• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Dorjan danny sport prestige butterfly 2013

14. listopadu 2013 
Jake mate zkusenosti? V obchode se nam strasne moc libil a prisel nam dobre ovladatelny.
13. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka mela u první dcery a byla moc spokojena. Bude mit i pro druhou.
13. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli model 2011 a splnil víceméně vše, co jsme potřebovali :slight_smile:
13. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vim, ze patri spise do rady tezssich kocarku, ale to mi nak nevadi, nebudu ho porad nekam tahat do patra nebo tak neco :slight_smile: a sportak taky vyhovoval? :slight_smile:
14. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monca222 My ho máme a nedám na něj dopustit.My máme taky model 2011.Korbička i sporťák nemá chybu.A dá se superně vytáhnout do schodů,že tam nic nevadí,jak u některých kočárků.A navíc vyšel v D-testu jako 100% bezpečnost a celkově tuším druhé místo
14. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máme kombinaci model 2012 a jsem s ním moc spokojená. Za celou dobu s ním nebyly žádné problémy. Jezdím s ním u nás po vsi a zvládá veškeré terény. Jediná nevýhoda, že není moc skladný do auta. Ale když dcera začala jezdit ve sporťáku, tak jsme do auta pořídili golfky.
14. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme model 2011 (? nejsem si jistá zda už není 2012) a jsme moc spokojení. Je dobře ovladatelný, korbička i sporťák jsou prostorné. Malý nám začal pozdě sedět a jezdil v korbičce do roka úplně v pohodě (běžně velké mimčo, řekla bych). Se sporťákem jsme absolvovali i náročné túry na horách a prošel :grinning: Hůř se nám vejde do auta, musíme sundávat kolečko, ale máme krátkou Fabii, takže to asi nebude až tak problém kočárku :wink: Za nás tedy určitě spokojenost. Jen bych příště možná k němu koupila jiné vajíčko. Nevím, jak je to z kombinace bezpečné. Není tam žádná pořádná boční opěrka hlavy.
14. lis 2013 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používám model 2011, malá je velká, má půl roku a 71 cm a ještě tam máme místo..nesedíme, takže v korbičce budeme jezdit ještě asi dlouho..a myslím, že i s fusakem v pohodě..kočárky co mají kámošky už by to nedaly! :grinning:
14. lis 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek