit kolo, asi zvládne i toto.

aajda
17. srp 2012

Ahoj, nevím, jestli už se to tu neřešilo, ale máte některá přídavný skejtík k Dorjanovi? Pokud ano, poradíte mi, který konkrétně?

vilibalda
17. srp 2012

@aajda Taky budu časem řešit skejt k Dorjanovi 🙂 Moc jsem nehledala, ale vypadalo to, že je nejlepší zajít do obchodu a tam vyzkoušet, který sedne. Termín mám v březnu, tak se tím budu zabývat asi až na vánoce. Kdyby někdo věděl, budu ráda za tip 😉

aajda
17. srp 2012

@vilibalda Já našla na emiminu diskuzi a tam doporučují tohle http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/stu...
Tak asi pořídíme to...

ivca_doubek
17. srp 2012

@aajda
@vilibalda
Ahojky, my měli stupátko Firkon: http://www.moje-miminko.cz/zavesne-stupatko-fir... , sedělo perfektně, naprostá spokojenost 😀

ivca_doubek
17. srp 2012

@aajda @vilibalda: Zapomněla jsem napsat: jen trošku překáželo u brzdy když bylo stupátko dole, musela jsem odbržďovat rukou, ale zabrzdit šlo normálně nohou. Když bylo zvednuté tak v pohodě. Ale řekla bych, že u brzdy bude překážet každé...

neoness
17. srp 2012

Taky máme kočárek Dorjan zelenočerný. Kdyby měl někdo zájem jej odkoupit, dejte vědět, ještě je v záruce a my už jej nevyužijeme.

camelinka
17. srp 2012

ja naseho Dorjanka dneska prodala, doufam ze s nim budou novi majitele spokojeni jako my 🙂

vilibalda
23. srp 2012

@ivca_doubek Moc děkuji za tip a reference 🙂

mimijo
24. srp 2012

@gabik76 Koupila si ho známá a chtěla jsem do něj jít taky. Jenže jsem naštěstí potkala kamarádku, která ho měla a stěžovala si na něj. Řekla mi, že začal pár měsíců používání - tři měsíce - vrzat. No a rychtyk, tak známá co ho má od března nadává, kočár neskutečně vrže a ta s ním teda ještě moc nenajezdila. Takže ho určitě nekupuju.

tkanicka
24. srp 2012

tak jsem přišla pro radu, ohedně stupátek za kočárek a ono se to tu zrovna řeší 🙂 a dodatek k naší reklamaci... měli jsme jen vypadlé dráty u konstrukce boudičky na sporťáku, takže za minutku opraveno přímo na prodejně a z křivého kočáru byl rázem jako nový

@mimijo vrzající kočárek stačí namazat, vrzat začne téměř každý kočárek a to i v mnohem vyšších cenových relacích, stačí pořídit WD 40 a je po starostech

camelinka
24. srp 2012

@mimijo staci slozit a prostriknout 😉 😉 😀 😀

herminka
27. srp 2012

@mimijo Souhlasím s holkama, stačí promazat. Nám se tedy občas stane, že namazání nepomůže a pak přestane vrzat nezávisle na něm.

ciernavila
9. zář 2012

@mimijo ja ho mam 18 mesiacov, mazala som len raz asi po pol roku, nevrze mi nic, brzda mi vzdy fungovala super.

hlasil
22. zář 2012

@mimijo Musím se přidat k ostatním, jezdíme s ním 13 měsíců, občas zavrže, ale stačí fakt promazat a je to dobrý. V zimě to bylo potřeba častěji, teď přes léto vůbec. Na začátku jsem se toho dost bála, po přečtení diskuzí, takže prvních pár měsíců jsem měla uši furt nastražené a jediné, co jsem slyšela, bylo jak hrozně vržou všechny ostatní kočárky naprosto všech značek. Náš byl oproti nim tichoučký. 😉

tkanicka
13. říj 2012

našla jsem tu v albíčkách náhradní nánožník, padnul lépe než originál, fotku jsem si samozřejmě neuložila, nevíte, kde by se dal sehnat, byl nejspíš šitý na zakázku

herminka
10. lis 2012

@tkanicka Asi to už nebude aktuální, ale náhodou jsem na něj narazila (tedy jestli to je on), kdyžtak aspoň pro ostatní: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mysiiickaaa/...

ciernavila
29. lis 2012

@herminka
@camelinka
@neoness
@ivca_doubek prosim nemali ste niekto stupatko buggy board lascal? NEviem ako to upevnit, nemate niektora foto? /Vid moj status/

camelinka
29. lis 2012

@ciernavila ahoj,ja uz nemam ani kocar,takze neporadim ☹

ivca_doubek
29. lis 2012

@ciernavila Bohužel Ti nepomůžu, měli jsme stupátko Firkon, pasovalo perfektně...

georgia333
29. lis 2012

@ivca_doubek kde ste ho kúpili ? ďakujem

ivca_doubek
29. lis 2012

@georgia333 Měli jsme použité, z MMB. Takovéhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53057417&tab=9 . Bylo perfektní. Jen nás stálo polovinu, tím že už bylo použité 😀

georgia333
29. lis 2012

@ivca_doubek ďakujem veľmi pekne

ciernavila
29. lis 2012

@ivca_doubek dik , no toto ma jedna znama v okoli ten lascal a ma ho prave na Dorjane a sedi jej tam perfektne, ale nemam na nu kontakt a nevsimla som si ako to ma upevnene a dlho som ju nestretla, no skoda, tak nejak to vymyslim, len sa s tym musim pohrat

ciernavila
29. lis 2012

@ivca_doubek ozaj ja som tiez kupila za 500 a je v super stave a ma aj tu snurku co sa da zavesit na rukovat ak ho prave nepouzivam aby bolo zdvihnute

monigue333
4. pro 2012

Tak pridávam svoju skúsenosť po roku a pol používania Danny sport 3 Line 2011 - farba a polstrovanie stále v pohode a veľmi pekné aj po praniach...oceňujem možnosť samostatného prania poťahov hlavne vo vaničke, ktorá je zvnútra biela a aj v športáku, nakoľko teraz v tomto počasí sa zablateným topánkam nevyhneme... Šporťák považujem za veľmi komfortný pre dieťa (čo môžem porovnať teraz s golfkami, ktoré mi neprídu extra ľahšie manipulovateľné a navyše mám dojem, že mi malá z nich vypadne, ako je malé to sedátko a tá časť pod nohami), ale naozaj pôsobí dosť robustne tá športová časť, hlavne pri otočení športovej časti v smere jazdy na malú vôbec nevidím a mám dojem, že strieška mi siaha až po ramená a že vyzerám s ním komicky 🙂 Pri vaničke som mala dojem, že nesedí na pevno, ale sa kymácala dopredu - dozadu, ale inak v pohode. Nespokojná som však s konštrukciou, ktorá je momentálne na reklamácii a čakáme na vyjadrenie. V prvom rade nespočetné množstvo defektov, ale to som ani neriešila v reklamácii - (manžel od prvého defektu vravel, že tá duša vnútri je úplne tenká, miestami už skoro priesvitná), ďalej brzda sa musela odbrzďovať rukou, ale aj to mi nevadilo, teraz pri zabrdzdení sa zabrdzdil iba do jednej strany a do druhej sa normálne hýbal - točil,asi po pol roku používania sa začala sťahovať koženka z madla, najprv len krútiť, potom sa kúsok odpojila a teraz už bola asi do tretiny skrútená...podvozok začal vŕzgať a má vôľu do všetkých strán, je doslovne rozheganá tá konštrukcia...čo sa týka košíku, tam sa už na začiatku rozišiel ten spojovací pás, rozplietli sa vlákna, takže to už neišlo ani spojiť, tak je to tam len tak zauzľované na dobré slovo 🙂 ale oceňujem zase veľký a hlboký košík...veľká nespokojnosť s taškou - ale tá je pri každom modele asi iná, tak ako som spokojná s materiálom na vaničke a šporťáku, tu sa tá istá látka - vlákna doslovne rozchádzali a vyliezalo polstrovanie, navyše sa odtrhlo jedno pútko tašky, keď som ho prišila, odtrhlo sa druhé a celé sa to pootváralo...takže my sme ju už nejaký čas ani nepoužívali...s tým napájaním na konštrukciu sme problém nemali, je to asi sila zvyku, nič sa nám našťastie nezlomilo, len to ide akosi ťažšie stlačiť tie dva gombíky naraz a niekedy mi druhý ani nejde, takže bojujem, skladanie do auta je v pohode... Asi pre mesiacom som videla u známej podobný kočík z poľska, nebolo na ňom napísané dorjan, ale vyzeral úplne rovnako a tá konštrukcia mi už pripadala vymakanejšia a hlavne išiel nádherne ľahko (samozrejme a jako nový 🙂...aj pri dorjane oceňujem to aretovanie a ľahké zatáčanie...takže čakám na vyjadrenie z reklamácie, inak by som tento kočík nevymenila za golfky, ktoré máme teraz požičané...sú síce menšie,skladnejšie, ale neobratnejšie, hlavne ak chcem zabočiť, musím bojovať a sú to pre mňa také "hrkálky", malá je moc nízko, takže mám dojem, že dýcha všetky výfukové plyny a pri tom malom sedátku má dojem, že ju pri najbližšom hrbole vyklopím...tu pri nafukovacích kolieskach a akom-takom odpružení (u nás už do všetkých strán) je cítiť, že je tá jazda mäkšia a pre dieťa pohodlnejšia, má dobrý výhľad. Toť moja skúsenosť - pozitívna aj negatívna 🙂

mmiirrkkaa
12. pro 2012

Tak přidávám svoji zkušenost. Kočárek jsem měla hozený na bazaru, že ho prodám, ale pak jsem ho naštěstí stáhla. Myslela jsem si, že už mi budou stačit jen golfky.. Ale v téhle zimě jsem s radostí vytáhla Dorjana. Malý v něm má mnohem víc místa, ve fusaku se tam krásně vejde, se sněhem si poradí... No prostě je to miláček 😎