Kočárek DorJan Prestige Harmony P2 2014, pořídili jste?

zuza421
15. kvě 2014

Koupila jsem si Dorjan Prestige Harmony z letošní kolekce i s autosedačkou (vajíčkem), a mám problém s tím adaptérem na podvozek. Prodejci snad vůbec netuší, že k nové kolekci je potřeba nový adaptér a všichni mi cpou ten adaptér starý, který na nový podvozek prostě nepasuje. Chtěla bych najít někoho, kdo má stejný problém jako já. Je mi úplně nanic z toho, že firmy něco prodávají, a v podstatě vůbec netuší co. Nový adaptér jsem našla až na stránkách polského Dorjanu, tak to nakonec dopadne tak, že si ho budu muset snad objednat až z Polska. Kočárek je úžasný, ale toto mě fakt dostalo. Napiště prosím!!!

kvakuska
15. kvě 2014

@zuza421 Kočárek se přece prodává jako komplet i s adaptérem už od výrobce, takže prodejce nemá důvod ti strkat nějakej starej adaptér ... a proč to chceš řešit v Poslku, to nemáš kočárek v záruce? ... to jste jako přivezli kočárek domů, aniž byste na prodejně vše vyzkoušeli? 😕

hanivasi
15. kvě 2014

taky bych to rozhodně řešila s prodejnou, kde jsi to koupila a ne s výrobcem. Tady jde o pochybení prodejce, tak proč si s tím přidělávat starosti.

zuza421
autor
15. kvě 2014

Já kočár objednávala na internetu, ale samozřejmně jsem si ho napřed prohlídla a vyzkoušela v kamenné prodejně. Jelikož většina prodejen ty autosedačky nemá na skladě, tak to jediný jsem nevyzkoušela. Mám to pořešený s prodejnou, měli by mi ho samozřejmně poslat, ale jde mi o to, že oni vůbec netuší, že k tomu novému modelu patří jiný adaptér. Zajímá mě, jestli je tady někdo kdo se s tím taky setkal, nebo jenom já mám takovou smůlu. Nechala jsem si ho poslat domů s tím, že to budu mít pohodlnější, ale už bych takovou blbost více neudělala. Nechat si to raději poslat do kamenné prodejny a tam to všechno zkontrolovat.

petka1408
15. říj 2014

Jakou máte zkušenost s tímhle kočárkem? Už nějakou dobu se probírám kopou kočárků a tenhle se mi poměrně líbí. Jak provedením, tak i cenou. Ale ráda bych znala vaše zkušenosti. Na netu si docela dost maminek ztěžovalo na brzdu, ale ta je u těchhle nových modelů vylepšená a funguje velmi snadně. Takže tenhle problém, je pravděpodobně vyřešen. Hluboká korba je velká, tak si říkám, že tam mrňouskovi bude dobře... jen nevím jak sportovní korbička. Jsem ráda za veškeré poznámky 🙂 Děkuji 😉

vpb
5. lis 2014

My máme starši vajíčko a novy kocarek a museli jsme si jen dokoupit adaptery za 250 kc. vypada to tak nejak http://www.darababy.cz/prislusenstvi-dorjan/dor...

a.n.
6. lis 2014

@petka1408 Kočárek má dlouhé stehy a po delší době se páře, duše jsou řídké a musí se často dofukovat,ložiska jsou nekvalitní, pláště tenké.Vizuálně je hezký a má hodně barevných variant. Ale své dítě bych do něj nedala. Autosedačka je zcela nebezpečná při nárazech z boku a při rychlejším zabrzdění. Kočárek jsem si původně podle informací na eshopu chtěla koupit, ale při vyzkoušení jsem ho zamítla jako možnou variantu. Momentálně sama hledám lepší variantu...

petka1408
6. lis 2014

@a.n. Velmi ti dekuji za cenne informace. My jsme se nakonec rozhodli pro uplne jine reseni. Takze jdeme do Peg Perega GT3 ;) Kvalita je nekde jinde a ikdyz uz je po jednom diteti myslim, ze nam udela jeste velkou sluzbu ;)

klaarkaa
5. bře 2015

Ahoj, prosím máte některá tento kočárek i barvu?