Kočárek Espiro Atlantic, jaký je?

prisnotice
7. říj 2012

ahoj maminy, jaké mate zkušenosti s timto kočarkem ?
napište mi prosím jak pozitiva ta negativa .
hrozně se mi libí 🙂

slundo
7. říj 2012

Ahoj , my máme model 2010, byli jsme spokojený. Mimčo máme narozené na začátku léta a vydrželi jsme v korbičce až do března. Má velký úložný prostor a dobrou stabilitu. Sporťák je taky dobrý. Nevýhodou je občas šířka zadních kol, někde se hůř projíždí, ale jinak mě nic zásadního nenapadá. 🙂 Pokud tě zajímá něco konkrétního, klidně mi napiš

nikollita
18. pro 2012

@slundo Ahoj, můžu se zeptat na odpružení? a úložný košík? (spokojenost, velký? snadné ukládání? )
Děkuji

slundo
19. pro 2012

@nikollita tak odpružení mi ve městě přišlo dostatečný , v terénu jsme byli minimálně, ale obstál 🙂 A úložný košík je velký, nákup se tam vejde v poho. Opravdu jsme byli spokojený a necháváme pro druhé mimčo . Jinak výška kočárku je taky skvělá, i pro tatínky, nemusíš se tolik ohýbat.....

nikollita
20. pro 2012

@slundo super díky moc, takže doporučuješ 🙂

nikollita
20. pro 2012

@slundo a jenom tak pro srandu.....má nějaké negativa? 😀

slundo
20. pro 2012

@nikollita jak už jsem psala, zadní kolečka jsou dost široká, takže někdy je to ve dveřích fousovka, ale jinak mě nic zásadního nenapadá. Každá maminka má jiné nároky, pro naše účely ( tzn. běžné vození ve městě) byl v pohodě 🙂

nikollita
20. pro 2012

@slundo díky moc za cenné informace

pajik2000
6. led 2013

Ahoj maminky, našla jsem vaše příspěvky a měla bych jeden dotaz, chci jsi koupit model 2010 a mimi se narodí začátkem července. myslíte že se mi mimi vleze na zimu do hluboké korby první dítě mělo 4 kg porodní váhu, a 2 dotaz součástí je i nánožní fusak je prostorný a vleze do něho i třeba roční dítě???děkuji za vaše informace 🙂

juliska85
6. led 2013

Ahoj, já model 2010 mám. Ten nánožní fusak moc prostorný není a roční dítě jsem do něj "narvala" jen tak tak a to Matýsek nebyl žádnej velikán - na roce měl 10 kg. A co se týká té korby, tak je docela velká, ale i tak si myslím, že na zimu vám už nebude. Jinak s kočárkem jsem fakt spokojená, perfektně se s nim jezdí v terénu. Mezi nevýhody patří že je širší, přijde mi i docela těžký a po složení je pořád velký. Ale jinak jsem byla naprosto spokojená a už ho využívám pro druhého špunta 🙂